[ad_1]

shields.jpg
PFL

کلارزا شیلدز پس از پیروزی در مسابقات قهرمانی جهان در سه وزن فقط در 10 مبارزه به عنوان یک بوکسور حرفه ای ، برای گرفتن استعدادهای خود در قفس MMA امضا کرد. مقامات PFL روز سه شنبه تأیید کردند که دارنده دو مدال طلای المپیک قراردادی را برای حضور در لیگ حرفه ای مبارزان امضا کرده است.

شیلدز در بیانیه مطبوعاتی PFL گفت: “من می خواهم از لیگ حرفه ای مبارزان و پیتر موری تشكر كنم كه به من ایمان آوردند و این فرصت شگفت انگیز را به من دادند.” از مبارزان و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از آن شوم. از زمان حرفه ای شدن ، هدف من GWOAT و دو ستاره ورزشی مانند بو جکسون و دیون سندرز بوده ام. ” “من می خواهم به جایی بروم که هیچ زن و مردی نرفته و مسابقات قهرمانی بوکس و MMA را همزمان برگزار کنم. یک یا دو مشت PFL در مسابقات MMA و Salita Promovions در بوکس به من این امکان را می دهد تا نشان دهم که هیچ محدودیتی در این مورد وجود ندارد. که یک زن می تواند انجام دهد. من نمی توانم صبر کنم تا به کار برسم! “

شیلدز قبل از اینکه در نوامبر 2016 حرفه ای شود ، در 2012 و 2016 مدال طلا را به دست آورد. تنها در چهارمین مسابقه حرفه ای خود بود که شیلدز عناوین فوق سنگین WBC و IBF را کسب کرد. وی سپس در ششمین مبارزه خود عنوان های WBA و IBF را در وزن میانه اضافه کرد. چهار مبارزه بعد ، او به بخش سبک وزن میان وزن سقوط کرد و برنده مسابقات جهانی WBC و WBO شد.

پیش از این ، نام او با آماندا نونس قهرمان دو دسته UFC و قهرمان سابق UFC و قهرمان فعلی Bellator کریس سایبورگ برای جنگهای رویایی ، یا در قفس یا در حلقه بوکس همراه بود.

اگرچه این تبلیغات به سپرها نرسید ، اما جنگهای جذابی در PFL وجود دارد. این تبلیغ از ساختار “فصلی” استفاده می کند که شامل مسابقات در وزن های مختلف است. در سال 2019 ، کایلا هریسون ، که در همان دو بازی المپیک 2012 و 2016 مدال طلای المپیک جودو را کسب کرد ، عنوان سبک وزن زنان را به دست آورد.

اما مانند مسیر هریسون ، شیلدز کار PFL خود را با شرکت در نبردهای یکبار در سال 2021 قبل از رقابت در فصل 2022 آغاز می کند. هریسون قبل از گرفتن طلا برای PFL 2019 همان راه را در سال 2018 طی کرد. г.

شیلدز در ماه فوریه با انتشار ویدئویی در شبکه های اجتماعی ، با لگد زدن به او در تمرین ، این حرکت را آزرده خاطر کرد و گفت “او در مورد انتقال جدی است”.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر