چشم پوشی فوق العاده از فوتبال ، هفته 12: بهترین بازیکنانی که می توان اضافه کرد ، شامل جوردن رید ، الکساندر ماتیسون است


هفته های خداحافظی تقریباً آماده است و عمق کیفیت ساخت پلی آف فانتزی اکنون به یک اولویت تبدیل شده است زیرا ما منتظر هفته آژانس رایگان هستیم. Seattle Seahawks ، در حال بازگشت به راشد پنی (ACL) ، ممکن است سرانجام برای فشارهای پس از فصل خود به زمان خود برگردد. آیا باید پنی را به عنوان گزینه اصلی در میان اهداف خود برای کنار گذاشتن NFL Fantasy Football برای هفته 12 در نظر گرفت؟

به طور متوسط ​​Denzel Mims در هفته 11 در هر صید 24 یارد است. آیا او باید یکی از بهترین اهداف شما برای کنار گذاشتن خیال فوتبال هفته 12 باشد؟ کدام بازیکنانی که در فوتبال فانتزی پرش می کنند ارزش این هفته را دارند؟ قبل از اینکه استراتژی خود را برای کنار گذاشتن فانتزی فوتبال از هفته 12 مشخص کنید ، مطمئن شوید که اسکات انگل ، ساکن تالار مشاهیر SportsLine ، چه چیزی برای گفتن دارد.

انگل یکی از اعضای تالار مشاهیر انجمن نویسندگان ورزش فانتزی است. او چهار بار برنده جایزه FSWA و 9 بار فینالیست است و در لیگ معتبر فوتبال فانتزی خود در نیویورک سه کیسه بیرون آورده است که شامل سایر کارشناسان و بازیکنان پرمخاطره است.

انگل پس از 10 هفته در لیگ های فانتزی فوتبال فصلی خود 94-55-1 بود. در این فصل او کاملاً جاستین هربرت ، مایک دیویس و تیم پاتریک بود ، همانطور که توصیه شد ، قبل از بازی های موفقیت آمیز خود اضافه شد. او همچنین به بازیکنان فانتزی کارلوس هاید اضطراری داد.

او اکنون از بهترین عوامل رایگان فوتبال فانتزی که به هفته 12 وارد می شوند رونمایی کرده است. شما می توانید بهترین لحظات خارق العاده خود را از کنار گذاشتن NFL و تجزیه و تحلیل کامل SportsLine ببینید.

حتما بخوانید:
پس از رد درخواست کانادا برای بازی های خانگی در تورنتو ، Raptors فصل NBA 2020-21 را در Tampa آغاز خواهد کرد

بهترین سیم فوتبال فانتزی برای هفته دوازدهم برگشت می کند

یک بازیکن Engel به بازیکنان فانتزی توصیه می کند که روی انصراف از هفته 12 تمرکز کنند: سانفرانسیسکو 49 ساله نزدیک جردن رید. او هفته گذشته نادیده گرفته شد زیرا 49 نفر خداحافظ بودند. حالا که او قصد دارد به میادین بازگردد ، رید در حال تبدیل شدن به یکی از مهمترین موارد اضافی در فوتبال فانتزی برای انبوهی از بازیکنانی است که در انتهای باریک برای یافتن گزینه ای با کیفیت تلاش می کنند.

در این فصل تنها هفت انتهای باریک به طور متوسط ​​بیش از 11 امتیاز فانتزی در هر بازی دارد و هر هفته بسیاری برای رسیدن به این آستانه تلاش می کنند. نی می تواند راه حلی برای مشکلات کسانی باشد که به دنبال یافتن یک استارتر منظم معتبر هستند. او در ابتدای فصل با دو TD گردش داشت و در آخرین گردش خود پنج پاس برای 62 یارد گرفت. جرج کیتل (پا) که رها شد ، باید در آینده قابل پیش بینی در بازی از دست رفته سانفرانسیسکو شروع کننده یک موقعیت کلیدی باشد.

هدف دیگر دست کشیدن از انگل ورود به هفته دوازدهم است: بازگشت وایکینگ ها در مینه سوتا به الكساندر ماتیسون. هنوز هم در بسیاری از لیگ ها در دسترس است و می تواند بلافاصله برای لحظه ای در مرحله پلی آف فانتزی به یک گزینه شروع با کیفیت تبدیل شود. دالوین کوک یکی از نخبگان اصلی در فوتبال فانتزی است ، اما تاریخچه مصدومیت او کاملاً مستند است. در هفته های آینده می توان از ماتیسون خواست که هر زمان خواستگاری را برای مینه سوتا آغاز کند ، بنابراین در صورت تماس با او باید نیمکت نشین شما باشد.

حتما بخوانید:
درباره سریال «خاتون» به مناسبت پایان چشمنواز و ملتهب خط داستانیاش

کوک قبلاً در این فصل یک بازی را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران از دست داده و هرگز یک دوره کامل را در کارنامه خود بازی نکرده است. بسیار مهم است که بازیکنانی در لیست خود باشند که بتوانند در Fantastic Postseason وارد عمل شوند و برای شما شروع کنند. MATTISON یک نمونه عالی است. او در نیمه دوم بازی 5 وایکینگ ها به تسکین کوک برای 112 یارد رسید و یکی از دونده های برتر شماره 2 NFL است.

نحوه ادعای ادعای معافیت از هفته 12

Engel همچنین یک گیرنده گسترده است که باید فوراً اضافه شود. این بازیکن هنوز به طور گسترده در دسترس است و می تواند یک پیشرفت بزرگ برای پیشرفت تیم فوتبال شما در Fantasy باشد. شما می توانید ببینید که چه کسی فقط در SportsLine حضور دارد.

بنابراین کدام 12 بازیکن را باید بخاطر امتناع فوق العاده فوتبال از تسلیم شدن 12 هفته پیش هدف قرار دهید؟ و کدام گیرنده پهن مورد نیاز است؟ اکنون از SportsLine دیدن کرده و بهترین نمایندگان رایگان فوتبال فانتزی برنده لیگ را که وارد هفته دوازدهم می شوند ، همه از سالن فانتزی Famer می بینید و می فهمید.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید