کراسنودار و سویا در CBS All Access: پخش مستقیم لیگ قهرمانان یوفا ، نحوه تماشای تلویزیون ، شانس ، زمان


در حالی که سویا به روسیه می رود تا در روز 4 به مصاف کراسنودار برود ، بازی گروه E لیگ قهرمانان روز سه شنبه ادامه دارد. تیم اسپانیایی با تفاضل گل در رده دوم گروه پشت سر چلسی قرار گرفت و با رکورد 2-1-0 افتخار کرد. کراسنودار پس از آخرین بازی در سویا 0-1-2 است. کراسنودار که اکنون شش امتیاز عقبتر از سویا است ، برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی نیاز به یک پیروزی دارد.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: سه شنبه ، 24 نوامبر
  • زمان: 12:55 بعدازظهر ET
  • محل: ورزشگاه FC Krasnodar – کراسنودار ، روسیه
  • تلویزیون و پخش زنده: دسترسی کامل CBS
  • شانس: کراسنودار +390؛ برداشت +280؛ سویل -140 (از طریق William Hill Sportsbook)

خطوط داستانی

کراسنودار: اگر محافظ آن را تمیز نکند ، ممکن است زود از بین برود. کراسنودار در 10 مسابقه اخیر خود در هفت مسابقه حداقل دو گل دریافت کرده است. با سرعتی که سویا در یک سوم آخر دارد ، آنها باید شکل خود را حفظ کنند ، به خصوص گسترده و مهاجمان خود را مقابل خود نگه دارند. توانایی سویا در بازی توپ های مورب در زمین و ایجاد صدمه در هنگام سانتر کردن به این معنی است که طرف روسی ابتدا می تواند دفاع را برای داشتن یک ضربه واقع گرایانه در اولویت قرار دهد.

سویل: پس از این بازگشت ، آنها می دانند که تا پایان این مسابقه حتی یک مسابقه را ترک نکرده اند ، اما ابتدا باید بهتر باشد. رفتن به روسیه هرگز آسان نیست ، اما کیفیت فنی حمله باید به ظاهر خوب شوت منجر شود. در دفاع ، با استعداد و قدرت ، سویا باید با کمی احتیاط بازی کند و خوب عمل کند تا روند کنار کشیدن پنالتی های احمقانه را برگرداند.

آرزو می کنید حتی بیشتر از بازی جهانی پوشش دهید؟ در زیر گوش دهید و مشترک شوید عجب هدفی! پادکست روزانه فوتبال CBS جایی که شما را برای نظرات ، تجسم ها ، خلاصه ها و موارد دیگر فراتر از زمینه و سراسر جهان می بریم.

پیش بینی

سویا به سرعت شروع کرد ، اما کراسنودار با آمار مشخصی دو گل به ثمر رساند تا غافلگیر شود. انتخاب کنید: کراسنودار 2 ، سویا 2
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>