[ad_1]

Barcelona-ucl.jpg

شکل وحشتناک بارسلونا در لالیگا اگر می خواهد برای کسب عنوان قهرمانی بجنگد ، باید تغییر کند و شنبه آنها برای دیدار با کادیز غافلگیرکننده برای اولین بار از دیدارهای افتتاحیه فرصتی برای جمع آوری پیروزی در قهرمانی دارند. در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: شنبه 5 دسامبر
  • زمان15:00 ET
  • محل: ورزشگاه Ramon de Caranza – کادیز ، اسپانیا
  • تلویزیون و پخش مستقیم: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
  • شانس: کادیز +750؛ برداشت +400؛ بارسا -275 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

کادیز: دقیقاً از دسته دوم. کادیز در آستانه بقا است و در واقع در بیش از یک چهارم مبارزات انتخاباتی کرسی های اروپا را اداره می کند. این باشگاه 4-3-4 است و همه چیز با نتیجه گرفتن ارتباط دارد. کادیز در این فصل فقط 9 گل دارد ، اما 15 امتیاز برای آن دارد. به این فکر کنید – بارسلونا یک امتیاز کمتر از کادیز دارد ، اگرچه آنها 10 گل دیگر به ثمر رسانده اند. آنها موثر بودند و با قلب بازی می کردند ، قبلا برابر رئال مادرید پیروز شده بودند.

بارسا: با یک حرکت مناسب فرم ، اکنون حمله در نهایت ژل می شود. بارسا در سه بازی اخیر خود در تمام رقابت ها 11 گل به ثمر رسانده است ، هرچند آنها مخالف یک حریف قدرتمند نبودند. در مقابل تیم کادیز که ابتدا روی دفاع تمرکز دارد ، ممکن است شکستن خط دفاع و توانایی بوییدن خطوط عبوری برای بارسا دشوار باشد. هنوز هم ، بارسا باید سفر کند … اما چیز زیادی به این بستگی دارد که آیا رونالد کومان برخی از بازیکنان برتر را برای بازی مقابل یوونتوس در این هفته در لیگ قهرمانان نجات دهد.

پیش بینی

حملات بارسا ادامه یافت و فعالیتهای خود در لیگ را با پیروزی روشن در زمین تشدید کرد. انتخاب کنید: بارسا 3 ، کادیز 1[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر