کارولینای ساحلی در مقابل BYU: نحوه تماشای آنلاین ، اطلاعات پخش مستقیم ، زمان بازی ، کانال تلویزیونی


کی بازی میکنه

نه 13 BYU @ نه 18 کارولینای ساحلی

سوابق فعلی: BYU 9-0؛ کارولینای ساحلی 9-0

چه باید دانست

قهوه های BYU یک هفته تعطیل داشتند و بدون شک آماده بازگشت به میادین هستند. آنها ساعت 5:30 بعد از ظهر روز شنبه در ورزشگاه بروکس به مصاف ساحل کارولینا شانتیکلرز می روند. هر دو تیم به طور متوسط ​​چند امتیاز کسب کرده اند (کوگار 13.89 ، کارولینای ساحلی 16.78) ، بنابراین تمام امتیازات کسب شده به خوبی کسب خواهد شد.

اگر در هر یک چهارم پیروز شوید نمی توانید بازی را از دست بدهید ، و این استراتژی BYU در برابر شیرهای شمال آلباما دو هفته پیش بود. BYU مسابقه خود را به راحتی به خانه برد و با پیروزی 66-14 برابر آلابامای شمالی. تقریباً این نیمه با نتیجه نیمه اول مشخص شد ، زمانی که نتیجه قبلاً به 42-7 رسیده بود. موفقیت BYU با تلاش QB Zack Wilson انجام شد ، او علاوه بر اینکه 33 یارد را به زمین بلند کرد ، و LB Tyler Allgeier که برای دو TD و 141 یارد در 13 حامل عجله کرد ، در 16 تلاش برای چهار TD و 212 گارد در 16 تلاش انجام شد. .

در همین حال ، هنگامی که شما با 254 یارد بیشتر از حریف خود به پایان برسید ، مانند Chanticleers در هفته گذشته ، تقریباً نتیجه مطمئنی حاصل خواهد شد. آنها همه برتری داشتند و در این بازی 49-14 از تگزاس بابکتس عبور کردند. در نیمه اول کارولینای ساحلی با نتیجه 35-7 پیش بود ، بازی تقریباً تمام شده بود. RB CJ Marable عادت خود را در رها کردن خطوط استاتیک دیوانه وار ادامه داد ، در 16 دویدن برای سه TD و 157 یارد عجله کرد. این حرکت پا چابک به عنوان اولین باری که ماربلر در این فصل به سرعت 100 حیاطی رسیده است برجسته است. عملکرد شگفت انگیز Marable همچنین باعث ایجاد جذابیت در یک بازی در این فصل شده است.

حتما بخوانید:
NC State vs Georgia Tech را تماشا کنید: نحوه پخش زنده ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی فوتبال NCAA در روز شنبه

قهوه ها در این بازی با 10 امتیاز پیروزی انتظار می روند. آنها در صورت تمایل به تولید ثبات پول در برابر گسترش سلاح های هسته ای (5-1-1) ، بنابراین ارزش یک شرط بندی سریع را دارد.

پیروزی ها هر دو تیم را به تساوی 9-0 رساند. چند عدد توهین آمیز را که باید قبل از شروع به خاطر بسپارید: BYU با 56 بازی در این فصل ، در مقام اول در کشور است. Chanticleers چندان خوب نیستند ، اما توییت هم نیستند: آنها با 46 افتخار هشت مسابقه معمولاً توهین آمیز در کشور به بازی می آیند.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 5:30 بعد از ظهر ET
  • جایی که: استادیوم بروکس – کانوی ، کارولینای جنوبی
  • تلویزیون: دانشگاه ESPN
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

طبق آخرین شانس فوتبال کالج ، Cougars یک امتیاز بزرگ 10 امتیازی در برابر Chanticleers است.

بالا / پایین: -111

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

در پنج سال گذشته این اولین بار است که این تیم ها مقابل یکدیگر بازی می کنند.
منبع: pencil-news.ir