[ad_1]

کالی براونسون ، رئیس ستاد کلیولند براونز ، اولین زنی خواهد بود که در طول یک بازی فصل منظم NFL برابر جگوارس ، مربی یک گروه موقعیتی می شود. براونسون به عنوان مربی تیم های فشرده به جای درو پتزینگ که همسرش صبح روز شنبه فرزند اول این زوج را به دنیا آورد ، خدمت خواهد کرد.

چند هفته پس از انتصاب کوین استفانسکی به عنوان سرمربی ، کلیولند از 31 ژانویه استخدام براونسون را اعلام کرد. در آن زمان ، استفانسكی آنچه را كه بیشتر از دیگران در مورد براونسون تحت تأثیر قرار داده بود ، ارائه داد.

وی گفت: “فقط با همکاری كالی در چند هفته گذشته ، او استثنایی است.” “من نمی توانم بیشتر تحت تأثیر قرار بگیرم. این نقش در واقع جایی است که من وارد آن شدم ، و محلی برای پرورش مربیان است ، و این کاری است که کالی در پایان می خواهد انجام دهد تا به سمت حمله یا دفاع تبدیل شود.

“او در حال حاضر رئیس ستاد است. این به چه معناست؟ این نقش همه چیز است. من می توانم به شما قول دهم که او این کار را انجام داده و نقش مهمی خواهد داشت. او قادر خواهد بود هر منطقه از این ساختمان را لمس کند و من را بسازد. در جاده نگه می دارد ، اما من فقط فکر می کنم او کسی است که همیشه سعی می کند یاد بگیرد ، بنابراین مطمئن شوید که او در هر جلسه با من است و فقط یاد می گیرد. من نمی توانم بیشتر از کالی تحت تأثیر قرار بگیرم. ”

این مربی یک گام به جلو برداشت تا خصوصیاتی را که باعث می شود براونسون در حرفه مربیگری بالا برود ، شناسایی کند.

وی گفت: “من فکر می کنم او یک آماتور است. او انگیزه شخصی دارد.” “او تمام انرژی خود را در این کنسرت قرار خواهد داد. نکته جالب برای من این است که می خواهم مربیان جوانی را پرورش دهم. او فردی است که در سمت حمله توپ کار کرده ، در تیم های خاص کار کرده و دانش زیادی در مورد بازی دارد. و من می خواهم به او اجازه دهم تا این دانش را گسترش دهد و به عنوان سرمربی توسعه دهد. “

براون ها در خارج از فصل کاتلین وود را به عنوان پیشاهنگی و رایلی هکلینسکی را به عنوان یک جاسوس معمولی استخدام می کنند.

این اعلامیه یک روز پس از آن صورت گرفت که خویشاوند Vanderbilt ، سارا فولر ، اولین زنی شد که در یک بازی فوتبال Power 5 بازی کرد.

تنوع در حرفه ورزش دلیل مهمی برای جیمی و دی هسلم صاحبان Browns است. گروه ورزشی هسلم ، که مالک تیم Columbus Crew SC Major League Soccer نیز است ، “بورس تحصیلی برای تنوع و فرصت” ایجاد کرده است تا “خط لوله را از رهبران مختلف صنعت ورزش بهبود بخشد”.

اندکی پس از استخدام استفانسکی ، حق رای مدیر کل را به اندرو بری اضافه کرد که به عنوان دومین مدیر کل فعال آفریقایی-آمریکایی جایزه را از آن خود کرد.

بازی کلیولند برابر جکسونویل ساعت 13:00 ET از شبکه CBS پخش می شود.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر