[ad_1]

بازی ضعیف سرانجام بهترین نتیجه کارسون ونتز را بدست آورد زیرا عقاب های فیلادلفیا حق امتیاز بازی برگشت خود را برای یک فصل اشتباه در باخت یکشنبه مقابل گرین بی پکرز برگزار کردند. عقاب ها پس از اینکه وانتز در یک بازی دو سه ماهه 6 بر 15 برای 79 یارد رفت ، در سه ماهه سوم جایگزین شد.

ونتز پنج سال به عنوان خط حمله اصلی عقاب ها فعالیت می کرد و اگرچه او به دلیل مصدومیت وقت را از دست داد ، اما این اولین باری است که حق رای دادن وی را از زمان تنظیم آن سوار می کند. ونتز یکی از بدترین مدافعان خط حمله در این فصل فوتبال بود ، به همین دلیل نیمکت اجتناب ناپذیر به نظر می رسید – مخصوصاً وقتی عقاب ها در دور دوم پیش نویس امسال یک بازیکن خط حمله گرفتند. از طریق ضخامت و لاغری ، ونتز به خود شک نخواهد کرد ، زیرا با بزرگترین ناملایمات حرفه ای خود روبرو است – حتی اگر بازی در زمین و زبان بدن چیز دیگری نشان دهد.

ونتز در مورد نیمکت خود گفت: “من هرگز دوست ندارم این طور فکر کنم.” “واضح است که حرف و حدیث وجود داشت ، من مجبور شدم در طی چند هفته گذشته س questionsالات زیادی داشته باشم. اما در پایان روز اجازه نمی دهم ذهنم به آنجا برود. من یک مسابقه دهنده هستم و وقتی که در آن رشته بیرون آمدم ، خواه تمرین باشد ، پیاده روی یا یک بازی ، من همه چیز را در زمین می گذارم و هر کاری که بتوانم انجام می دهم.

“من فکر نمی کنم بهترین بازی را انجام دهم ، اما هر کاری از دستم برمی آمد انجام دادم و در پایان روز از بازی خارج شدم و این تماس من نیست.”

باخت یکشنبه مقابل پکرز یکی از بدترین بازی های دوران حرفه ای ونتز بود. نرخ تکمیل 40 درصدی وی پنجمین کمترین موفقیت در زندگی حرفه ای وی است و حیاط با 5.27 دهمین رتبه بدترین است. از تعداد شغلی ونز ، 3 از 10 حیاط کمترین تجربه بازی فردی او در سال 2020 بوده است ، در حالی که چهار عملکرد کمترین گلزن او نیز در این فصل به دست آمده است.

ونتز 57.4 درصد از پاسهای 2،620 متری خود را با 16 تاچ داون تا 15 رهگیری (72.8 رتبه بندی) به پایان رساند. از بین کواربک های واجد شرایط ، ونتز از نظر درصد تکمیل ، آخرین رتبه در رتبه چهارم تا آخر از نظر رهگیری ، رتبه سوم در حیاط تجربه و سومین در رتبه بندی کواربک ها قرار دارد. او در این فصل 50 بار اخراج شده است و گروه گسترده گیرنده های او از نظر حیاط جزو 5 تیم برتر NFL هستند ، بنابراین مبارزات عقاب ها جنگ ونز نیست.

ونتز در تصمیم گیری ضعیف و بلاتکلیفی در فوتبال به هدف خود کمک نکرد. پرتاب های بد و زبان بدن نیز منجر به سقوط وی شد. عقاب ها چاره ای جز نشستن او روی نیمکت نداشتند.

ونتز گفت: “در پایان روز ، از کنترل من خارج است.” “تصمیم من نیست (تصمیم می گیرم). من می دانم که توانایی چه کاری را دارم. می دانم که می توانم بهتر بازی کنم. هرگز به خودم شک نکرده ام و اعتماد به نفس خود را در توانایی هایم از دست نداده ام. اما بسیاری از این موارد از کنترل من خارج است. “[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر