چرخ دستی مربی: پایان ممکن است نزدیک تام هرمان در تگزاس ، کارولینای جنوبی باشد


بر اساس محرک های خارش دار که قبلاً با نزدیک شدن به هفته های آخر فصل عادی 2020 شاهد آن بوده ایم ، COVID-19 فصل معمولی احمقانه در فوتبال کالج را کند نخواهد کرد. حتی در طی همه گیری ، توانایی پیروزی بر همه غلبه دارد.

مدیران ورزشی اکنون هشت شخصیت را دنبال می کنند تا فقط یک مربی را اخراج کنند و یک کادر مربیگری جدید استخدام کنند. همه اینها به این دلیل است که دوره امضای زودهنگام فقط 12 روز است.

مدل های موی عالی تر با پایان فصل به سرعت و خشمگینانه به دست می آیند. در حقیقت ، ما می توانیم بلافاصله بعد از یکشنبه شاهد حرکتی باشیم.

بیایید نگاهی به آخرین صحبت های مربیگری بین دو شنبه مانده به آخر هفته کنفرانس بیندازیم.

پایان کار می تواند برای مربی تام هرمان فقط یکشنبه پس از بازی در کانزاس باشد. اینکه آیا Urban Meyer علاقه مند است یا خیر ، باید منتظر ماند. در حال حاضر هیچ صدای معتبری از مایر وجود ندارد ، اما این می تواند قلب را تغییر دهد.

اگر مایر علاقه ای ندارد ، به دنبال دستور نوک زدن باشید تا در مرحله بعدی با جیمز فرانکلین از ایالت پن و ماریو کریستوبال از اورگان شروع کنید.

این به وضعیت کمک نمی کند: ماه گذشته ، هرمان به کوین اورس ، بالاترین رده چهارم در کلاس 2022 باخت. آورس از تگزاس کنار رفت و به اوهایو رفت.

منابع CBS Sports گفتند ، استیو سارگسیان هماهنگ کننده حمله آلاباما به عنوان نامزد Gamecocks انتخاب شده است. این بعد از آن است که کارولینای جنوبی در اواسط فصل پنجم خود با برنامه (28-30 ، 28-27 SEC) مربیگری ویل موشامپ را برکنار کرد.

حتما بخوانید:
مشاهده کنید: راسل وستبروک شماره تی شرت جدیدی را با جادوگران انتخاب می کند و به همین دلیل او تغییر را ایجاد کرد

گزارش ها حاکی از آن است که شین بیمر ، سرمربی اوکلاهما به این شغل علاقه مند است ، کاری که جز اهرمی برای گشودن شغل ویرجینیا تک نیست. بیمر پسر مربی افسانه ای هاکیز ، فرانک بیمر است و از سال 2018 سمت خود را در سونر حفظ کرده است.

با این حال هیو فریز تا زمانی که رهبر شود کارولینای جنوبی باقی مانده است. اگر داوطلبان تصمیم بگیرند پس از فصل سوم خود مربی جرمی پرویت (15-17 ، 9-14 SEC) را رها کنند ، هنوز این احساس وجود دارد که تنسی می تواند باز شود. اگر فریز در مکانی که بر قهرمانی قهرمانان تأکید دارد ، تنسی کار بهتری است.

ری تانر و کندیس استوری لی ، مدیران ورزشی در کارولینای جنوبی و وندربیلت تحت فشار هستند. هیچ یک از آنها در مقیاس خود با استخدام روبرو نبوده اند. لی ، اولین مرد سیاه پوست در تاریخ SEC ، این کار را در ماه مه آغاز کرد. هر دو مدرسه از شرکت های جستجوگر استفاده می کنند.

تانر ، مربی قدیمی بیس بال Gamecocks ، نزدیک به 9 سال است که AD است. این اولین اجاره مهم وی است. او دوست دارد تا چهارشنبه آینده (یک هفته قبل از روز امضای زودهنگام) جایگزینی برای Muschamp دریافت کند. بهتره عجله کن چشم اندازهای دبیرستان هم اکنون از تعهدات خود پس گرفته اند.
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme