کریستین مک کافری از پلنگ ها انتظار می رود هفته 12 مقابل وایکینگ ها را از دست بدهد. تدی بریج واتر برگشته است


امروز ایالات متحده آمریکا

کارولینا پانترز در هفته یازدهم ، بدون داشتن دو نفر از مهمترین خط حمله تدی بریج واتر و اداره کریستین مک کافری ، شیرهای دیترویت را حذف کرد. این یکشنبه ، هنگامی که آنها از وایکینگ ها در مینه سوتا دیدن می کنند ، انتظار می رود نیمی از دو نفره شروع را در عمل دریافت کنند. سرمربی تیم پانترز ، مت رول روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که مک کافری که از ناحیه آسیب دیدگی شانه بهبود می یابد ، حتی اگر به تمرین برگشته است ، بعید است بازی کند. اما انتظار می رود که Bridgewater ، که در هفته 10 از ناحیه زانو آسیب دیده ، کار اصلی خود را در زیر مرکز بازیابی کند.

مک کافری ، که به جز سه بازی در سال 2020 غایب بود ، از زمان شکست پانترز در مقابل سرآشپزهای کانزاس سیتی در هفته 9 ، اولین رگ به رگ شدن مچ پا بالا بازی نکرده است. به گفته دیوید نیوتن از ESPN، کارولینا امیدوار است پس از هفته سیزدهم تیم توپ ستاره را پس بگیرد ، اما حتی این هیچ تضمینی نیست. در همین حال ، مایک دیویس ذخیره پیشکسوت که در غیاب مک کافری بار سنگینی را دیده است ، به عنوان یک RB1 مشخص در ترکیب اصلی باقی خواهد ماند.

به عنوان یک خط حمله ، Bridgewater اکنون در صف شروع بازی مقابل تیم صعود کننده به دور اول پیش نویس 2014 است. اما او پس از حضور محدود در تمرین منتهی به بازی شیرها ، در هفته یازدهم به میدان آمد ، و پی جی واکر برجسته سابق XFL به عنوان شروع کننده بازی را پر کرد. Bridgewater تولید خود را به عنوان یک استارتاپ 2019 برای New Orleans Saints مدیریت کرد و در اولین کنسرت کامل زمان خود با وایکینگ ها 13 بار انجام شد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>