[ad_1]

deiveson-figueiredo.jpg
گتی ایماژ

UFC روز سه شنبه تأیید کرد که هر دو که اخیراً موفق به کسب UFC 255 شده اند ، قهرمان سبک وزن Deiveson Figueiredo و مدعی برتر برندون مورنو یک تغییر کوتاه برای مبارزه با یکدیگر در رویداد اصلی UFC 256 انجام خواهند داد. تأیید در ردیف رئیس UFC ، دانا وایت ، اشاره به رزرو سریع پس از رویداد UFC 255 در لاس وگاس در آخر هفته است.

در UFC 255 ، فیگوئیدرو در کمتر از دو دقیقه یک پاس گیوتین از الکس پرز به ثمر رساند تا اولین دفاع خود را در مسابقات قهرمانی پرواز انجام دهد. در همین حال ، در مسابقه مقدماتی روی نقشه ، مورنو براندون رویال را با ضربه در دور اول متوقف کرد تا وضعیت خود را به عنوان مدعی شماره 1 حفظ کند.

چرخش سریع جنگنده ها نه تنها با تکمیل سریع آنها ، بلکه شاید مهمتر از آن نیز مشخص شد ، زیرا کارت UFC 256 یک سری رویدادهای مهم برنامه ریزی شده را از دست می دهد.

ابتدا ، دفاع برنامه ریزی شده کامارو عثمان در دسته سنگین وزن در برابر گیلبرت برنز هنگامی شکست خورد که عثمان نتوانست از نظر جسمی آماده نبرد باشد. مصدومیت آماندا نونز ، قهرمان دو دسته ، او را مجبور کرد از دفاع برنامه ریزی شده برای عنوان سنگین وزن سبک زنان در برابر مگان اندرسون صرف نظر کند. سرانجام ، اولین دفاع پیتر ایان از مسابقات قهرمانی سنگین وزن خود در برابر آلجمین استرلینگ با انصراف یان از مبارزه به دلایل نامعلوم از هم پاشید.

از آنجا که UFC برای رویداد اصلی به یک نبرد کوتاه احتیاج داشت ، پس از اینکه هر دو نفر نسبتاً صدمه ای ندیدند ، در فیگیریدو و مورنو مستقر شدند.

پیروزی برای قهرمان یک سال باورنکردنی را تثبیت می کند. او در سال 2020 تا اینجای مسابقه به 3-0 رسید و با سه برد ایستاد ، عنوان قهرمانی را بدست آورد و یک دفاع موفق را کسب کرد.

مورنو یک سری از پنج نبرد فراتر از ماه ژوئن 2019 را هدایت می کند – تنها نقص در کارنامه او در این دوره ، تساوی تقسیم شده برابر عسکر عسکاروف در سپتامبر 2019 است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر