[ad_1]

SEC در میان تعدادی از کنفرانس ها علاقه مند به تغییر بازی ردیابی تماس COVID-19 در فصل فوتبال 2020 است. CNN روز سه شنبه گزارش داد که مراکز کنترل بیماری (CDC) گروه کاری ویروس کرونا ویروس کاخ سفید توصیه کرد که قرنطینه های COVID-19 برای افرادی که از نزدیک با افراد آلوده در تماس هستند از 14 به 10-10 روز کاهش یابد.

در حال حاضر ، در بیشتر کنفرانسها با استفاده از دستورالعملهای 14 روزه ، در صورت قبول توصیه جدید CDC ، ممکن است 4-7 روز قبل بازیکنان برگردند.

مربیان مختلفی در طول فصل شکایت داشتند که ردیابی تماس ها بعد از مثبت بودن COVID-19 بیشتر از خود مثبت ها روی بازیکنان تأثیر می گذارد. در بیشتر کنفرانس ها بازیکنان آلوده حداقل 10 روز باید بشینند. در بیشتر موارد ، با این حال ، افرادی که در تماس نزدیک هستند باید به مدت 14 روز جدا شوند.

نیک سبان ، مربی آلاباما گفت: “من فکر می کنم این تفاوت خیلی بزرگی است.” “همه از ابتدا احساس می کنند که در قرنطینه شده اید و حتی ممکن است بیمار نشوید که 14 روز برای قرنطینه زمان طولانی بود. اما ما همیشه به علم احترام می گذاشتیم.”

گرگ سانکی ، نماینده کمیسیون SEC ، اگرچه خود را متعهد به حمایت از تغییر نمی کند ، اما به “CBS Sports” گفت که “پتانسیل سازگاری” با دستورالعمل های اصلاح شده CDC را دارد.

سانکی اضافه کرد: “من انتظار داشتم که علاقه بالایی در درک سیاست جدید … و سپس تلاش برای درک چگونگی استفاده از این مورد در محیط ورزشی کالج و احتمالاً پردیس های کالج وجود داشته باشد.”

کمیساران AAC (مایک آرسکو) و Pac-12 (لری اسکات) به CBS Sports گفتند که کنفرانس های آنها “به احتمال زیاد” مجبور به بررسی قرنطینه های ردیابی تماس فعلی بر اساس توصیه های جدید CDC هستند.

زک بینى ، متخصص اپیدمیولوژیک در دانشگاه اموری گفت: “این بدیهی است که بازگشت سریعتر بازیکنان را آسان می کند.” “چهارده روز برای تیم هایی که ظرفیت و منابع برای آزمایش منظم دارند ، احتمالاً همیشه افراطی بوده است. او مراقب و خوب بود ، اما اکنون اطلاعات بهتری داریم.”

ردیابی تماس به عنوان یک استراتژی کنترل بیماری تعریف می شود که شامل شناسایی افراد آلوده و کسانی است که برای قطع انتقال بیشتر بیماری با آنها تماس گرفته اند.

کاهش قرنطینه می تواند تأثیر زیادی در بازی های آینده Bowl Season و College Football Playoff داشته باشد. رهبران کاسه دیگر تمایلی به سازماندهی بازی ها در طی یک بیماری همه گیر ندارند. هر چیزی که بتواند اطمینان حاصل کند تیم ها می توانند واقعاً سالم ، به موقع و آماده برای بازی ظاهر شوند مفید خواهد بود.

SEC سهم خود را از مشکلات تجربه کرده است ، اگرچه لیگ در مسیر انجام 70 بازی این فصل خود است. LSU به دلیل شیوع COVID-19 دو برنامه زمان بندی شده دارد. سابان قبل از مسابقه در جورجیا با یک نتیجه مثبت کاذب برخورد کرد و پس از آن هفته گذشته به دلیل نتیجه مثبت تأیید شده مسابقه اوبرن را از دست داد. حداقل 31 فوتبالیست و کارکنان فلوریدا ، از جمله مربی دان مولن ، در ماه اکتبر آزمایش مثبت داشتند. این برنامه به مدت 10 روز به حالت تعلیق درآمد و دو بازی را از دست داد.

مولن درباره رهنمودهای جدید CDC گفت: “من فکر نمی کنم این کاری کند که ما انجام دادیم.” “با احتیاط فراوان ، ما یک بیماری همه گیر جهانی داریم و ایمنی اولویت اول ماست. این سرعت این نبود که با هر قیمتی می توانیم از زمین خارج شویم و بازی کنیم.”

چه چیزی ممکن است نگران کننده باشد: گزارش عمومی نتایج مثبت و موارد ردیابی تماس از برنامه ای به برنامه دیگر متفاوت است. اوهایو همچنان تعداد بازیکنان و کارکنان تحت تأثیر خود را اعلام نمی کند. لیستی از بازیکنان را منتشر می کند که یک روز قبل از بازیها بدون دلیل مشخص نیست.

میشیگان به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 ، تمام فعالیت های فوتبال را در این هفته متوقف کرد. ایالت اوهایو در حال حاضر دو بازی لغو شده است. دیگری و او واجد شرایط شرکت در بازی مسابقات قهرمانی ده بزرگ در 19 دسامبر نیست

ده بزرگ به درخواست نظر در مورد تغییر پیش بینی شده در دستورالعمل های CDC پاسخ ندادند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر