[ad_1]

خبر خوب: ما یک فصل دیگر در NBA داریم – یک فصل پر از استعدادهای پوچ ، داستان های جذاب ، ستاره های در حال ظهور و تیم های در حال ظهور – که به ما کمک می کنند.

خبر بد: این جاده ناهموار و سنگلاخی خواهد بود ، مملو از آزمایشات مثبت برای COVID-19 ، آسیب دیدگی ، نتایج غیرقابل پیش بینی و عدم اطمینان کافی برای اینکه تقویم ورزشی 2020 قابل مقایسه ، نرم و قابل اعتماد باشد.

این نتیجه گیری مکالمات متعددی است که توسط CBS Sports با منابع در لیگ NBA انجام شده است – مدیران ، افسران اطلاعاتی ، بازیکنان سابق و دیگران – از آنجا که این هفته لیگ یک راهنمای ناوبری 134 صفحه ای برای همه گیری فصل گذشته منتشر کرد ، تغییر در همه جنبه های ایالات متحده زندگی و همچنان خشمگین است.

در واقع ، NBA خود آگاه بود که چقدر بعید است حباب موفق اورلاندو حتی از راه دور به یک فصل عادی خارج از آن نزدیک شود. در خبرها شنیدیم که از 546 بازیکن 48 نفر در یک آزمون موفق شده اند ، این یک نشانه شوم است.

ما این را در خود یادداشت نیز شنیدیم: “این احتمال وجود دارد که برخی از کارمندان ، بازیکنان و سایر شرکت کنندگان در فصل 21-2020 همچنان آزمایش مثبت داشته باشند یا به COVID-19 مبتلا شوند ، به خصوص که ویروس همچنان در بازارهای خاصی در تیم و جوامع اطراف شیوع دارد. . وقوع موارد مستقل (به عنوان مثال مواردی که در بین بازیکنان یا کارکنان تیم معمول نیست) یا تعداد کمی یا در غیر این صورت موارد COVID-19 انتظار نمی رود تصمیم به تعلیق یا لغو فصل 21-2020 باشد. ”

ترجمه: زشت خواهد شد. و با این حال ما این فصل را خواهیم گذراند.

در اینجا برخی از ترفندها ، افکار و نگرانی های اصلی مبتنی بر مکالمات CBS Sports با افراد حاضر در NBA وجود دارد که لیگ برای یک چالش بسکتبال دیگر در طول زندگی آماده می شود.

بد خواهد بود

این نکته مشترک است: اگر فکر می کنید فراز و نشیب های NFL ویرانگر بوده است ، هنوز چیزی ندیده اید. اگرچه لیگ اعضای تیم را از بحث درباره واقعیت منع کرده است ، اما در مکالمات خصوصی این اطمینان وجود دارد که مشکلات زیادی در فصل آینده وجود خواهد داشت ، زیرا بازیکنان و اعضای تیم مثبت هستند و به طور بالقوه کل تیم ها برای کشش های طولانی در دسترس نیستند.

راه حل؟ با آن کنار بیایید

پخش زیر. از لیست های گسترده استفاده کنید. به دنبال تیم لیگ G خود باشید. به پیشکسوتان و ستاره های خود متکی باشید تا سعی کنید پسران حاضر در رختکن را متقاعد کنید که در بیرون رفتار درستی داشته باشند. اما این نمایش ادامه خواهد یافت ، حتی اگر همه از دفتر کمیساریا گرفته تا بازارهای مختلف متوجه شوند که همه گیری خارج از کنترل ، در جهانی که بسیاری آن را جدی نمی گیرند – واقعیت فعلی آمریکا – واقعیت NBA نیز خواهد بود.

و نمایش ادامه خواهد داشت

اکثر معتقدند که کمیساریا آدام سیلور و لیگ تمام توان خود را برای به پایان رساندن کل یا بیشتر فصل انجام خواهند داد. این امر واقعیت خارج از لیگ را نیز منعکس می کند: معاملات در حال انجام همه کارهای ممکن برای ادامه کار است ، حتی در صورت دفع COVID-19.

ما می خواهیم سالم باشیم. ما کار می خواهیم و هدف تلاش برای دستیابی به توافقات است.

همچنین اگر NBA مجبور شود فصل خود را از 72 بازی به مثلا 65 یا 60 یا کمتر کاهش دهد ، در برخی از بازی های ابتدایی استراتژیک پخته می شود عجله برای بازگشت سریع پس از فینال ماه اکتبر ، از نظر استراتژیک پخته شده است.

بله ، هدف و انتظار ، به دلیل قراردادهای تلویزیونی و واقعیت مالی انجام حتی کمتر بازی ، انجام همه 72 بازی است. اما اگر شرایط واقعا بد شود ، یک چرخش سریع باعث ایجاد انعطاف پذیری می شود.

مصدومیت های این فصل به اندازه COVID-19 یک شبح ترسناک برای موقعیت های تیم است

یک احساس جالب در لیگ این است که آسیب دیدگی بازیکنان به اندازه سازمانها یا حتی بیشتر از ترس از آزمایش مثبت برای COVID-19 است.

یک استعفای مرگبار وجود دارد که مربیان ، مدیران و بازیکنان اگر اقدامات خودخواهانه برخی از این کارمندان و بازیکنان تیم باشند ، نمی توانند به راحتی ویروس نامرئی و خصوصی را کنترل کنند. این فکر اجتناب ناپذیر است ، فکر ادامه دارد ، درست مانند آنچه در سراسر کشور ادامه دارد.

یکی پس از دیگری نسخه ای از این جمله را می گوید: “مردم آن را دریافت خواهند کرد ، ممکن است بد باشد ، فقط به بهترین ها امیدوار باشید و از آن عبور کنید.”

اما مصدومیت ها مسئله دیگری است – از نظر تئوری ، شما می توانید کنترل بیشتری داشته باشید – و چندین منبع فوتبال بین المللی را به عنوان نمونه ای از آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک برنامه کوتاه شده به دنبال یک دوره خارج از فصل بسیار کوتاه اتفاق می افتد ، ذکر کرده اند.

و این بثورات جراحات است.

NBA NFL نیست. فراتر از آنچه برای کل اصطبل های خط حمله Broncos اتفاق افتاد (و در برخی موارد یک QB شروع کننده خاص) ، یک تیم NFL می تواند در مسابقات پیروز شود حتی اگر یکی از بهترین بازیکنانش به COVID-19 یا آسیب برسد. اما بهترین بازیکن را تقریباً از هر تیمی در NBA به خصوص برای مدت طولانی کنار بگذارید و این تیم احتمالاً مشکلات بزرگی دارد.

این واقعیت توسط کنفرانس غربی پیچیده خواهد شد ، که حداقل در حال حاضر ، یک تیم واحد ندارد که به عنوان یک تیم بالقوه برای مرحله پلی آف دیده نشود.

همه ورزش های بزرگ یک جنگ فرسایشی است و قهرمانان تقریباً برای جلوگیری از آسیب دیدگی جدی برای پیروزی در همه چیز به شانس نیاز دارند. منابع بارها و بارها اشاره کردند که این سال ، یک سال غیر قابل پیش بینی کامل است ، هم به دلیل برداشت احتمالی آسیب ها و هم برای COVID-19.

مدیریت بار

شایان ذکر است که آیا لیگ امسال در مجازات مدیریت بار یک توقف آرام ارائه خواهد داد. NBA باید آرام شود و اگر چنین شد انتظار دارد تیم های ستاره نشسته را به دفعاتی که توانایی مالی دارند ، ببیند.

علاوه بر این ، تعادل وحشیانه و مهارت لازم این است که بدانید چگونه باید به اندازه کافی پسران بنشینید تا سلامت باشید ، به پلی آف بیایید ، اما نه آنقدر که از شش تیم برتر سقوط کنید و با فصل خود روبرو شوید ، با یک یا دو بازی پایان می یابد.

این فصل همه است

بله ، موارد دلخواه مورد علاقه ها هستند. اما این احساس که COVID-19 بر تعداد زیادی از فصل تأثیر می گذارد و آسیب دیدگی در مقایسه با سالهای اخیر به طور تهاجمی تکثیر می شود ، بسیاری را متقاعد کرده است که تمام آنچه شما نیاز دارید فرصتی برای جلال بخشیدن به آن است. و این قبل از این است که شما این واقعیت را بگویید که بازی های بازی برای دو دانه پایین در هر کنفرانس زمینه زمینه های بالقوه شانس را افزایش می دهد.

فرض کنید شما ، اوه پلیکان ها هستید. شما می توانید دهم شوید ، شماره 7 بازی کنید ، در بازی های بازی آسیب دیدگی ضعیف شوید ، و سپس خود را در مقابل تیمی از پلی آف تخریب شده توسط COVID-19 این هفته یا بیشتر در این فصل ببینید.

بعید؟

خیلی ها اینطور فکر نمی کنند. بسیاری بر این باورند که شانس ، فرسودگی و رفتار خوب در جهانی همه گیر ، برندگان را از بازندگان تعیین می کند.

نظریه ضعیف ترین اتصال

بارها این مورد به طرق مختلف ذکر شده است. ایده این است: ضعیف ترین اتصالات شما روی زمین می تواند تیم شما را برای هفته ها تحت تأثیر قرار دهد ، زیرا عمق اهمیت بیشتری پیدا می کند و ضعیف ترین ارتباط شما دور از صحنه می تواند به معنای واقعی کلمه فصل شما را خراب کند.

فقط یک بازیکن طول می کشد تا خودخواه باشد و ویروس را جمع کند تا فصل تیم پایان یابد یا شیمی و وحدت را در یک پارچه رها کند.

تیم تانک می تواند فصل را برای بقیه هزینه کند

این سوال جالب دیگری بود که چند نفر مطرح کردند. خیلی دور از دسترس نیست که همه از بارها ، کلوپ ها ، دوستان ، رستوران ها پرهیز کنند – تا وقتی که در دنیایی پر از COVID-19 هستید ، خود را برای ماهها حبس کنید – حتی اگر دلیل آن را داشته باشید. اما چه اتفاقی می افتد که تیم مثلاً 6-17 شروع کند؟

بازیکن یا بازیکنانی که دیگر علاقه ای ندارند زیرا فصل آنها عملاً تمام شده است – بازیکنانی که عصبانی هستند ، ناراضی هستند و به دلیل بیهوشی در زمین استعفا می دهند – می توانند رقیب واقعی یا کل لیگ را ویران کنند.

بسیاری شک جدی دارند که تیم های وحشتناک چیزی در حدود 100٪ رفتار قابل قبول COVID-19 هفته به هفته ، ماه به ماه دارند.

شما نمی توانید خارج از حباب با طبیعت انسان مبارزه کنید

واقعیت ناگوار: در این فصل خارج از فصل ، طبق منابع ، چندین بازیکن NBA واقع در شهرهایی با محدودیت شدید با تعداد کمی به شهرهای NBA پرواز کردند.

توضیح داده شد که بارها و باشگاه ها در همه جا بسته نیستند ، بنابراین جای تعجب نیست که نزدیک به 50 بازیکن بین 24 تا 30 نوامبر امتیاز مثبت کسب کردند.

نه تنها حباب مانع این امر در اورلاندو شد. در آن رهبران تیم بودند. مردی مانند ، مثلاً ، لبرون جیمز می توانست هم تیمی هایش را در اورلاندو تماشا کند و مطمئن شود که همه آنها در یک صفحه هستند تا محتاط و تمیز بمانند تا بازی کند.

این در طی یک فصل منظم در دنیای واقعی درست یا خیلی درست نخواهد بود. بنابراین ، دوباره: انتظار بسیاری از آزمایشات مثبت برای COVID-19 و مشکلات ناشی از آن را دارید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir