[ad_1]

deforest-buckner.jpg
گتی ایماژ

همانطور که ایندیاناپولیس کلت آماده می شود تا این یکشنبه تایتان های تنسی را به مصاف خود ببرد ، آنها شاید مهمترین قسمت از دفاع در رده بالا را نداشته باشند. این تیم روز چهارشنبه اعلام کرد که خدمه محافظ All-Pro DeForest Buckner را در لیست ذخیره COVID-19 قرار داده و آمادگی خود را برای نمایش AFC South برای هفته 12 تهدید می کند.

باكنر ، كه در هفته 11 بالاترین 92٪ از كلكهای دفاعی ایندی را به خود اختصاص داده است ، یك بخش جدایی ناپذیر از واحدی است كه در مقایسه با قوچ های لس آنجلس در سال 2020 ، حیاط های كمتری را پشت سر گذاشته است. انتقال او به لیست COVID نشان می دهد که وی از نظر ویروس مثبت آزمایش شده یا با عفونت تماس گرفته است ، به این معنی که ممکن است مجبور شود در بازی روز یکشنبه مقابل تنسی بازی نکند.

این می تواند منجر به مشکلات جدی برای کلت ها شود ، در برابر یکی از سرسخت ترین بازیکنان NFL در دریک هنری ، که در آخرین دیدار تایتان ها با ایندی 103 یارد در زمین داشت. در 10 بازی این فصل ، باكنر 41 نبرد ، 16 گل خط حمله ، چهار بازی باخت و 2.5 كیسه جمع كرده است و به عنوان یكی از عناصر اصلی خط دفاعی تیم محسوب می شود.

در صورت حذف 49 آغازگر سابق سانفرانسیسکو از تیتان ها ، که در اوایل این ماه پس از سقوط به کلت ها به دنبال بازیابی در AFC West هستند ، به احتمال زیاد ایندی خطوط ذخیره Tikuan Lewis و Taylor Stolworth را فراخوانی خواهد کرد برای داخل کشور مقابل Grover Stewart صعود کنید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر