[ad_1]

به طور کلی ، هر تیمی که در خارج از فصل قرار دارد ، باید بداند که با هر جنبه از لیست می خواهد جهت گیری کند. این شامل البته مواردی است که باید قبل از شروع آموزش بهار پر شوند. با تشکر از لیگ برتر بیس بال و خستگی ناپذیر رهبری خسته کمیسار راب منفرد ، کشیدن پای خود با یک قانون خاص ، نیمی از لیگ با یک نقطه کور به جلو حرکت می کند. بازیکنان بازیکن آزاد نیز در حال تغییر هستند.

این قانون یک قانون تعیین شده برای مهاجمان خواهد بود. او بدون هشدار برای فصل 2020 به لیگ ملی اضافه شد ، اما این می تواند در شرایط یک بیماری همه گیر جهانی که تقریبا همه چیز را در حدود سال 2020 تغییر داد ، بخشیده شود. با این حال ، با ورود به فصل 2021 ، هیچ تصمیم نهایی برای DH در NL گرفته نشده است.

آنچه دیوید استارنس ، رئیس شراب سازی ، چهارشنبه شب پس از پایان مهلت عدم مناقصه گفت ، گفت:

برنامه این فصل خارج از فصل در مورد موضوعات مرتبط:

 • 30 اکتبر: تصمیم گیری مناسب برای انتخاب قرارداد
 • 1 نوامبر: تصمیم گیری مناسب برای پیشنهادات واجد شرایط
 • اول نوامبر: نمایندگی رایگان آغاز می شود
 • 11 نوامبر: آخرین مهلت برای بازیکنانی که پیشنهادات صلاحیت را دریافت کرده اند یا می پذیرند
 • 2 دسامبر: آخرین مهلت ارسال پیشنهادات
 • 3 دسامبر: تیم های لیگ ملی هنوز نمی دانند که آیا آنها در مسابقات بعدی NL از مهاجم خاصی استفاده می کنند یا خیر

ما واقعاً نیازی به جنگیدن در اطراف بوش نداریم ، مگر نه؟ خنده داره.

این نه تنها بسیاری از تیم های لیگ ملی را در شرایطی قرار می دهد که آنها سعی می کنند بهترین لیست خود را ایجاد کنند ، بلکه همچنین لازم است برای هر دو سناریو شرایط پیش بینی شده داشته باشند. ما می دانیم که بازی های بین لیگ آنها به هر حال به DH احتیاج دارند ، اما استفاده از آنها هر روز بسیار دور است ، مخصوصاً اگر برخلاف 60 بازی که اخیراً تجربه کردیم ، همه فصل آن را تماشا کنیم.

البته ، این در مقایسه با آنچه برای بازیکنانی که قبلاً رانده شده اند پس از دریافت نکردن مالکین در سال 2020 ، از بین رفته است.

سه بازیکن را در نظر بگیرید که از مهلت چهارشنبه حراج نشده اند:

 • آدام دووال – او در سال 2019 با اقدام محدود .567 ضربه زد و 16 هومر را فقط با 190 خفاش زد. در فصل گذشته .532 نیش را برای Braves زد. او مدافع خوبی نیست ، اما شرط خوبی است تا 30 برابر بیشتر از فصل را به پایان برساند. گزارش ها نشان می دهد که عدم اطمینان در مورد محل قرارگیری DH به عدم حراج کمک کرده است.
 • کایل شوبربر – ببینید ، همه ما می دانیم که او بازیکن قطبی است و مدتهاست که این چنین است. واقعیت این است که او در سال 2019 با 38 هومر 0.250 / .339 / .531 را زده است. این یک خفاش روزانه است. او در سال 2020 بد بود ، اما با قضاوت فقط 60 بازی ، در اینجا آخرین 60 بازی او در سال 2019 است ، آخرین باری که اوضاع “عادی بود”: .285 / .374 / .622 ، 16 HR ، 45 RBI
 • ادی روزاریو – او در سال 2019 با 109 RBI به 32 هومر رسید و سال گذشته 13 بار در 57 بازی میزبان بود. او 4 فصل گذشته 114 OPS + دارد. او مدافع خوبی نیست اما نباید خفاشی از کالیبر او را روی تکه قراضه انداخت. در حال حاضر ظاهرا Rosario با یک تیم AL در Twins بود ، اما کل بازار تحت تأثیر قرار گرفت و Twins سعی کرد قبل از اینکه Rosario آن را پیشنهاد دهد ، با Rosario مقابله کند. اگر این قانون حل شود ، ممکن است اوضاع متفاوت باشد. در هر صورت ، اکنون بازار آن برای آژانس های رایگان به دلیل عدم شفافیت این قانون ، مانند بازارهای دووال و شوواربر آسیب دیده است.

هرچه این مسئله ادامه یابد ، بیشتر تحت تأثیر بازار نمایندگی آزاد قرار می گیرد. این دو نماینده عالی رایگان را در نظر بگیرید:

 • مارسل اوزونا – او فصل گذشته با Braves قرارداد یک ساله بست تا روی خودش شرط ببندد و باید برنده شود. وی ضمن برش 338 / .431 / .636 ، NL را در خانوارها ، RBI و پایگاه های مشترک هدایت می کند. بازار احساس می کند که دوباره لعنتی شده است ، درست است؟
 • نلسون کروز “مطمئناً در برهه ای از او دست و پا زدن خواهد کرد.” هنوز این اتفاق نیفتاده است. در سال 2019 ، فقط در 120 بازی ، او 41 هومر را زد و 108 پیست را با 168 OPS + راند. سال گذشته در 53 بازی 16 هومر ، 33 RBI و 169 OPS + داشت. او مدتهاست که واقعاً نیمی از بازار را دوست دارد ، اما در سن او (اول ژوئیه 41 ساله خواهد شد) ، بازار بزرگ سود زیادی خواهد برد.

در زیر لیست ، چه در مورد …

 • برد میلر – یک بار در موقعیت میانی ، او واقعاً نمی تواند یک موقعیت یا تیم را حفظ کند. با این حال ، او می تواند ضربه بزند. در 2019-20-20 ، او فقط 341 حضور در پوستر داشت ، اما با 123 OPS + به 20 هومر رسید. امنیت DH در NL واقعاً کمک خواهد کرد.
 • کارلوس سانتانا – او فصل گذشته فقط با .199 با تاری 339 برخورد کرد ، اما سانتانا با 47 امتیاز پیشتاز AL بود. به همین ترتیب ، درصد 0.349 پایه او 30 امتیاز بالاتر از میانگین AL بود. او همچنین در سال 2019 به 34 هومر رسید. او 35 ساله است ، اما باید بازار وجود داشته باشد.

در عوض ، بازیکنانی مانند میلر و سانتانا احتمالاً زمستان امسال در انتظار خواهند ماند. حتی کمی اطمینان به همه طرف های درگیر کمک می کند. تیم های AL می دانند اگر تیم های NL در بازار DH حضور داشته باشند و سپس می توانند به این ترتیب واکنش نشان دهند. از آنجا می توان پیشنهاداتی را ارائه داد و بازیکنان می توانند تصمیم بگیرند.

همچنین ، اثر نشت می تواند در بازار بازیکنان در موقعیت هایی مانند جاستین ترنر ، مایکل برانتلی ، جوک پدرسون ، برت گاردنر ، تامی لا استلا ، میچ مورلند و دیگران تأثیر بگذارد.

بسیاری از عوامل مانع بازار آژانس های رایگان در این فصل شده اند و این وضعیت همچنان ادامه خواهد داشت ، اما با به تعویق انداختن تصمیم گیری درباره مهاجم تعیین شده ، MLB بی دلیل مشکلی را اضافه می کند.

هرچه بیس بال لیگ برتر لیگ با این تصمیم طولانی شود ، تیم های NL طولانی تر و در نتیجه بسیاری از این بازیکنان ، و حتی پس از آن تیم های AL در خارج از فصل مشغول می شوند. این از تنها مشکلی است که MLB در زمستان امسال دارد ، اما هنوز هم یک مشکل است. شخصی کنترل خود را در دست گرفته و اکنون تصمیم لعنتی می گیرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir