[ad_1]

sanders.png
گتی ایماژ

هوادارانی که دوشنبه شب برای جبران اختلاف 6.5 امتیازی خود (از طریق ویلیام هیل اسپورت بوک) روی سیهاوک شرط بندی کردند ، باید بعد از گل سوم جیسون مایرز که سیاتل را با نتیجه 23 بر 9 جلو انداخته است ، احساس خوبی داشته باشند. با 1:14. خطای عقاب ها سرانجام در این بازی تلاش کرد تا توپ را به سمت بالا هدایت کند ، زیرا کارون ونتز ، بازیکن خط حمله فیلادلفیا در 41 تلاش در 58 دقیقه و 46 ثانیه اول بازی فقط 157 یارد پرتاب کرد.

اما پس از آنکه بوستون اسکات شات 40 قدم بعدی را پس داد ، ونتز در 12 ثانیه باقیمانده عقاب ها را به خط 33 قدم سیه هاکس برد. از آنجا ، سلام ، “گرفتن” ونتز با محکم کاری ریچارد راجرز روبرو شد ، که کسری عقاب ها را به هشت امتیاز کاهش داد. پس از آنکه مایلز سندرز در تلاش بعدی دو امتیاز به دست آورد ، عقاب ها اختلاف را گسترش دادند.

در حالی که هوادارانی که Seahawks را برای پوشش خبری انتخاب کردند مطمئنا ناامید شدند ، هوادارانی که هر دو تیم را برای کسب امتیاز زیر 49 انتخاب کردند پس از اینکه هر دو تیم در مجموع 40 امتیاز در بازی کسب کردند که بیشترین دفاع را در اختیار داشت ، پاداش گرفتند. هر دو تیم برای کنترل توپ تلاش می کردند ، زیرا Seahawks به طور متوسط ​​هر شب فقط 2.53 یارد داشت.

بهترین عملکرد تهاجمی در این بازی متعلق به گیرنده DK Metcalf است که بازی را با 10 پذیرش برای 177 یارد در 13 گل به پایان رساند. در این روند ، متکلف دارل جکسون را به مکان دوم تاریخ Seahawks برای بیشترین فاصله از گیرنده در دو فصل اول خود منتقل کرد. متکالف ، که 1939 یارد در زندگی حرفه ای خود جمع کرده است ، فقط 87 دقیقه از عبور جوی گالووی تا رکورد امتیاز فاصله دارد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر