[ad_1]

پس از گذراندن یازده هفته ابتدایی فصل و صعود به مسابقه MVP ، درک کار در روز یکشنبه با یکی از فاجعه بارترین نمایش هایی که امسال از هر بازیکن خط حمله در NFL دیده ایم ، تصادف کرد و سوخت. با یک باخت که احتمالاً یک دژاوو جدی به هواداران Raiders داد ، Car در حین یک باخت شرم آور 43-6 مقابل Falcons ، توپ را چهار بار چرخاند. در مجموع ، مهاجمان 5 بار توپ را چرخاندند و این چرخش ها منجر به 23 امتیاز آتلانتا شد ، بنابراین این ضربه به ثمر رسید.

اگرچه شاهین ها عملکرد دفاعی خوبی در خط دفاعی داشتند ، اما بیشتر مسئولیت باخت Raiders باید به گردن Carr بیفتد ، که به نظر می رسید کاملاً از زمین گم شده است. قبل از روز یکشنبه ، کار در یک بازی حرفه ای خود هرگز بیش از سه بار توپ را برگردانده بود.

اولین چرخش کار با بیش از هشت دقیقه بازی در کوارتر اول رقم خورد و او به بازی رفت که باید بتواند توپ را در اختیار داشته باشد. در حالی که سعی داشت خود را به جیب خود برساند ، دست کار توسط Foe Oluokun از آتلانتا برخورد کرد و به نوعی توپ به بیرون آمد.

اگرچه دفاع Raiders ، Falcons را دقیقاً در صفر متری از مالکیت بعدی نگه داشت ، اما Atlanta موفق شد یک گل از زمین بیرون بکشد ، به این معنی که Carr به Falcons سه امتیاز داد.

این یک هفته وحشی 12 هفته ای بود و چیزهای زیادی وجود دارد که باید بر آنها غلبه شود. جان بریچ ، رایان ویلسون و ویل برینسون میزبان همه چیز را در پادکست انتخاب شش خراب می کنند. به زیر گوش دهید و مطمئن باشید که در روزانه NFL به خوبی به لاله های گوش خود شلیک می کنید.

تنها چیزی که از سه امتیاز دادن به تیم بدتر است هفت امتیاز دادن به تیم است و کار در نیمه دوم این کار را انجام داد. از آنجا که بازی هنوز در محدوده 16-3 بود و Raiders برای نتیجه بالقوه می جنگیدند ، Car یک شش را به Deion Jones انداخت ، که در واقع بازی را مسدود کرد. همانطور که در زیر می بینید ، Car مسیری را به پشت گیرنده خود انداخت ، که به تبدیل بازی به یک نتیجه آسان برای Jones کمک کرد.

مهاجم Raiders 22 از 34 را برای 215 یارد به پایان رساند تا با انتخاب شش بازیکن خود همراه شود.

Carr در این فصل بسیار خوب بوده است ، دشوار است بگوید که چه چیزی منجر به سقوط روز یکشنبه شده است ، اما اگر شما از طرفداران Raiders باشید ، احتمالاً حداقل کمی نگران هستید و این به این دلیل است که امسال احساسات سال گذشته بسیار زیاد است. در سال 2019 ، Raiders در یک بازی 12 هفته ای منطقه زمانی شرقی که باید برنده می شدند ، 6-4 رکورد داشت. در این صورت ، سرانجام Raiders با نتیجه 34-3 به Jets باختند و سپس فصل آنها از کنترل خارج شد. در شش بازی اخیر خود ، Raiders 1-5 پیش می رود تا 7-9 به پایان برسد.

امسال 6-4 ریدرها برای روبرو شدن با تیم Falcons که از آن بهره می بردند ، به آتلانتا پرواز کردند و رو به پایین افتادند. بزرگترین مشکل Raiders این است که آنها در واقع دیگر زمینه خطایی ندارند. با 6-5 ، آنها در حال حاضر نهم در مرحله پلی آف AFC هستند.

اگرچه Raiders این مزیت را دارد که در طول بخش بازی با Jets ، Chargers و Broncos ، که هنوز برای بازی باقی مانده اند ، یک برنامه راحت تر بازی کنند ، اما “آسان” بودن آنها معنایی ندارد ، مخصوصاً وقتی صحبت از یک تیم باشد. که در بازی ای که باید برنده می شدند منفجر شد.

خوب ، بیایید به رتبه بندی هر بازی در هفته 12 برسیم. اگر به دنبال شیرجه رفتن عمیق تری به بازی Washington-Cowboys هستید که در شکرگذاری برگزار می شود ، اینجا را کلیک کنید. از طرف دیگر ، اگر شیرجه عمیق تری در پیروزی تگزاس برابر شیرها می خواهید ، حتما اینجا را کلیک کنید.

آتلانتا 43-6 برابر لاس وگاس

غول های نیویورک 19-17 بیش از سین سیناتی

مینه سوتا 28-27 بیش از کارولینا

میامی 20-3 بیش از جت های NY

کلیولند 27-25 جکسونویل

نیو انگلیس 20-17 برابر آریزونا

رتبه بندی برای Cardinal Patriot ها توسط Tyler Sullivan (آیا رتبه بندی را دوست دارید؟ آیا از رتبه بندی متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

تنسی 45-26 بیش از ایندیاناپولیس

Classs Colts-Titans توسط Jordan Dajani (آیا نمرات را دوست دارید؟ آیا از نمرات متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

بوفالو 27-17 بیش از LA Chargers

رتبه بندی شارژر توسط جاش ادواردز (آیا رتبه بندی را دوست دارید؟ آیا از رتبه بندی متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

سانفرانسیسکو 23-20 بیش از LA Rams

رتبه بندی 49ers-Rams توسط Bryan DeArdo (آیا رتبه بندی را دوست دارید؟ آیا از رتبه بندی متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

نیواورلئان 31-3 مقابل دنور

Saints-Broncos’s ratings توسط Jeff Kerr (آیا رتبه بندی را دوست دارید؟ آیا از رتبه بندی متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

کانزاس سیتی 27-24 بیش از خلیج تمپا

رتبه بندی Heads-Buccaneers توسط Patrik Walker (آیا رتبه بندی را دوست دارید؟ آیا از رتبه بندی متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

گرین بی 41-25 بر فراز شیکاگو

رتبه بندی Bears-Packers توسط Cody Benjamin (آیا رتبه بندی را دوست دارید؟ آیا از رتبه بندی متنفر هستید؟) به او در توییتر اطلاع دهید.)

سیاتل 23-17 بیش از فیلادلفیا

پیتسبورگ 19-14 بیش از بالتیمور[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر