چرا بیل بلیشیک سریعاً جاستین هربرت از Chargers را ستایش کرد و QB را “یک بازیکن بسیار با استعداد” خواند


جاستین هربرت به بازنویسی کتاب های رکورد NFL برای تازه کار ادامه می دهد ، و تنها بازیکن دوم در تاریخ NFL است که در 10 شروع اول خود حداقل 3000 یارد حیاط را پرتاب می کند (پاتریک موهمس دیگری است). هربرت شارژرهای لس آنجلس را برای تماشای هر هفته اجباری کرده است ، و فقط در 10 بازی 66.9٪ از 3015 حیاط پاس خود را برای 23 تاچ داون و هفت رهگیری (100.9 رتبه بندی) انجام داده است.

شارژرها فقط 2 تا 8 از 10 شروع هربرت هستند ، اما این تقصیر خط حمله نیست. در حالی که هربرت این هفته آماده می شود تا اولین شروع خود را در برابر New England Patriot انجام دهد ، بیل بلیچیک ، سرمربی پاتریوتس به سرعت از تازه وارد نامزد سال – که پاتریوتها در پیش فصل از او قدردانی می کردند ، تعریف و تمجید کرد.

بلیچیک روز سه شنبه گفت: “بله ، او چشمگیر است – یک بازیکن بسیار با استعداد ، قد بلند ، همه چیز را خوب می بیند ، دست خوبی دارد ، مطمئناً می تواند همه پرتاب ها را انجام دهد. او ورزشکار است ، می تواند از جیبش تمام شود ، باهوش است.” “آنها کارهای مختلفی را در خط نبرد انجام می دهند – شما او را دیده اید که بازی ها را چک می کند ، در برابر فشار می شنود ، بازی را با شرایط چک با من عوض می کند.”

هربرت فقط بیست و دومین مهاجم است که در فصل تازه کار خود حداقل 3000 یارد پرتاب کرده و به طور متوسط ​​301.5 یارد در هر بازی داشته است – بیشترین مقدار برای بازیکن سال اول در تاریخ NFL. او برای 4522 یارد در آستانه پرتاب است ، که برای عبور بیشتر از حیاط در فصل تازه کار (4374) از اندرو لاک عبور می کرد. هربرت فقط 5 وقت استراحت با گذر از بیکر میفیلد 27 ساله را برای کوتاهترین زمان شروع فصل به عنوان یک تازه کار در تاریخ لیگ در اختیار دارد. هربرت همچنین با 100.9 سومین رتبه بالاترین تازه کار در تاریخ NFL را دارد – فقط داک پرسکات (104.9) و رابرت گریفین III (102.4) با امتیاز پارچ بالاتر (حداقل 300 تلاش) به پایان رسید.

حتما بخوانید:
برترین 10 کلیپ YouTube درباره داروهای گیاهی

بلیچیک با اشاره به پیشرفت های خود به عنوان یک رهگذر از ابتدای فصل ، از آنچه تاکنون از هربرت دیده تحت تأثیر قرار گرفته است. هربرت در چهار شروع آخر خود فقط در دو مورد رهگیری هفت بار انجام داد.

وی گفت: “به نظر می رسد او برای مدتی طولانی كاركنان خوبی خواهد بود و با بسیاری از افراد كار می كند و من می دانم كه او كودكی زرنگ و سخت كوش است كه فوتبال را دوست دارد و من مطمئن هستم كه همانطور كه ​​در این سال است به پیشرفت ادامه خواهد داد بلیچیک گفت. “او از همان بازیهای ابتدایی که تماشا کرده ام پیشرفت کرده است و همانطور که گفتم ، او بازیکنان بسیار خوبی با مهارت کار با او دارد – یک محکم خوب ، مدافعان خوب ، گیرنده های خوب. بنابراین ، بله ، او بازیکن خوبی است.”
منبع: pencil-news.ir