[ad_1]

NHL: پلی آف رعد و برق Stanley-Tampa Bay در کت های آبی Columbus
USATSI

کت های آبی کلمبوس روز سه شنبه اعلام کرد که چند بازیکن در لیست خود به تازگی از نظر COVID-19 مورد آزمایش قرار گرفته اند. در نتیجه ، این بازیکنان قبلاً قرنطینه را شروع کرده اند و امکانات تیم به طور موقت بسته شده است.

تیم گفت: “سازمان کلیه دستورالعملهای توصیه شده با هدف حفاظت از سلامتی و ایمنی بازیکنان ، کارکنان ، جامعه به طور کلی ، همانطور که توسط NHL ، آژانسهای محلی ، ایالتی و ملی تعریف شده است ، را دنبال کرده و خواهد کرد. در بیانیه ای فرانک سراوالی از TSN گفت. “این باشگاه انتظار دارد كه بازیکنان هفته آینده برای آموزش داوطلبانه روی یخ و یخبندان به مراكز ما برگردند.”

کلمبوس اوایل این هفته در 16 نوامبر به دلیل آزمایشات مثبت ، امکانات یخ خود را در Nationwide Arena تعطیل کرد. در این هفته جلسات آموزشی داوطلب برنامه ریزی شده ای برگزار نشد. جلیقه های آبی انتظار دارند بازیکنان بتوانند هفته آینده به امکانات تیم برگردند.

اعلامیه جلیقه های آبی تنها چند ساعت پس از اعلام شوالیه های طلایی وگاس اعلام شد که چهار بازیکن آنها آزمایش COVID-19 را گذرانده اند.

در بیانیه شوالیه های طلایی آمده است: “چهار بازیکن شوالیه طلایی اخیراً آزمایش ویروس COVID-19 مثبت شده است.” “این بازیکنان منفرد خود را منزوی کرده اند و همه در حال بهبود هستند. به عنوان یک اقدام احتیاطی ، مناطق خارج از زمین یخی شوالیه های طلایی (رختکن ، لابی ، سالن ورزشی ، اتاق تمرین و اتاق فیلم) در آخر هفته تعطیلات شکرگذاری به روی تمام بازیکنان و کارکنان بسته خواهد شد. “

علاوه بر این ، TSN گفت که ممکن است آزمایشات مثبت بیشتری در شوالیه های طلایی وجود داشته باشد. تاکنون این تیم چهار تست مثبت تایید شده داشته است. با این حال ، تعداد زیادی از اعضای خانواده بازیکنان وگاس وجود دارد که مثبت گزارش می شوند.

NHL امیدوار است که فصل 2020-21 را از اوایل ژانویه آغاز کند ، اما هنوز تاریخ مشخصی را اعلام نکرده است. در صورت بروز شیوع جدید ، این می تواند کلید اصلی این برنامه ها باشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir