چگونه سلتیکس می تواند جایگزین گوردون هیوارد شود با 28.5 میلیون دلار استثنا trade تجاری بزرگ که او برای امضای تجارت و تجارت ایجاد کرده است


ترتیب دقیق وقایع ممکن است هرگز مشخص نباشد ، اما می توانیم سه جمله زیر را در مورد جدایی گوردون هیوارد از سلتیک بوستون به راحتی بیان کنیم:

  • وقتی آژانس رایگان شروع به کار کرد ، هیوارد می خواست با ایندیانا پیسرز قرارداد ببندد. این توسط هر دو گزارش شده است مارک استین از نیویورک تایمز و شمس هارانیا از ورزشگاه.
  • پیسرز که قادر به ایجاد فضای محدود برای جذب مستقیم هیوارد نبود ، پیشنهاد مهمی به بوستون برای همکاری در زمینه امضا و معاملات داد. گری واشبرن از بوستون گلوب اعلام کرد که پیسرها مایلز ترنر و داگ مک درموت را پیشنهاد می دهند. جی مایکل از ستاره ای از ایندیاناپولیس اعلام کرد که پیشنهاد ایندیانا شامل ترنر ، انتخاب دور اول و بازیکن چرخشی (شاید مک درموت) باشد.
  • یک فرصت طولانی برای مذاکره وجود داشت. مونترال هرل موافقت کرد که در شب اول آژانس رایگان به لیکرز ملحق شود ، اما گفت LA Times“برد ترنر”.هورنت ها پول بیشتری به او پیشنهاد دادند. با این فرض که او گزینه دوم آنها است و آنها فقط پس از از دست دادن هدف فوق خود به او روی می آورند ، این امر نمی تواند آنها را به خدمت بگیرد. توافق هایوارد با شارلوت تا ساعت 13:30 بعد از ظهر در دومین روز آژانس رایگان اعلام شد که بیش از 19 ساعت پس از به صدا درآمدن زنگ آژانس رایگان به بوستون و ایندیانا فرصت داد تا به میز مذاکره برگردند و به توافق برسند. که می تواند برای هر سه ذینفع اعمال شود. در یک آژانس رایگان ، این یک ابدیت است. هنوز هیچ معامله ای حاصل نشده است.

هایوارد البته همه اینها را در نظر داشت. شاید پیشنهاد شارلوت زودتر از آنچه به نظر می رسد ، باشد و ممکن است او پس از پیشنهاد 120 میلیون دلار توسط هورنتس ، علاقه اش به پیسرز را از دست داده باشد. اما حتی بدون دانستن جزئیات ، همه چیز در یک مسیر جالب است: دنی Eing فقط نمی خواست با Miles Turner معامله کند.

روی کاغذ تا حدودی تعجب آور است. بوستون به دلیل برتری دو جانبه بام آدبایو ، در فینال های کنفرانس شرقی به میامی باخت. ترنر که در انتخابات مدافع سال پنجم شد ، می توانست انتخابات را به تأخیر بیندازد. برد استیونس همیشه بر تیراندازی به مراکز خود تأکید کرده است. ترنر در فصل گذشته 250 سه امتیاز را به دست آورد ، بیش از آنچه ال هورفورد در بوستون انجام داد و این کار را برای نیت مکمیلان انجام داد ، که پیسرهایش حداقل سه امتیاز در بسکتبال کسب کردند. حمله واضح به نظر می رسید. ترنر ، شش سال کوچکتر از هایوارد ، جایگزین هایوارد خواهد شد ، لبه دفاعی بوستون را تقویت می کند و زمین را برای بازیکنان زیادی پاک می کند. اما Ainge احساس کرد که می تواند بهتر عمل کند ، بنابراین از نظر عملکردی ، بازیکنی را جایگزین Hayward کرد که بعداً نامگذاری شود.

حتی اگر آنها شاخک نبودند ، او می دانست که تنها گزینه هیوارد به غیر از پیسرز یا نشانه فرخنده تر و تجارت این است که با تیمی قراردادن قراردادن کلاهک اضافه کند. بنابراین او اجازه داد این اتفاق بیفتد و سپس چند انگیزه ثانویه رایگان برای ساختار معاملات به عنوان نشانه تجارت به هورنتس ارسال کرد. شارلوت در این معادله چیزی از دست نداد ، اما سلتیکس چیزی عظیم بدست آورد: بزرگترین استثنای تجاری در تاریخ NBA.

استثنائات تجاری به عنوان اسلات خالی پرداخت کار می کنند. تیم ها می توانند با معامله در اندازه استثنا ، بدون ارسال پول به تیم دیگر ، بازیکن یا چند بازیکن را بدست آورند. از آنجا که بوستون در هنگام امضای هیوارد و معامله حقوقی جذب نکرد ، معافیتی که به آنها اعطا شده برابر است با حقوق سال اول حضور در شارلوت. تخمین های فعلی این رقم را 28.5 میلیون دلار اعلام کرده است ، این بدان معناست که سلتیکس می تواند بازیکنی را بیش از این مقدار جذب کند بدون اینکه یک پنی در معامله ارسال کند. در اینجا روش ساده تری وجود دارد: به گفته Spotrac ، فقط 34 بازیکن در NBA وجود دارند که بیشتر از آنچه هیوارد در فصل آینده انجام می دهد کار می کنند (اگر آنتونی دیویس را که امضا نکرده باشید). سلتیکس اکنون می تواند به معنای واقعی کلمه هر بسکتبالیست دیگری را بدون ارسال یک سکه بپذیرد. ظاهراً Ainge معتقد است که می تواند در این گروه عظیم الجثه بازیکنی پیدا کند که با ارزش تر از ترنر برای بوستون باشد.

حتما بخوانید:
شایعات MLB: بعید به نظر می رسد جادوگران سفید جورج اسپرینگر را به زمین بیندازند. جوک پدرسون تیم های زیادی را به خود جلب کرده است

این استثنائات همیشه دارای ارزش هستند زیرا همیشه صاحبان ارزان قیمت و مدیران کل با جاه طلبی برای محدود کردن فضا وجود خواهند داشت. ارسال پول بدون بازپرداخت همیشه برای قرار منع تعقیب مفید خواهد بود. اما این مزایا در طی یک بیماری همه گیر که در آن درآمد محدود خواهد بود ، به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. صاحبان بیشتر از هر زمان دیگری دفاتر پیش فروش خود را برای پس انداز پول تحت فشار قرار می دهند. سلتیکس از ماندن خوشحال است.

این شیار با محدودیت کمی همراه است و خود تحمیل شده است. با امضای تریستان تامپسون به استثنای کامل سطح متوسط ​​، سلتیکس خود را به پیش بند 138،928،000 دلار محدود کرد. آنها بنا به دلایلی نمی توانند بیش از این مبلغ هزینه کنند و صادقانه بگویم ، سلتیک ها ترجیح می دهند زیر خط مالیات 132،627،000 دلار بمانند. این باعث کاهش سرعت مالیات تکرار کننده می شود ، که مطمئناً با شروع حداکثر تمدید جیسون تاتوم برای فصل 22-2021 شروع به گزارش دهی به آنها خواهد کرد. در حال حاضر فصل آینده بوستون در حدود 117.1 میلیون دلار حقوق دارد و این مبلغ تقریباً 21.8 میلیون دلار در پیشبینی كار و حدود 15.5 میلیون دلار زیر خط مالیات دارد.

راه حل در اینجا ساده است: یک حقوق اضافی ارسال کنید. سلتیکس نمی تواند معافیت تجاری خود را تمدید کند ، اما می تواند با درگیر کردن بازیکنان دیگر در چنین معامله ای ، اتاق مالیات را با مالیات های سخت و لوکس اصلاح کند. سلتیکس در سه دوره پیشین NBA پنج انتخاب دور اول انجام داده است: آرون نسمیت ، پیتون پریچارد ، رومئو لنگفورد ، گرانت ویلیامز و رابرت ویلیامز. برای هر پنج دقیقه دقیقه کافی نیست. برخی از ترکیبات ، همراه با پیش نویس های آینده ، احتمالاً در مذاکرات تجاری متزلزل خواهد شد. آنها ممکن است بتوانند از عهده یک بازیکن جدید گران قیمت برآیند ، اما هنوز مجبورند دارایی های خود را بدهند تا تیم دیگر موافقت کند که آن بازیکن را رها کند.

این محدودیت ها احتمالاً در ایجاد انگیزه در تصمیم بوستون مبنی بر عدم معامله با ترنر نقش داشته است. جایگزینی تامسون و جف تیگ با ترنر و مک درموت بیش از 131.5 میلیون دلار برای بوستون هزینه در بر خواهد داشت و تنها حدود 1 میلیون دلار برای کار در زیر خط مالیات به آنها می دهد. این دقیقاً انعطاف پذیری فصلی را ارائه نمی دهد. ممکن است سلتیکس بدون تصاحب قرارداد مک درموت علاقه مند شده باشد ، اما پیسرز مجبور شد پول بیشتری بفرستد تا قرارداد عملی شود. بدون پرداخت شخص ثالث برای پرداخت حقوق اضافی ، بوستون راهی برای جلوگیری از گرفتن این پول برای فصل آینده نداشت. با فرض اینکه این یک شروع کننده نیست ، تصویر واضح تری از آنچه سلتیکس قصد دارد از این استثنای تجاری استفاده کند ، شروع می شود.

آمادگی بوستون برای آزادی هایوارد نشان می دهد که ترجیح وی اضافه کردن بازیکن جوانتر و با دوام تر است. درغیر اینصورت ، او فقط خودش به هیوارد پول می پرداخت. تصمیم برای عدم خرید ترنر و امضای تامپسون نشان می دهد که این مرکز به سادگی موقعیتی نیست که سلتیکس بخواهد یک سرمایه گذاری بلند مدت انجام دهد و توالی کلی رویدادها ، همراه با هزینه های پیش بینی شده در آینده ، نشان دهنده تردید در پرداخت مالیات در این فصل است. . با در نظر گرفتن همه اینها ، گروه کوچکی از بازیکنان به عنوان اهداف احتمالی سلتیکس برجسته می شوند.

  • شایعات آرون گوردون چیز جدیدی نیست ، اما وضعیت فعلی اورلاندو تجارت را بیش از هر زمان دیگری امن می کند. بدون جاناتان آیزاک و از دست دادن دی جی آگوستین ، به نظر می رسد مجیک در این فصل قرعه کشی شده است. گوردون تنها دو فصل از قراردادش باقی مانده است. فصل گذشته 1.7 میلیون دلار افت حقوق داشت که برای بوستون در پرداخت مالیات فصل آینده مفید خواهد بود ، اما با تنها 18.1 میلیون دلار حقوق برای این فصل ، سلتیکس می تواند آن را به راحتی تحت مالیات 2020 قرار دهد. 21 با ارسال دو بازیکن جادویی ارزان تر. انعطاف پذیری موضعی گوردون در مورد برنامه خود برای عدم سرمایه گذاری در مراکز به سلتیکس پیشنهاد می کند. گوردون تمام دوران حرفه ای خود را در تیم های غول پیکر مجیک سپری کرده است که او را به عنوان یک وینگر اشتباه گرفته اند. از نظر واقعی ، او یک مهاجم قدرتمند با پتانسیل مرکزی با توپ های کوچک است ، که به سلتیکس یک راه حل در موقعیت با انعطاف پذیری برای حرکت به پایین شکاف در صورت لزوم می دهد.
  • رپتورها اگر قصد دارند در سال آخر معامله خود به جیانیس آنتتوکونمپو برای فصل بعد پیشنهاد دهند ، باید نورمن پاول را جابجا کنند. سلتیکس در هفت بازی این فرصت را پیدا کرده است که از نزدیک پاول را بررسی کند. نتایج متفاوت بود. پاول در اوایل دور دوم جنگید و در سه بازی آخر این سری رونق گرفت.
  • در نهایت ، اسپورها باید با این که کدام یک از محافظان جوان آنها در واقع چرخش طولانی مدت هستند و کدام یک هزینه بر هستند ، مقابله کنند. دریک وایت ، لونی واکر و کلدون جانسون هنوز در حال معاملات جدید هستند. DeJounte Murray چنین نیست ، و اگر بوستون معتقد باشد که جهش او همچنان رو به بهبود است ، ممکن است اسپرز برای تخلیه یکی از چهره های جوان گران قیمت او باز باشد.
  • معافیت های تجاری معمولاً یک سال طول می کشد. حتی اگر برنامه برای انعکاس برنامه غیر معمول لیگ تغییر کند ، هیچ دلیلی وجود ندارد که بوستون این استثنا را در آژانس رایگان تا سال 2021 با توجه به تأخیر در امضای خرید و تجارت هیوارد حفظ نخواهد کرد. این به طور ناگهانی 2021 نماینده آزاد را به عنوان اهدافی برای امضا و معاملات در بازی قرار می دهد. یک سناریو را تصور کنید که در آن ماوریکس مجبور است برای اضافه کردن یک سطح ستاره ، فضا را برای کلاهک آزاد کند. آنها احتمالاً می توانند پیش نویس جبران خسارت جاش ریچاردسون را در یک ثبت نام و تجارت دریافت کنند ، به جای اینکه در صورت پذیرفتن اینکه سال آخر معامله خود را رها کرده است ، آن را کاملاً رها کنند.
حتما بخوانید:
جنس چراغ راهنمایی رانندگی از چیست؟

تا زمانی که سلتیکس طرحی برای تبدیل این استثنا به یک سوپراستار نیاورد ، این قالبی است که احتمالاً در اینجا کشف خواهند کرد: یک بازیکن جوان در پیرامون قرارداد دوم خود برای تیمی با اولویت های مختلف بازی می کند. استثنا حتی نباید روش مستقیم آنها در به دست آوردن این بازیکن باشد. اگر هیچ کس خود را معرفی نکند ، می تواند به راحتی از آن برای اضافه کردن دستمزد قابل معامله اضافی استفاده کند تا وقتی چنین بازیکنی ظاهر می شود ، بتواند بدون شکستن هسته اصلی او را تعقیب کند.

اگر هیوارد سالانه 30 میلیون دلار درآمد کسب کند ، این امکان وجود نخواهد داشت و شاید ترنر با 18 میلیون دلار در سال در کتاب های خود نشسته باشد. رد بوستون از هر دو ، یک قمار بازار بود که در آینده نزدیک گزینه ای برتر ایجاد می کند ، گزینه ای که به آرزوی انعطاف پذیری نیاز دارد ، نه بازیکنی که ارزش فوری آن برای پیروزی بیشتر باشد عالی.

هایوارد و ترنر بازیکنان بسیار سازنده ای هستند. دلیل اینکه آنها در وهله اول این قراردادها را دریافت کرده اند وجود دارد. هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها پیشرفت کنند. بیشتر معافیت های تجاری بلااستفاده می مانند. اما Ainge چنان در کارهایی که می توانست انجام دهد اطمینان داشت که به ظاهر از ترنر برای گرفتن آن امتناع ورزید. اگر قصد استفاده از آن را نداشت احتمالاً این کار را نمی کرد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskürtçe aşk sözleriMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis