چرا کارسون ونتز ایگلز می تواند درک بعدی باشد (و چرا ممکن است برای فیلی بدترین نباشد)


کارسون ونتز از تنها مشکل عقاب های فیلادلفیا فاصله دارد ، اما او چنین است است مشکل در سال 2020 ، فصلی که او یکی از شدیدترین افتها را در تاریخ NFL تجربه کرد. نه تنها این ، بلکه قرارداد بازیکن خط حمله ایجاب می کند که حداقل در سال 2021 به شهر برادرانه عشق بازگردد. آیا حتی سابقه ای برای بهبود کیفیت QB – و کاهش شدید آن – وجود دارد که بتواند یک شروع کننده مناسب باشد.

مقایسه Wentz با هر QB دیگر در هر زمان دیگر مانند مقایسه سیب با پرتقال است ، با توجه به چگونگی نسبت دادن مشکلات Wentz ، حداقل تا حدی به خرابی سازمانی عقاب ها. اما QB دیگری وجود دارد که در حال حاضر در NFL شروع به کار می کند ، که در یک مسیر کاملاً مشابه حرکت می کند: درک کار.

سیگنال های لاس وگاس رایدرز تقریباً با همان سر و صدا به NFL وارد نشد و در سال 2016 به عنوان دور دوم از ایالت فرسنو وارد شد ، اما تقریباً همه موارد دیگر در مورد سفر وی منعکس کننده ونتز است.

هم کار و هم ونتز:

  • به عنوان تازه کار اولیه چشمک می زند
  • آنها در سه فصل اول به عنوان نامزدهای قانونی MVP ظاهر شدند
  • آنها به سرعت در میان بهترین QB جوان در NFL شناخته شدند
  • آنها درست قبل از اولین پلی آف آینده خود دچار مصدومیت جدی شدند
  • به حدی رگرسیون شد که در سالهای بعد کاملاً متلاشی شد

کار در حال حاضر به طور گسترده QB خوب ، اما نه چندان خوب در نظر گرفته می شود ، اما فراموش نکنیم ، سر و صدای اطراف او برابر با Wentz در سال 2017 بود ، درست در زمان معرفی Wentz به لیگ. بعد از پرتاب 32 تاچ تاون به 13 رهگیری در سال 2015 ، کار در سال 2016 حتی بهتر بود ، 12-3 زد ، در حالی که 28 TD و فقط شش ضربه قبل از شکستن پای خود زد. او نه تنها با ثبت قرارداد 125 میلیون دلاری بلکه در رده یازدهم نیز وارد فصل 2017 شد در میان همه بازیکنان از همسن و سالانش.

افت بعدی او در 2017-2018 ، زمانی که کمترین میزان تکمیل (62.7) و تجربه حیاط خود را (6.8) ثبت کرد ، 20 چروک ، 23 INT و 71 کیسه بود. و انبوهی از هواداران را با تصمیم گیری بدنام در برابر زمینه 10-22 Raiders از دست داد ، چنان چرخش شدیدی در تولید ایجاد شد که پیش بینی انتخاب بعدی QB برای تیم تیم به تمرین ماهانه تبدیل شد. شدت این تمرین دو برابر شد زیرا Raiders کل عملیات خود را انجام داد ، و مربیان و مدیران کل فعلی خود را به جان Grudon و Mike Make معرفی کردند.

و با این وجود ، در عمق فصل 2020 ، علی رغم اینکه سالهای مایوک و گرودن بهترین چشم انداز QB را می شنیدند ، کار تقریباً دو سال کامل را به عنوان یک شروع کننده در 10 تیم برتر گذراند. وگاس هنوز ممکن است برای بزرگترین آماده نباشد مرحله و Carr از دست اندازهای تصادفی در امان نیستند ، اما اعداد کاذب نیستند. از سال 2019 در او ششم و هفتم در فصول NFL ، اتومبیل 40 TD به 12 INT پرتاب کرد ، به طور متوسط ​​تقریباً هشت یارد تجربه ، تقریباً 70 درصد از پرتاب های خود را انجام داد و رتبه 102.5 QB را ثبت کرد – همه اینها با تایرل ویلیامز ، هانتر رنفرو و نلسون آگولور به عنوان بهترین گیرنده های گسترده خود هستند.

آیا Wentz همان نوع QB Carr است؟ نه دقیقا. کار همیشه بیشتر پاس دهنده سریع بوده است ، در حالی که ونتز در حرکت در بهترین حالت بود. آیا او ریباند کار را دست کم می گیرد ، آیا او پیشنهاد می کند که ونتز به دلیل همان بازگشت به فرم باشد؟ نه دقیقا. باز هم ، اینها دو بازیکن متفاوت با دو ساختار و موقعیت متفاوت هستند ، صرف نظر از شباهت ظاهری آنها. اما آیا کار ثابت می کند که با QB که یک بار امیدوار کننده است می جنگد من میتوانمدر واقع حتی پس از آن ثبات ایجاد می کند بلند شدن وزن و تحمل سقوط کلی تیم؟ کاملا.

یکی دو سال پیش ، شاید تصور اینکه طرفداران عقاب حتی فکر کنند که ونتز ، عنوان بعدی کار کارک باشد ، دلهره آور است. خوب نتیجه اما این واقعیت سال 2020 است ، زمانی که کار خود می توانست در صورت فرصتی ، فیلی را در راس NFC East قرار دهد. خوش بین معتقد است که ونتز همچنان یک استعداد عالی است که به سادگی باید از ذهن خود خارج شود (و شاید زیرساخت های شکسته فیلی) تا بار دیگر رشد کند. اما واقعیت این است که اگر عقاب ها تا سال 2021 به ونز بسته باشند و همچنان او را به عنوان یکی از عناصر اصلی حق رای دادن ببینند ، بدترین چیز در دنیا نیست که مرد آنها به عنوان Carr ختم شود – خوب ، اما نه QB عالی با قابلیت شناور درست در مقابل 10 بازیکن برتر لیگ.

ونتز ، به یاد داشته باشید ، جوان نیست ، اما پیر نیز نیست – با شروع سال 2021 ، تقریباً یک سال جوانتر از شروع کننده های “هنوز در حال رشد” مانند جیمی گاروپولو ، 28 ساله خواهد شد. و او هنوز کمتر از یک سال تا پایان قدرتمند فاصله دارد تا سال 2019 ، زمانی که یک افت غیر معمول با الهام گرفتن از عملکردهای حرفه ای او ، البته در برابر مخالفان متوسط ​​NFC East ، به دنبال داشت. جالن هرتس ممکن است وسوسه انگیز باشد ، اما او به دلیلی با دور دوم نیز ادامه داد و کاملاً ناشناخته باقی مانده است. بنابراین اگر توانستید ونتز را حتی به نیمی از روزهای بهترین روزهای زندگی خود برگردانید ، در مورد بازگشت فوری بحث و جدال صحبت می کنید.

این البته به این بستگی دارد که عقابها به موضوعات باقی مانده خود بپردازند ، موضوعی که فراتر از موقعیت QB است. و صادقانه بگویم که این کار بسیار ترسناک تر به نظر می رسد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>