[ad_1]

kawhi-leonard-serge-ibaka-raptors.jpg

با توجه به شهرت کاخی لئونارد به صداقت یا در غیر این صورت احساسی ترین یا پر سر و صداترین عضو بودن در لیست ، تصور اینکه او در جذب بازیکن به تیم پیشقدم باشد ، می تواند سخت باشد ، که برای آن بازی می کند. هنوز هم ، این یک متن ساده و بسیار مارک دار از دو بار MVP فینال NBA بود که به سرژ ایباکا کمک کرد تا در این فصل خارج از لس آنجلس کلیپرز به لس آنجلس کلیپرز برود.

ایباکا هنگام صحبت با خبرنگاران پس از امضای قرارداد با تیم جدیدش ، فاش کرد که لئونارد ایده اتحاد بالقوه دو بازیکن را آغاز کرده است. هر دو در سال 2019 در فهرست تورنتو بودند که رپتورز در شش بازی Warriors را شکست داد و اولین عنوان حق امتیاز خود در NBA را بدست آورد.

او به من پیام داد: “هی ، چه خبر؟ گفت ایباکا. گفتم: چه خبر داداش؟ لحظه ای بعد “برادر می آیی یا نمی آیی؟” فقط كوهی و صدای او را تصور كنید … خنده دار بود. “

شهرت لئونارد به عنوان یک مرد ساکت لحظاتی از این دست را به سطح دیگری منتقل کرده است ، زیرا این یک لحظه نادر است که او در واقع صحبت می کند. این همان چیزی است که در بعضی مواقع مانند خنده های معروف وی در جریان کنفرانس مطبوعاتی رپتورز یا داستان ناخواسته دانشگاه نیز به او کمک می کند.

ایباکا فقط یک همبازی لئونارد نبود ، او همچنین در یک بازی ویروسی دیگر با بازی مردی که گاهی اوقات “پنجه” لقب می گیرد همبازی بود در حالی که این دو در عقب ماشین آویزان می شوند.

خوشبختانه این دو نفر ضمن گذراندن وقت در لس آنجلس فرصتی برای بازسازی لحظاتی از این دست خواهند داشت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر