[ad_1]

Cowboyshuddle.jpg
امروز ایالات متحده آمریکا

آنچه که به عنوان یک صبح معمول روز سه شنبه آغاز شد ، به چیزی جز کابوی های دالاس تبدیل شده است. تیم با لذت بردن از پیروزی بسیار مورد نیاز پس از پیروزی 31-28 مقابل مینه سوتا وایکینگ ها در هفته 11 ، لبخند زد ، از جمله یک آدرس رادیویی به روز شده از صاحب جری جونز در صبح سه شنبه. با این حال ، لحظاتی پس از پایان مصاحبه جونز ، روابط عمومی این تیم بیانیه ای صادر كرد مبنی بر اینكه هیچ كس در سازمان تمرین یا دسترسی به رسانه را ندارد.

این به دلیل مواردی است که تحت عنوان مراقبت های پزشکی فوری مربوط به COVID با یکی از اعضای تیم توصیف می شود ، اما جزئیات بیشتری در این مورد ارائه نشده است. این رویداد لحنی جدی دارد و این واقعیت که کابوی ها را مجبور به لغو تمرینات برای یک هفته کوتاه – با درگیری اصلی NFC East با فوتبال برای بعد از ظهر واشنگتن ، نشانگر خوبی برای این امر است.

کابوی ها در حال حاضر در 3-7 این فصل نشسته اند و فرصت دارند تا واشنگتن را برای کسب مقام اول در این بخش پشت سر بگذارند ، اما آنها نگران این موضوع خواهند بود و روز چهارشنبه به کار خود بازمی گردند. از روز سه شنبه ، نگرانی آنها برای کارکنانی است که نیاز به مراقبت های پزشکی دارند.

این یک داستان در حال تکامل است ، جزئیات بیشتر در این زمینه ارائه می شود.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر