کریم جکسون می گوید NFL با عدم حرکت بازی از هفته 12 مقابل Saints ، الگویی برای Broncos قرار داده است

[ad_1]

دنور برونکوس حتی در روزهای یکشنبه حتی با حضور تیزم هیل و حمله مقدسین که قصد پرتاب فوتبال را داشتند ، واقعاً شانسی برای غلبه بر نیواورلئان مقدس نداشتند. تمام چیزی که طول کشید این بود که یک برنده شود تا Broncos را در یک پیروزی 31-3 شکست دهید – بازی ای که در آن دنور شروع به دفع فیلیپ لیندسی در یک بازیکن خط حمله کرد زیرا همه بازیکنان فعال در لیست فعال بودند و خطر بالای COVID-19 را مدیریت می کردند. جف دریسکل در ذخیره / COVID-19 در لیست اوایل هفته است.

مربی انتخاب گسترده کندال هینتون بیشترین شوت ها را در بازی رفت و 1 ضربه از 9 در 13 متری را با دو مهار و صفر به پایان رساند. برونکوس اولین تیمی بود که از سال 1998 شارژر سن دیگو در مقایسه با پایان بازی درگیر ، رهگیری بیشتری داشت. شما فقط نمی توانید در چنین بازی ای برنده شوید.

داشتن یک گیرنده گسترده برای یک تیم آموزشی در این بازیکن خط حمله ، نگاه بدی به ایمنی Broncos و Denver بود. کریم جکسون معتقد است که NFL سعی دارد بیانیه ای برای جدی گرفتن COVID-19 ارائه دهد.

جکسون گفت: “من احساس می کنم شاید (بازی) می توانست منتقل شود ، اما در عین حال ، شاید لیگ برای ما الگویی باشد ، تا آنجا که شاید ما کارهایی را که باید در این اتاق خاص ، این اتاق خط حمله انجام دهیم ، انجام نمی دهیم.” به گفته جف لگولد از ESPN ، پس از از دست دادن گفت: “بدیهی است که پسران پروتکل های خود را (NFL) دنبال نکردند تا این را ببینند ، من حدس می زنم که آنها احساس می کردند باید یک مثال بزنند ، بنابراین در پایان (روز) این همان چیزی است که هست. “

دنور اولین تیمی بود که در بازی 2005 Francis 49ers با کودی پیکت فقط یک پاس را پشت سر گذاشت. در نیمه اول هینتون 0-0 با مهار نتیجه 0-0 به صفر رسید چون دنور با برانکوس اولین تیم NFL را از سال 2011 با تیم تیبو نیمه تمام کرد. برانکوس ها فقط 112 یارد از لحاظ تخلف برنده شده اند که کمترین میزان در یک بازی خانگی از سال 1966 است.

از معضل خط حمله دنور می توان اجتناب کرد زیرا دروازه لوک شروع کننده خط بخاطر خط حمله مدافعان دنور که در ارزیابی جلسه ای در اوایل هفته وجود داشت ، عذرخواهی کرد. لاک گفت که بازیکنان خط حمله Broncos “اجازه دادند استتار ما برای مدت زمان محدودی در یک منطقه کنترل شده و از نظر اجتماعی دور شود” ، و همه تماس گیرندگان را در معرض خطر COVID-19 قرار داد و آنها را قادر به بازی نکرد.

جکسون همچنین قطع داوری توسط تماس گیرندگان دنور را تأیید کرد.

جکسون گفت: “بدیهی است که مقصر پسران ما هستند که ماسک خود را نمی پوشند ، اما حداقل ما ممکن است بازی را به روز بعد منتقل کنیم یا به ما فرصتی برای مبارزه بدهیم.” “این (به وضوح) ناامیدکننده است. من مطمئن نیستم که چرا او منتقل نشده است. من هیچ ایده ای ندارم … به عنوان یک رقیب ، قطعاً ناامید کننده است.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakit