کرنر تگزاس بردلی رابی به دلیل نقض PED به مدت 6 بازی محروم شد


Kevin Jairai-USA TODAY Sports

دوشنبه شب ، برد کربی کرنر هوستون تگزاس اعلام کرد که فصل او به اتمام رسیده است زیرا وی از شش بازی محروم شده است و این نقض سیاست NFL در مورد بهبود اثربخشی مواد است. رابی خودش این خبر را اعلام کرد و با صدور بیانیه ای از هم تیمی های خود عذرخواهی کرد.

این بیانیه اوست ، از طریق جیمز پالمر از شبکه NFL:

“من از خانواده ام ، هم تیمی هایم ، سازمان هوستون تگزاس و هواداران عذرخواهی می کنم. چند ماه پیش ، من ناخودآگاه از محصولی استفاده کردم که به یک ماده ممنوعه NFL آلوده بود. فهمیدم کار من دانستن و مسئولیت همه چیز است. من در پایان فصل به مدت 6 بازی محروم می شوم و در آینده اقدامات لازم را برای جلوگیری از تکرار این اتفاق برمی دارم. من مشتاقانه منتظر پیوستن به هم تیمی های خود در فصل آینده هستم تا قهرمانی را به هوستون آورد. “

رابی در 10 شروع 37 بازی ترکیبی ، هفت سیو و یک مهار توقیف در این فصل ثبت کرده است. او در اواسط فصل دوم خود با Texans بود و به تازگی پس از تحت تأثیر قرار دادن هیوستون در سال 2019 ، یک دوره تمدید سه ساله با تیم امضا کرده بود. رابی در اصل از Denver Broncos تشکیل شده بود با انتخاب شماره 31 در پیش نویس NFL. در سال 2014 از ایالت اوهایو. او قبل از امضای قرارداد با تگزاسی ها به عنوان بازیکن آزاد پنج فصل اول حضور خود را در Broncos گذراند.

حتما بخوانید:
شانس UCF در برابر فلوریدا جنوبی ، خط: انتخابات فوتبال کریسمس 2020 ، پیش بینی های جنگ علیه I-4 از یک مدل اثبات شده

متأسفانه ، رابی تنها شروع کننده ای نیست که تگزاسی ها روز دوشنبه برای بقیه سال از دست دادند. ساعاتی قبل ، ستاره ستاره ویل فولر اعلام کرد که به دلیل نقض PED به مدت 6 بازی محروم شده است. فولر توضیح داد که وی به دنبال معالجه بود و دارویی برای وی تجویز شد که به گفته وی در سیاست های لیگ دارویی مجاز بود ، اما این اجازه داده نشد.
منبع: pencil-news.ir