[ad_1]

ده نفر برتر دارای مضمونی برای بازی هایی هستند که به دلیل همه گیری COVID-19 در این فصل لغو می شوند. این یک بار دیگر در این هفته اتفاق خواهد افتاد ، وقتی مریلند در میشیگان و نورث وست مینه سوتا به دلیل ویروس و پروتکل ها از مطالعه خارج شدند.

ایالت اوهایو پس از مجبور شدن به لغو بازی هفته گذشته به دلیل COVID-19 ، به میدان بازگشت و نشان داد که او در مکالمه پلی آف برای فوتبال کالج تعلق دارد. باکی ها در آخرین رتبه بندی فوتبال کالج پشت سر آلاباما ، نوتردام و کلمسون در رتبه 4 قرار گرفتند. اوهایو فقط ایالت میشیگان و میشیگان را در اختیار دارد تا فصل را محدود کند و در واقع ایالت میشیگان با توجه به شیوع اخیر COVID-19 در میشیگان ممکن است آخرین حریف آنها در این فصل باشد.

جذاب ترین بازی Big Ten ، ایندیانا در برابر ویسکانسین در تنها نبرد تیمی است. هفته گذشته هنگامی که مایکل پنیکس جونیور ستاره ستاره هوشیرز دچار پارگی ACL در برابر مریلند شد ، بازی که روی کاغذ بسیار جالب به نظر می رسید مورد توجه قرار گرفت. اکنون کلاس دوم دبستانی جک تاتل که تجربه بسیار محدودی دارد ، مهار قدرت را به دست می گیرد و نبردی سخت را علیه تیم بسیار سخت ویسکانسین در جاده می گذراند.

بیایید نگاهی دقیق تر به کنفرانس این هفته با آخرین نسخه Big Ten بیاندازیم.

4 پوند ، اوهایو ، میشیگان

آخرین شانس:

دسته گل -23.5

اوهایو بعد از لغو بازی هفته گذشته در نتیجه COVID-19 دوباره به شبکه برگشت. باکی ها تلاش می کنند تا بیانیه ای ارائه دهند ، در حالی که فقط دو بازی در برنامه باقی مانده است. با این حال ، این بازی برابر میشیگان ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که دکتر برای اوهایو سفارش داده است. باکی ها بزرگترین نقض امتیاز را در ده بزرگ دارند ، در حالی که اسپارتایی ها با تنها 18 امتیاز در هر رقابت در مکان آخر قرار دارند. در حالی که خط سه لمسی محکم است ، شک ندارم که جاستین فیلدز و شرکت امتیازات زیادی را روی صفحه خواهند گذاشت. انتخاب: اوهایو (-23.5-)

آخرین شانس:

تولید کنندگان دیگ بخار -2.5

نبراسکا یکی از ناامید کننده ترین تیم های ده بزرگ این فصل است. اگرچه تنها یک پیروزی داشتند ، اما با ورود به بازی هفته گذشته مقابل آیووا ، شاگردان کورن هاکر هاوکی ها را به حداکثر فشار رساندند و حتی در نیمه دوم هم پیش افتادند. خط دفاعی آدریان مارتینز تقریباً بی عیب بود که فقط دو خطا از دست داد و با پا بازی کرد. این بازی می تواند یک بازی نزدیک دیگر برای تیمی از نبراسکا باشد که سه بازی از چهار بازی گذشته خود را با هشت امتیاز یا کمتر باخته است. با این حال ، من فکر می کنم Cornhuskers به ​​اندازه کافی تلاش می کنند تا یکی را در جاده بدزدند. انتخاب: نبراسکا (+2.5)

موارد متضاد قطبی هنگامی که پن ایالت روتگرز را تصاحب کند ، می جنگند. شیرهای نیتانی انتظار زیادی برای ورود به فصل 2020 داشتند و تنها پیروزی خود را در هفته گذشته برابر میشیگان کسب کردند. از طرف دیگر ، راتگرز برای چندین فصل در ده بزرگ مضحکه بود ، اما مربی گرگ شیانو واقعاً شوالیه های قرمز را در دومین دوره کارآموزی خود با این برنامه تبدیل کرد. این یک مورد نزدیک دیگر خواهد بود و پن ایالت احتمالاً استعداد کافی برای کشیدن آن را دارد. با این حال ، اگر این تیم نفرت انگیز روتگرز را در برابر تیم شکست خورده ایالت پن با استعداد دو رقمی به من بدهید ، من تمام روز در کنار روتگرها خواهم بود. انتخاب: Rutgers (+11)

شماره 12 ایندیانا در شماره 16 ویسکانسین

متأسفانه ، این بازی در هفته گذشته پس از اعلام اینکه مایکل پنیکس ، مهاجم ایندیانا به دلیل پارگی ACL ، بقیه فصل را از دست خواهد داد ، درخشش خود را از دست داد. از جمله تعهدات پاکسازی در برابر مریلند در هفته گذشته ، جک تاتل تازه کار تازه وارد در حرفه خود فقط 16 خلا از بین برد. تصور اینکه تاتل می تواند وارد شود و حسینیان را به پیروزی بر بزرگترین دفاع بزرگ ده بزرگ برساند دشوار است. اگرچه بازی مینه سوتا هفته گذشته لغو شد ، Badgers در اوایل سال مشکلی برای کاهش تعداد نداشت. ویسکانسین به راحتی در این یکی غلت می زند. انتخاب: ویسکانسین (-14)

آخرین شانس:

Hawkeyes -13.5

آیوا بدون شک یکی از چشمگیرترین تیم های ده بزرگ این فصل است. هاوکی ها پس از کنار گذاشتن دو بازی ابتدایی فصل خود ، چهار پیروزی متوالی را بدست آوردند و بی سر و صدا یکی از مرگبارترین تخلفات را در کنفرانس متحمل شدند. همانطور که در بیشتر فصل ها بوده است ، آیووا به حمله سریع ستاره ای خود با تایلر گودسون و مخی سارگنت ادامه خواهد داد. هاوکس در متوقف کردن ایلینی مشکلی نخواهند داشت. انتخاب: آیووا (-13.5)

کدام یک از همکاران فوتبال را می توانید با اطمینان در هفته 14 انجام دهید؟ به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام تیم ها برنده می شوند و گسترش را پوشش می دهند – همه اینها از یک مدل رایانه ای اثبات شده است که در چهار فصل گذشته بیش از 3500 دلار سود داشته است – و این را بفهمید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir