چلسی و سویا در مسابقات لیگ قهرمانان با گلهای مصدومیت برنده هستند


در آغاز مسابقات لیگ قهرمانان در روز سه شنبه دو بازی برگزار شد و هر دو به طرز بسیار هیجان انگیزی به پایان رسید. هر دو برنده ، چلسی و سویا ، سه امتیاز خود را در مسابقه مربوط به مرحله گروهی از طریق پیروزی های دیررس دریافت کردند.

در هر دو مورد ، گل ها در نتیجه ضد حمله برندگان نهایی به ثمر رسید. با وجود چلسی مقابل رن ، سه نفره الیویه ژیرو ، تیمو ورنر و حکیم زیک به سمت دروازه هجوم آوردند. Ziyech توپ را به ورنر پاس داد اما آلفرد گمیس دروازه بان موفق شد آن را متوقف کند و با اختلاف اندکی توپ را به زمین زد. متأسفانه برای تیم فرانسوی ، توپ به اندازه کافی پاکسازی نشد و ژیرود موفق شد به آسمان سر بزند و توپ را از پشت دروازه بگیرد.

سویا وقت خود را با یک پاس اشتباه از کراسنودار آغاز کرد. خدمه چهار نفره از طرف اسپانیایی فشار وارد آوردند ، اما توپ فقط بین دو بازیکن بود: یوسف ان-نصیری و مونیر. ان-نصیری از سمت راست پاس خود را به مهاجم داد و منیر نیز با ضربه ای كه به در زد ضربه او را دنبال كرد. درست مثل ورنر ، شوت او مهار شد. اما برخلاف بازیکن چلسی ، توپ دقیقاً به او برگشت و او تلاش دوم خود را برای شمارش با یک راکت مطلق در گوشه پایین دروازه انجام داد.

این گلها برای چلسی و سویا ناکام مانده اند ، اگرچه در مورد سویا این به معنای پایان یافتن سری چشمگیر لیگ اروپا است.

حتما بخوانید:
برندگان هفته شگفت انگیز فوتبال 13: Cam Akers به ​​یک نقش بالقوه برنده تبدیل می شود

با انجام 6 مسابقه در آخرین لیست مسابقات لیگ قهرمانان ، ادامه سری کامل برندگان دیرهنگام تقریباً غیرممکن است. اما شاید این چیز خوبی باشد ، زیرا این دو بازی اولیه هیجان کافی برای لذت بردن از یک هوادار داشتند.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید