[ad_1]

براون ها آرام ترین تیم 8-3 هستند که به خاطر می آورم و این واقعیت که آنها در 11 بازی تقریباً در سکوت به هشت پیروزی رسیده اند ، در چندین سطح مختلف گیج کننده است. اول ، این قهوه ای های ترسناک است که ما در مورد آنها صحبت می کنیم. آنها از سال 1994 که بیل بلیچیک و نیک سبان در حاشیه آنها قدم گذاشتند ، 8-3 نفر نبودند. و بازیکن خط حمله آنها ، بیکر میفیلد ، تاکنون در حرفه NFL خود یک رعد و برق با رسانه ها بوده است. آنها این کار را عمدتا بدون ستاره اودل بکهام جونیور انجام دادند ، که در اواسط ماه اکتبر با پاره شدن لیگ قهرمانان آسیا برای فصل گم شد و حتی در آن زمان او با 23 نتیجه فقط 23 پاس گل برای 319 یارد داشت.

سرانجام ، قهوه ای ها در تجزیه و تحلیل NFL مدرن و دیوانه ، تا حد ممکن غیر متعارف به 8-3 رسیدند. کلیولند همانقدر بر فوتبال حکمرانی می کند که دایی شما که در دهه 90 به طور دائمی زندگی می کرد ، می خواهد توپ را ببیند. آنها اهمیتی نمی دهند و مخالفان آنها نتوانسته اند جلوی رعد و برق آنها را بگیرند.

آنچه کمک می کند این است که میفیلد بیش از مدتی تحت کنترل بازی کرده است. مردی که بسیاری او را به عنوان نویدبخش و تازه کار با برت فاور مقایسه می کنند ، در نقش مدیر بازی راحت به نظر می رسد ، هر هفته روش کوین استفانسکی را براساس یک بازی bootleg دنبال می کند.

پس از شروع 4-2 با پیروزی برابر بنگالس ، کابوی ها ، تیم فوتبال واشنگتن و کلتس که در دو شکست تحقیرآمیز توسط راونز و استیلرز قرار داشت ، میفیلد به خوبی به وظایف جدید خود عمل کرد. آب و هوا در بیشتر گردش ها ، رویکرد تهاجمی کلوولند را در نظر گرفته است ، اما بیشتر کار می کند.

از هفته 7 – پس از باخت 38-7 برابر فولاد – میفیلد 269 از 37 برای 439 متری است که دارای دو لمس و بدون اکشن است. این سرعت باورنکردنی 11.9 متری تجربه ، دومین بالاترین سطح در NFL است ، در حالی که از بازی اکشن در آن بازه زمانی استفاده می کنید. و گرچه این ایده قدیمی که کیفیت حمله سریع یک تیم باعث تغییر اثربخشی عملکرد می شود ، توسط Football Outsiders لغو شده است ، ما می دانیم که عملکرد پاس تقریباً همیشه موثرتر از پاس دادن بدون عمل است. و استفانسكی در 38٪ از پنج بازی گذشته براون ها از عمل استفاده كرده است ، كه دومین درصد بالاترین لیگ در مسابقات مقدماتی است (اساساً فقط حذف تیزم هیل و كایل آلن مصدوم).

اما برای پرتاب توپ کافی است. قهوه ای ها می خواهند آن را زمین بزنند و بزنند. و آنها این کار را با خروجی باورنکردنی در این فصل انجام دادند ، زیرا آنها با 161.4 یارد در هر بازی لیگ را رهبری می کنند. فقط سال گذشته لامار جکسون رهبری کلاغ ها را بر عهده داشت و لوایح 2016 – زمانی که رکس ریان تقریباً در هر کنفرانس مطبوعاتی گفت “زمین و پوند” – یک فصل را با تعداد بیشتری حیاط برای یک تیم در 5 فصل گذشته به پایان رساند.

و پس از بازگشت نیک چاب در هفته 10 ، او به طور متوسط ​​6.62 یارد سرعت داشت. از آنجا که این بازگشت – ذهن شما را به باد خواهد داد – متوسط ​​حیاط حمل و نقل Chubb در واقع بالاتر از متوسط ​​حیاط منزل در میفیلد است (6.31). این پویایی تقریباً هرگز ، هرگز در NFL اتفاق نمی افتد.

استفانسکی ضمن کاهش فشار به بازیکن خط حمله خود ، در ساده خوانی نیز بسیار عالی عمل کرده است. میفیلد دومین خروجی پیش بینی شده (50) در لیگ را دارد و با شش تلاش جارد گاف را تعقیب می کند. برتری اندک گاف قابل توجه است زیرا او در 24 سال تلاش خود را با 24 تلاش انجام داد. در این پرتاب ها به چپ یا راست ، میفیلد به طور متوسط ​​11.1 یارد در هر فصل تجربه داشت. فقط 10 نفر از این 50 مرتد تحت فشار بودند.

قهوه ای ها زیاد درخشان نبودند ، اما مانند نسخه 1994 خود بازی می کنند ، که یک چیز خوب برای فوتبال در کلیولند است.

(کلیه آمار ارائه شده توسط TruMedia ، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد)[ad_2]

منبع: pencil-news.ir