[ad_1]

اوهایو در آخرین خاطره یکی از بزرگترین بازیهای خود را انجام می دهد – فقط با انجام بازی بعدی. نمودار نشان می دهد که رقیب ایالت میشیگان است. همه ما می دانیم که COVID-19 ترسناک تر است.

شماره 4 ایالت اوهایو مشهورترین تیمی است که در این فصل عجیب و غریب تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است. این برنامه حداقل از هفته گذشته با برخی از موارد شیوع روبرو شده است.

در حالی که دو بازی باقی مانده است ، ده قانون بزرگ می گوید باكی ها باید هر دو را بازی كنند تا به بازی كنفرانس خود راه پیدا كنند. اینکه آیا آنها در دو هفته آینده به این مهمترین هشت چهارم سقوط می کنند یا خیر ، یک نقطه عطف برای فوتبال دانشگاه است.

اوهایو ناامیدانه می خواهد بازی کند. ده بزرگ به شدت می خواهد که باکی به حدی بازی کند که بتواند شرایط خود را از شش بازی تغییر دهد تا بتواند از مسابقات قهرمانی ده قهرمانی پیروی کند.

صادقانه؟

رایان دی ، مربی اوهایو ، بازی را از میشیگان از دست داد و گفت: “احتمالاً سخت ترین سه ساعت زندگی من خواهد بود.” بعد از مثبت شدن تست COVID-19 روز در خانه خواهد بود.

در این مرحله ، باکی ممکن است بتواند اسپارتانی ها را با شما یا من به عنوان مربی شکست دهد. مهمتر اینکه ، کل سیستم چگونه می تواند با ایالت اوهایو ارتباط برقرار کند ، که می دانیم خوب است.

آیا در مقطعی اجباری نیست؟ بازی برای اثبات آن؟ ایالت اوهایو بدون شکست را در تعقیب کالج فوتبال پلی آف در نظر بگیرید ، چهار یا پنج بازی کمتر از 9-1 تگزاس A&M یا 10-0 سینسیناتی انجام دهید.

سپس به فکر Pac-12 بدون شکست باشید قهرمان مانند USC یا واشنگتن. آخرین و تنها باری که یک قهرمان بدون شکست Power Power برای یک قهرمانی در دوره BCS / CFP بازی نکرد (از سال 1998) آبرن در سال 2003 بود. از قضا ، توپ به سمت پلی آف امروز می چرخد. مایک اسلیو ، نماینده کمیسیون SEC قول داد که دیگر هرگز این کار را انجام ندهد.

این هفته کالج فوتبال چیزهای زیادی درباره خودش فاش کرد. با نزدیک شدن به 475 میلیون دلار سالانه تغییری که ESPN به CFP پرداخت می کند ، ناامیدی شدت گرفت.

روز سه شنبه ، کرک هربستریت اظهار نظر تأسف برانگیزی در مورد “تکان دادن پرچم سفید” در مورد تأثیر میشیگان بر آزار و شکنجه ایالت اوهایو کرد. گفت اشتباه کرده و عذر خواهی کردن. در همان روز ، ACC “تمامیت” بازی عنوان خود را حفظ کرد و با لغو بازی در 12 دسامبر ، به نوتردام و کلمسون راه واضح تری به مرحله پلی آف داد.

وارد مانوئل ، مدیر ورزشی میشیگان ، روز چهارشنبه با طغیان احساسی به اظهارات هربستریت پاسخ داد. این به این دلیل است که شركت ویسكونسین ، باری آلوارز پیشنهاد كرده است كه ده بزرگ قوانین خود را تغییر دهد تا ایالت اوهایو بتواند در بازی عنوان بزرگ ده بازی كند ، اگر در آخر فقط 5 بازی انجام دهد.

در همان روز ، گرگ سانکی ، نماینده کمیسیون SEC ، با ACC تماس گرفت و قول داد که SEC برای اقدامات آلاباما و فلوریدا اقدامی مشابه انجام ندهد.

در همین حال ، برنامه ایالت اوهایو در تمام هفته ساکت بوده است ، بدون شک منتظر تعیین است چه او به جای گذراندن هفته رسانه معمول بازی که در مورد آن صحبت می کنیم ، بازی خواهد کرد چگونه بازی خواهیم کرد. همه علائم در مسیر درست حرکت می کردند.

با این حال ، ایالت اوهایو با توجه به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی ، در مورد تعداد مثبت خود از COVID-19 مخفیانه عمل کرده است. این نباید در طی روزی که کارشناسان تاریک ترین روزهای همه گیر می خوانند پرواز کند. تعداد بازیکنان در جامعه آلوده به COVID-19 یک مسئله بهداشت عمومی است ، نه موضوع محرمانه بودن.

اینکه سران فصلی ایالت اوهایو چقدر فراتر از هرگونه استدلال خواهند رفت.

موقعیت های پیش نویس ، میلیون ها دلار ، حرفه و جایزه بالقوه Heysman (برای جاستین فیلدز) در معرض خطر است.

اینکه آیا باکی ها به این بازی Big Ten Championship می رسند ، مشکل اصلی این ورزش در حال حاضر است. اجازه دادن به یک کارخانه فوتبال که صلاحیت قهرمانی در لیگ خود را ندارد ، می تواند حس انصاف را از حد کمیته انتخاب CFP تضعیف کند.

اگر در این فصل چیزی یاد گرفته ایم ، تعطیلات است. COVID-19 همه نمایش ها را فرا می خواند.

سناریوهای کلینچینگ

  • بازی قهرمانی SEC باید تا پایان روز شنبه نهایی شود. شماره 6 فلوریدا (7-1) باید تنسی را شکست دهد تا SEC SEC East را بدست آورد. در صورت شکست LSU ، آلاباما (8-0) SEC SEC را به خانه خود می برد. هر دو بازی در CBS هستند.
  • شماره 2 نوتردام است (9-0). او هنگامی که کنفرانس بازی خود را در 12 دسامبر لغو کرد ، در مسابقات قهرمانی ACC موفق به کسب مقام شد. 3 پوند Clemson (8-1) می تواند با غلبه بر Virginia Tech جایی پیدا کند.
  • ایالت شماره 9 آیووا (7-2) حضور در مسابقات قهرمانی Big 12 را با پیروزی مقابل ویرجینیای غربی یا باخت مقابل شماره 15 ایالت اوکلاهما (6-2) گزارش کرد. شماره 11 اوکلاهما (6-2) با پیروزی مقابل بایلور جای خود را به خود اختصاص داد.
  • شماره 12 ایندیانا (5-1) با پیروزی برابر شماره 16 ویسکانسین (2-1) ده بزرگ شرق را از آن خود می کند و ایالت اوهایو نمی تواند جواز حضور در مسابقات قهرمانی را کسب کند. با لغو بازی مینه سوتا در این هفته ، شماره 14 Northwest (5-1) Big Ten West را به خانه خود برد. اوهایو باید پشت سر هم میشیگان و میشیگان را شکست دهد تا به بازی در میان ده برتر برسد.

همه چیزهای دیگر در هفته 14

عملکرد کلاسیک: Alabama-LSU بازی برای فصل 2019 بود. انتظار می رود که یک انفجار در روز شنبه در Death Valley (20:00 ET در CBS) باشد. اما چیزی به من می گوید که ببرها از جزر و مد قرمز تعجب می کنند. شاید نه ناراحت کننده ، بلکه تلاشی شگفت آور باشد. LSU شش هفته است که در خانه بازی نمی کند. فقط دو تبدیل سوم به پایین در دو هفته گذشته مجاز است (2 از 26). اکنون که Terrace Marshall منصرف شده است ، فوق العاده تازه وارد Arik Gilbert دریافت کننده اصلی است. LSU و 29.5 امتیاز را بگیرید.

کمین ببر: Auburn میزبان №5 Texas A&M (6-1) به نظر می رسد یکی از آن بازیها باشد. ببرها (5-3) در این فصل عالی نبوده اند ، اما آنها می توانند آگی را در انتظار مکانی برای CFP بگیرند. بازی افتضاحی مقابل LSU در پیش است ، جایی که او فقط 11 پاس گل از 11 پاس گل داد ، Kellen Mond از Texas A&M باید مراقب Colby Wooden از Auburn باشد که در هر بازی حداقل 0.5 TFL دارد ، اما در این فصل یک.

آن را فصل شروع جام بخوانید: BYU – کارولینای ساحلی به لذیذترین بازی نمایشگاهی در میانه این همه گیر تبدیل شده است. وقتی لیبرتی شیوع COVID-19 را داشت ، ساحلی این هفته چرخید و بازی ای را ترتیب داد که همه ما می خواهیم ببینیم. دو تیم از هفت تیم بدون شکست زیر پاور فایو روبرو هستند … دقیقاً چه چیزی در معرض خطر است؟ زیاد. برای مبتدیان ، دیدن انعطاف پذیری این ازدواج ترتیب یافته بسیار خوب است. پیروزی در این بازی به طور قابل توجهی شانس قهرمانی شش جام قهرمانی سال نو 13 پوندی را بهبود می بخشد. هشت کرسی قبلاً گرفته شده است. BYU (9-0) باید یکی از چهار تیم بعدی با بالاترین رتبه باشد. در حال حاضر ، شش تیم از این دسته بالاتر از Cougars قرار دارند. این بدان معنی است که رتبه نهایی 10 یا بهتر در CFP و BYU می تواند بدون بازی در تیم Power Five به اولین جام بزرگ خود در 23 سال برسد. شماره 18 ساحلی (9-0) مسیر خاص خود را دارد. اگر شماره 7 سینسیناتی (8-0) AAC را نبرد ، پیروزی Chanticleers باعث می شود او مورد علاقه یک گروه 5 نفره برای بازی در (به احتمال زیاد) کاسه هلو باشد. هر دو مربی (کالانی سیتاکه از BYU ، جیمی چادول از CCU) مربیان ملی سال هستند.

باری کاسه: بازی آرکانزاس – میسوری ممکن است تنها مربی سال SEC باشد. در اولین فصل حضورش ، الی درینکویتس با نتیجه 4-3 صاحب ببرها شد. میزو به تیم بازسازی شده SEC پرتاب شد ، او مجبور شد در آلاباما و LSU بازی کند. ببرها مجبور بودند در حین ضرب و شتم LSU ، در اطراف COVID-19 مانور دهند تا در محدوده تماس کاسه قرار بگیرند. آرکانزاس ، آخرین بار در SEC West انتخاب شد ، 3-5 است. برای اولین بار ، سرمربی سام پیتمن در حالی که هاگ ها را به طور شگفت انگیزی رقابتی می کرد ، از بیماری COVID-19 بیمار شد. هماهنگ کننده حفاظت آن باری اودوم است که بیشتر لیست میسوری را استخدام می کند. اودم سال گذشته پس از چهار فصل مربیگری ببرها اخراج شد. بگذارید احساسات تشدید شوند.

مسیر USC: در حالی که ما خیلی دور هستیم و فصل بسیار پر جنب و جوش است ، ممکن است تعجب کنیم که آیا Trojan Number 20 (3-0) می تواند به پلی آف راه یابد. این کار با شکست نوتردام برای دومین بار بر کلمسون آغاز می شود. با این کار ببرها از چهار تای اول حذف می شوند. پس از آن ایالت اوهایو باید در جایی از راه خود را از دست بدهد. فقط در آن صورت بود كه USC شلیك كرد – و فقط كوچك بود. او احتمالاً باید بقیه مسابقات را در واشنگتن دی سی و هرکسی که در بازی قهرمانی Pac-12 روبرو می شود منفجر کند. صعود به مرحله پلی آف با شماره 18 در جدول رده بندی اول CFP یک رکورد محسوب می شود.

معدن میامی: نمی دانید 10 پوند در میامی (7-1) این هفته به فکر حذف از بازی ACC Championship چیست؟ این اتفاق زمانی رخ داد که ACC تصمیم گرفت نتردام و کلمسون هفته گذشته مجبور به بازی نباشند. توفان با آن خنک است. من با میامی AD بلیک جیمز صحبت کردم ، او اینگونه توضیح داد: اگر میامی ، کلمسون و نوتردام برنامه کامل خود را بازی می کردند ، عصا در یک شکست سه جانبه شکست خورد. نوتردام برابر سر Clemson را شکست داد. کلمسون برابر نوتردام و میامی 1-1 نتیجه گرفت. میامی به کلمسون باخت. در همین حال ، میامی می تواند با پیروزی در بازی شش سال (احتمالاً کاسه نارنجی) بحث جدی برای بازی سال نو ارائه دهد.

ضربات سریع: اگر هفته گذشته آن را از دست داده باشید ، ممکن است Trevor Lawrence پس از بازی پیتسبورگ دست خود را کج کرده باشد و آن را “آخرین بازی خود در دره مرگ” بنامد. هایزمن اکنون برای شماره 1 پیش بینی شده در پیش نویس NFL که دو بازی را از دست داده بعید به نظر می رسد. لارنس فقط در 20 بازی از 37 بازی شغلی خود در کوارتر چهارم بازی کرد … UTEP (3-4) بهترین فصل سالهای خود را دارد ، اما بازی هفته گذشته مقابل رایس پس از آزمایش 11 موقعیت مثبت برای لغو شد کووید -19. به نظر می رسد که 10 مورد از آنها نتایج مثبت کاذب است. ده در این فصل دیوانه ، این باید یک رکورد باشد. بدتر اینکه ، این بازیکنان “مثبت” پس از لغو بازی مجبور شدند با اتوبوس 750 مایل و 11 ساعت به ال پاسو بروند. ماینرها از 17 سپتامبر در خانه بازی نکرده اند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر