[ad_1]

کاوه لئونارد اگرچه اغلب به عنوان رباتیک و غیر احساسی توصیف می شود ، در واقع یکی از بامزه ترین بازیکنان لیگ است. از خنده های کاملا مستندش ، تا آسترهای خشکش در مصاحبه ها ، او یک حلقه کاملاً کمدی دارد که برای هر کس دیگری دشوار است.

پس خیلی تعجب آور نیست که او تابستان امسال در یکی از شوخ طبع ترین سناریوهای حباب بازی کند. در یک داستان گسترده در مجله GQ ، تیلور روکس دوران زندگی خود را در دنیای دیزنی با بازیکنان توصیف می کند و چندین حکایت بزرگ را به اشتراک می گذارد ، و شاید بهترین آنها در مورد لئونارد و رئیس سابق او ، ماسای اوجیری است.

همانطور که مشخص شد ، رئیس جمهور Raptors در اتاق درست بالای لئونارد می ماند و MVP قبلی فینال ها را با یک تمرین منظم و معمول هر روز بیدار می کرد. در پایان ، لئونارد به شوخی گفت که او باعث می شود اوجیری از بادکنک بیرون بیاید.

به عنوان مثال ، هر روز در ساعت 5 صبح ، در اتاق 950 در Gran Destino (جایی که بهترین تیم ها در آنجا اقامت داشتند) ، ماسایی اوجیری از خواب بیدار شد ، کتاب خود را خواند ، روی Peloton پرید و قبل از اینکه برای صبحانه بیرون برود ، تمرین کرد. او به فکر مراسم روزمره خود نبود تا اینکه یک روز صبح ، چند هفته پس از حباب ، متنی از بازیکن دیگر بازیکن سابق خود دریافت کرد: “رئیس صبح ، آنجا خوب هستی؟”

شعر توسط کاخی لئونارد بود – MVP فینال با رپتورز ، که اکنون یک ستاره کلیپرز است – که در اتاق 850 ، درست زیر رئیس قدیمی خود اقامت داشت. اوجیری هفته ها با تمرین پر سر و صدا کاوهی را بیدار کرد ، اما کاوهی نمی خواست چیزی بگوید.

اوجیری به کاوهی گفت که فعلاً متوقف خواهد شد و به شوخی گفت که وقتی رپتورها در فینال با کلیپرز روبرو می شوند ، دوباره ادامه می دهد و در رویای کاوهی دخالت می کند. کاوهی با نوعی زباله که در یکنواختی خشک کاوی با صدای بلند خوانده می شود ، پاسخ داد: “هاها ، شما این جمله را می دانید ،” خرس را نزن “؟ من با NBA تماس خواهم گرفت … من تو را از حباب بیرون می کنم.”

شگفت انگيز. فقط داستان اوج کاوی لئونارد. متن بی خط و تک خطی آنقدر عالی و سرگرم کننده است که واقعاً چیز دیگری برای افزودن وجود ندارد.

همچنین این کمی طنز بود که بعد از همه آشفتگی های فصل گذشته و حرکت چشمگیر کاخی از رپتورز به لس آنجلس کلیپرز ، هر دو تیم در یک مرحله از مرحله پلی آف حذف شدند. در واقع ، با توجه به سقوط شرم آور کلیپرز در برابر دنور ناگتس ، می توانید ثابت کنید که رپتورز در واقع نتایج بهتری داشته است.

به هر حال چه داستان جالبی است. امیدوارم دیگر نیازی به انتظار طولانی برای لحظات سرگرم کننده بیشتر از نوع سرگرم کننده نباشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر