چرا رنجرز درون خود را سر و صدا کرد و دسته کوچک موسیقی جاز دوبل ترکیبی طولانی مدت خود را شکست


هنگامی که فصل 2021 MLB آغاز می شود ، ممکن است Texas Rangers ظاهر جدیدی پیدا کند. این تیم روز سه شنبه اعلام کرد که رنجرز قصد دارد به Gold Is Glove به سومین بازیکن بی نام Isiah Kiner-Falefa فرصت دهد تا در لیست انتخابی اولیه آنها قرار گیرد. نیک سولاک پس از گذراندن بیشتر سال 2020 در این زمینه ، به پایگاه دوم خود بازمی گردد.

به پیشکسوتان الویس آندروس و روگان اودر ، ترکیب دو بازیکن دیرینه تیم ، گفته شده است که برای نقش های مفید آماده شوند. این تیم اکنون به بازیکنان درگیر اطلاع می دهد تا بتوانند تمرینات خارج از فصل خود را متناسب تنظیم کنند.

کریس وودوارد مدیر روز سه شنبه به خبرنگاران ، از جمله TR Sullivan در MLB.com ، به خبرنگاران گفت: “این تصمیم آسان بر اساس آنچه الویس برای سازمان انجام داد نبود.” همه چیز به زیر می رسد: “آیا ما به Kiner به عنوان یک توقف کوتاه اعتقاد داریم؟ ” من می خواهم ببینمش. آیا او می تواند از عهده موقعیت برآید؟ من معتقدم می تواند ما احساس کردیم که کینر در ذهن ما جلوتر است ، بنابراین احساس کردیم: “بیایید آن را توقف مستقیم اولیه بنامیم.” او هنوز هم باید آن را برنده می شد. در این اردوگاه چیزی داده نمی شود. “

آندروس روز آغازین را با توقف کوتاه برای رنجرز از سال 2009 شروع کرد – آخرین بازیکنی که مایکل یانگ را اندکی قبل از آندروس شروع کرد و آدور از سال 2015 در پایگاه دوم روز افتتاحیه هر سال شروع می کرد. این دو طی چند سال گذشته سخت مبارزه کرده اند و رنجرز اکنون بر جوانان تأکید دارد. البته این تغییر محافظ است.

این معنای زمینه داخلی به روز شده برای تکاوران پیش رو است.

Kiner-Falefa در یک توقف کوتاه

کینر-فالفا ، 26 مارس ، یک مسیر شغلی منحصر به فرد داشت. او در سال 2013 به عنوان یک بازیکن داخلی انتخاب شد ، رنجرز او را در سال 2016 به شکارچی منتقل کرد ، و او اولین MLB خود را به عنوان یک شکارچی ذخیره و دستیار مفید در سال 2018 انجام داد. Kiner-Falefa سال گذشته اولین کار پایه خود را در Summer Camp به دست آورد. فصل ، آواره تاد فریزر کهنه کار. وی سپس جایگاه دستکش طلای AL را بدست آورد.

کینر-فالفا در مورد عبور کوتاه از سالیوان به سالیوان گفت: “چیزی که من در تمام زندگی خود آرزو داشته ام و بسیار سخت کار کرده ام. “من از صرافت عبور کردم … من باید بازی را از دیدگاه های مختلف یاد بگیرم. فکر نمی کنم کسی چنین رزومه ای را داشته باشد.”

در بخشهایی از سه فصل لیگ بزرگ ، کینر-فالفا 117 بازی در پایگاه سوم ، 73 در شکارچی ، 20 در پایگاه دوم و 17 بازی در توقف کوتاه انجام داده است. این شامل 46 بازی در سوم و 15 بازی به طور خلاصه در سال 2020 است. در رده سنی جوانان ، Kiner-Falefa یک توقف کوتاه تر (142 بازی) نسبت به هر موقعیت دیگر انجام داد ، اگرچه او در دوم و سوم نیز بیش از 100 بازی انجام داد.

شماره های امنیتی شخص ثالث آن در سه سال گذشته استثنایی است:

شماره های امنیتی Kiner-Falefa نیز به طور خلاصه خوب است (4 DRS و 1 OAA) ، اگرچه اندازه نمونه محدود است. با این حال ، او تجربه موقعیتی دارد و بدیهی است که او از لحاظ ورزشی و ذاتی توانایی برخورد با گوشه داغ را دارد ، بنابراین بهبودی منطقی است – شاید “انتقال” کلمه بهتری باشد – تیمی آن را به طور خلاصه آزمایش کند. بدترین حالت این است که او نمی تواند این کار را انجام دهد و باید به پایگاه سوم برگردد و رنجرز را دقیقاً همان جایی که شروع کرده بود برگرداند.

لازم به ذکر است که Kiner-Falefa زیاد مهاجم نیست. خط ضرب و شتم .280 / .329 / .370 وی در سال 2020 نشان دهنده اوج های شغلی است ، اگرچه او هنوز هم به راحتی زیر میانگین 91 OPS + قرار دارد. این بازیکنی است که در کمتر از 3000 حضور در زندگی حرفه ای ، تخصص و خردسال خود به 15 خانوار رسیده است. نوار حمله از نظر تاریخی به طور خلاصه از سطح سوم پایین تر است ، بنابراین به نظر می رسد انتقال Kiner-Falefa به قسمت کوتاه با کمک به تیم برای یافتن بازیکن اصلی سوم ، به حمله کمک می کند.

سولاک روی پایه دوم

عکس سر

من خیلی چیزها می دانم: تگزاس دوست دارد سولاک رنجرز که سال گذشته توسط Reyes در تجارت پیتر فیربانکس خریداری شد ، سولاک را به عنوان یک مهاجم آینده و سنگ بنای اصلی در ترکیب می بیند. سرعت متوسط ​​خروج وی 89.9 مایل در ساعت و 90.4 درصد در منطقه تماس او را در رأس باشگاه 90/90 در سال 2020 قرار می دهد ، هوای رقیق که معمولاً فقط توسط ستاره های بزرگی مانند موکی بتس و آنتونی آباد می شود. رندون

حتما بخوانید:
معرفی 23 مدل بهترین کرم ضد چروک (باکیفیت عالی) ایرانی و خارجی

مسئله این است که سولاک 26 ساله اخیر هیچ موضع آشکاری ندارد. او به عنوان بازیکن دوم انتخاب شد ، در رده سنی خردسالان به عنوان پایه سوم و خارج از زمین بازی کرد و فصل گذشته رنجرز از او به طور عمده در زمینه های چپ (29 بازی) و مرکزی (13 بازی) استفاده کرد. سولاک همچنین در هر ثانیه 17 بازی انجام داد و تگزاس در سال 2021 نقش دیگری به او خواهد داد.

وودوارد به سالیوان گفت: “او باید ثابت کند که می تواند پایگاه دوم را در دفاع اداره کند.” “بیایید بر پایه دوم تمرکز کنیم تا ببینیم یک نفر دوم دوم چقدر می تواند خوب باشد. من فکر می کنم نسخه بهتری از او را خواهیم دید.”

به لطف تغییر مکان و موقعیت یابی مبتنی بر داده ها (و همه ضربات و ضربات) ، پنهان کردن یک مدافع بد در پایگاه دوم آسان تر از هر نقطه دیگری در تاریخ بیس بال است. سخت ترین قسمت کار تولید مثل دو برابر کور است. تیم ها می توانند کمبود دامنه موقعیت را جبران کنند. تسلط بر محوری مضاعف آینده سولاک را بیش از هر چیز آینده تعیین می کند و اگر او موفق به کار شود ، رنجرز می تواند واقعاً چیزی داشته باشد ، زیرا گروه حمله در پایگاه دوم این روزها بسیار کم است.

با توجه به وضعیت فعلی آنها ، فقط منطقی است که رنجرز به سولاک فرصت دیگری در پایگاه دوم بدهد. چندین سال از آخرین باری که او گزارش آموزش بهار را به عنوان یک نفر دوم واقعی می گذرد ، می گذرد. او چند بهار گذشته را صرف مطالعه موقعیت های جدید کرد. بگذارید او روی مورد دوم تمرکز کند ، به او فصلی داده می شود تا روی آن کار کند و ببیند چه اتفاقی می افتد. اگر کار می کند ، عالی است! در غیر این صورت ، رنجرز می تواند چیزی را درک کند. من فکر می کنم آنها باهوش هستند ، اما در یک ثانیه درب سولاک را نبسته اند.

آندروس و بو کجا هستند؟

عکس سر

آندروس و بو در طی دو سال گذشته بسیار بد بوده اند و هر دو هنوز تغییرات خوبی را در پیش دارند ، بنابراین رنجرز اجازه نمی دهد که این حقوق و دستمزد حکم کند. آنها پیشکسوتان گران قیمت را به نیمکت منتقل می کنند و بچه ها را در وسط زمین بازی می کنند. منظورم این است که به این دو نگاه کنید:

پیاده سازی برای سال 2019

78 OPS + و 2.0 WAR در 147 بازی

79 بازی OPS + و 0/0 جنگ در 145 بازی

پیاده سازی 2020

58 OPS + و -0.6 جنگ در 29 بازی

64 OPS + و -0.8 WAR در 38 بازی

حقوق 2021

14 میلیون دلار

12 میلیون دلار

حقوق 2022

14 میلیون دلار

12 میلیون دلار

حقوق 2023

گزینه خرید 15 میلیون دلار

گزینه باشگاه 13.5 میلیون دلار (3 میلیون دلار بازخرید)

رنجرز طی سه سال آینده در مجموع 55 میلیون دلار به آندروس و بوی بدهکار است (با فرض اینکه از احتمال دستیابی به اندروس جلوگیری می کنند) و بسیار آسان خواهد بود گفت “بیایید در سال 2021 فرصت دیگری به آنها بدهیم و امیدوارم که آنها می توانند با یک فصل عادی بهبود یابند. “حدس می زنم بیش از چند تیم با پیشکسوتان پردرآمد اما کم عملکرد خود این کار را انجام دهند. تگزاس در میان آنها نیست.

Andrus و Odor به ترتیب کل شغل MLB خود را در یک توقف کوتاه و در پایگاه دوم گذرانده اند. شما باید برای آخرین بار به دوران خردسالی خود برگردید یا موقعیت دیگری بازی کنید ، و حتی در آن زمان اینها فقط نمایش های پراکنده ای بودند. تغییر نقش های مفید یک تجربه کاملاً جدید خواهد بود. آنها باید موقعیت های جدید را یاد بگیرند ، کجا در استراحت ، حتی در 9 موقعیت.

آنچه در آینده برای آندروس و بو اتفاق خواهد افتاد کاملاً به آنها بستگی دارد. آنها می توانند پول خود را جمع کنند و از یکدیگر متنفر باشند ، یا می توانند هم تیمی های خوبی باشند و سخت کار کنند و با تراشه ای روی شانه خود بازی کنند. من در مورد دوم شرط می بندم. رنجرز می خواهد سولاک و کینر-فالفا ترکیب دوتایی جدید آنها باشد. اگر آندروس و بو به اندازه کافی خوب بازی کنند تا آنها را مجبور به تجدیدنظر کنند به هر حال آنها هیجان زده خواهند شد.

جان سانیل به سالیوان گفت: “الویس مطمئناً ترجیح می دهد کوتاه بماند.” “او از نظر روحی و جسمی در جای خوبی است ، این زمستان واقعاً این کار را می کند. او ابراز اطمینان و ایمان کرد که هنوز یک بیس بال بسیار خوب برای بازی دارد. خوشحالم که این را می شنوم.”

پایگاه سوم چطور؟

بهترین سناریو این است که Keener-Falefa و Solak در وسط زمین کار کنند و تیم رنجرز فقط باید بفهمد که در پایگاه سوم چه کاری انجام دهد. در بدترین حالت ، آنها در موقعیت های جدید خود شکست می خورند و تگزاس باید کینر-فالفا را به جایگاه سوم بازگرداند ، جایی که او یک مدافع عالی است اما یک مهاجم زیر متوسط ​​است و سولاک مردی بدون موقعیت است. ما دوست داریم در اینجا در CBS Sports خوشبین باشیم ، بنابراین بیایید فرض کنیم ترکیب جدید بازی های دوتایی جواب می دهد. پس در پایگاه سوم چه اتفاقی می افتد؟

به طور هم زمان (یا شاید نه) ، بهترین چشم انداز رنجرز یک شخص سوم است: جاش جونگ. یونگ ، شماره 8 در پیش نویس 2019 ، سال گذشته در 44 بازی در لیگ های جزئی به 0.316 / .389 / .443 رسید و احتمالاً یک سال دیگر برای کمک به رنجرز فاصله دارد. اگر همه گیر نبود ، می توانست در سومین ترکیب اصلی Opening Day 2021 باشد. در اینجا بخشی از گزارش پیشاهنگی RJ Anderson را می بینید:

اگرچه به طور کلی هشتم انتخاب شد ، یونگ (تلفظ “جوان”) چهارمین خفاش دانشگاهی خارج از هیئت مدیره در سال 2019 بود. بر اساس این جمله ، شما ممکن است شک کنید که او یک مهاجم صیقل خورده است که احتمالاً باقی می ماند در موقعیت خود برای هر دو حساب درست است. آنچه ممکن است حدس نزده باشید این است که وی ممکن است فاقد ابزار حمل باشد مگر اینکه بتواند با لمس توان خام خود ، خروجی هجومی خود را به حداکثر برساند. اگر یونگ در این کار ناکام بماند ، تعداد انگشت شماری از وسایل وسط را در اختیار خواهد داشت ، که این بدترین حالت نیست – این منجر به قدرت او می شود که آنقدر سبک بازی کند تا پتانسیل ضربه به وسط و بالا رفتن را کاهش دهد.

دانیلز با اشاره به نه تنها یونگ بلکه همکاران پایه سوم شرطن آپوستل و دیویس وندزل گفت: “ما چند بازیکن جوان داریم که انتظار نداریم برای روز افتتاح آماده باشیم ، اما فکر می کنیم که این موقعیت را به جلو پیش خواهیم برد.” .

با فرض اینکه رنجرز می خواهد پایگاه سوم را در طولانی مدت برای یونگ (یا Apostle یا Wenzel) باز نگه دارد ، آنها فکر می کنند که فقط زمستان امسال به دنبال توقف خواهند بود. به نظر نمی رسد هزینه زیادی برای خرید DJ LeMahieu یا تجارت چشم انداز قابل توجهی برای خرید Kris Bryant در کارتها باشد. امضای نوع دیگری از تاد فریزر یا شاید فقط غلتیدن با آندروس و بو در گوشه داغ محتمل ترین نتیجه تاکنون است ، فکر می کنم.

برجسته ترین استثنا: هاگ سانگ کیم. لیست ستاره کره به زودی برای تیم های MLB منتشر می شود و تیم رنجرز از قبل به آن علاقه مند هستند.. امضای کیم می تواند منجر به کنارگذاشتن تکاوران از برنامه خود با Keener-Falefa شود ، یا ممکن است منجر به سردرگمی بیشتر در داخل شود. کیم با استعداد ، اما قفل سرد سنگی نیست که یک قدم در لیگ های بزرگ باقی بماند. او می توانست سوم یا شاید دوم شود ، با بازی سولاک در جای دیگر.

کلاس نماینده رایگان برای سال آینده با توقف های کوتاه مدت نخبگان (خاویر Baes ، کارلوس کره ، فرانسیسکو لیندور ، کوری سیگر ، داستان Trevor) پر شده است ، بنابراین اگر آزمایش Kiner-Falefa شکست بخورد و رنجرزها نخواهند آندروس را در مدت کوتاهی بازگردانند -زمان ، تگزاس می تواند زمستان سال آینده خود را به رخ بکشد و یک نماینده بدون گلدان به زمین بفرستد. آنها در آخرین فصل خارج از فصل آنتونی راندون را به خود جلب کردند و به تازگی یک بازی جدید افتتاح کردند. حتی در یک بیماری همه گیر ، پول در جایی زیر تشک پنهان شده است.

در حال حاضر ، رنجرز اعلام کرده است که آماده کاهش اعتماد به آندروس و بو است و Kiner-Falefa و Solak اولین شکاف را در مشاغل خود خواهند دید. اگر این کار را نکنند ، رنجرز به جاهای دیگری روی می آورد ، اما فقط منطقی است که تیمی در چهار فصل گذشته بیش از دزدان دریایی (!) بازی را از دست داده و تغییرات را ایجاد کند و جوانان را متمرکز کند.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsüilaclarim.com.tr