[ad_1]

frank-lampard-chelsea.jpg
گتی ایماژ

این رقابت ، که به بیش از نیم قرن پیش باز می گردد ، برای اولین بار پس از هشت سال ، هنگامی که چلسی میزبان لیدز یونایتد است ، که در آن نبردهای مداوم در دهه های 1960 و 1970 با آنها مشترک بود ، دوباره تمدید می شود. همچنین در هنگام ملاقات مارسلو بیلزا و فرانک لمپارد ، زخم های جدیدتری برای بازگشایی وجود خواهد داشت ، که عصبانیت رئیس وقت دربی کانتی را برای اعزام جاسوس برای نظارت بر تمرینات خود در فصل قهرمانی 2018/19 تحریک می کند. .

سرمربی چلسی اصرار دارد که این اتفاقات ، بزرگترین داستان فوتبال انگلیس که کمی کمتر از دو سال پیش رخ داده ، مربوط به گذشته است ، اما او مطمئناً نمی خواهد هواداران لیدز شعار دهند “گریه از فرانک لمپارد را متوقف کنید”. در شبکه های اجتماعی

در اینجا نحوه مشاهده همه اطلاعاتی که باید بدانید وجود دارد

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: شنبه 5 دسامبر
  • زمان: 15:00 ET
  • محل: استمفوردبریج – لندن ، انگلیس
  • تلویزیون: NBCSN
  • پخش زنده: Fubo (به صورت رایگان امتحان کنید)
  • شانس: چلسی -188؛ برداشت +333؛ لیدز +500 (از طریق William Hill Sportsbook)

خطوط داستانی

چلسی: تمرکز اخیر اولیویه ژیرود در گلزنی برای خط حمله چلسی به چه معناست؟ آیا ممکن است پیشکسوت ملی فرانسه ، که در اواسط هفته چهار گل مقابل سویا به ثمر رساند ، با انتخاب اول تامی آبراهام را به عنوان یک مهاجم مرکزی ترمیم کند ، زیرا به نظر می رسد تیمو ورنر در ابتدای کار خود در انگلیس ، خود را به عنوان یک گزینه گسترده معرفی کرده است.

مدیران از چنین سردردهایی لذت می برند و خود سرمربی چلسی سعی در تمجید از حرفه ای بودن ژیرودها داشت ، اگرچه او قصد دارد برای فوتبال منظم تری از تیم اصلی جدا شود. با وجود فرم او ، هیچ تضمینی وجود ندارد که لمپارد به او نقشی منظم بدهد. وی گفت: “من فکر نمی کنم این کار در مورد اطمینان دادن به هر بازیکنی در طول بازی به اندازه تیمی باشد که داریم.”

آرزو می کنید حتی بیشتر از بازی جهانی پوشش دهید؟ به زیر گوش دهید و در to Qué Golazo مشترک شوید! پادکست فوتبال روزانه در CBS ، جایی که شما را برای نظرات ، تجسم ها ، خلاصه ها و موارد دیگر به خارج از زمین و سراسر دنیا خواهیم برد.

لیدز: همانطور که در مورد اجتناب ناپذیری با جذب جدید لیدز ، رافینیا باید منتظر بماند تا اینکه پس از انتقال از رن به 23 میلیون دلار ، اولین بازی کامل خود در لیگ برتر با تساوی 0-0 برابر آرسنال پس از وقفه بین المللی در ماه نوامبر. او ثابت کرد که ارزش انتظار را دارد.

در برابر توپچی ها ، او همانند بازی مقابل اورتون ، جایی که تنها گل بازی را به ثمر رساند ، یک سلاح هجومی ویرانگر بود. هم بن چیلول و هم ریز جیمز جلوتر از عقب مانده موثر هستند ، اگر رافینیا بتواند به عمق مدافعان چلسی برود ، این می تواند تأثیر زیادی در بازی داشته باشد.

پیش بینی

به نظر می رسد در حال حاضر تعداد کمی از کشورها قادر به جلوگیری از حمله چشمگیر چلسی هستند. فشار شدید لیدز به ندرت باعث خسته کننده شدن بازی ها در برابر بزرگترین تیم های لیگ برتر می شود ، اما آبی ها باید به اندازه کافی بازی کنند. انتخاب کنید: چلسی (-188)[ad_2]

منبع: pencil-news.ir