[ad_1]

mcca.jpg
امروز ایالات متحده آمریکا

کارولینا پانترز در هفته یازدهم ، بدون داشتن دو نفر از مهمترین خط حمله تدی بریج واتر و اداره کریستین مک کافری ، شیرهای دیترویت را حذف کرد. این یکشنبه ، هنگامی که آنها از وایکینگ ها در مینه سوتا دیدن می کنند ، انتظار می رود نیمی از دو نفره شروع را در عمل دریافت کنند. سرمربی تیم پانترز ، مت رول روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که مک کافری که از ناحیه آسیب دیدگی شانه بهبود می یابد ، حتی اگر به تمرین برگشته است ، بعید است بازی کند. اما انتظار می رود که Bridgewater ، که در هفته 10 از ناحیه زانو آسیب دیده ، کار اصلی خود را در زیر مرکز بازیابی کند.

مک کافری ، که به جز سه بازی در سال 2020 غایب بود ، از زمان شکست پانترز در مقابل سرآشپزهای کانزاس سیتی در هفته 9 ، اولین رگ به رگ شدن مچ پا بالا بازی نکرده است. به گفته دیوید نیوتن از ESPN، کارولینا امیدوار است پس از هفته سیزدهم تیم توپ ستاره را پس بگیرد ، اما حتی این هیچ تضمینی نیست. در همین حال ، مایک دیویس ذخیره پیشکسوت که در غیاب مک کافری بار سنگینی را دیده است ، به عنوان یک RB1 مشخص در ترکیب اصلی باقی خواهد ماند.

به عنوان یک خط حمله ، Bridgewater اکنون در صف شروع بازی مقابل تیم صعود کننده به دور اول پیش نویس 2014 است. اما او پس از حضور محدود در تمرین منتهی به بازی شیرها ، در هفته یازدهم به میدان آمد ، و پی جی واکر برجسته سابق XFL به عنوان شروع کننده بازی را پر کرد. Bridgewater تولید خود را به عنوان یک استارتاپ 2019 برای New Orleans Saints مدیریت کرد و در اولین کنسرت کامل زمان خود با وایکینگ ها 13 بار انجام شد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر