[ad_1]

MaurkicePouncey.jpg
USATSI

به تعویق انداختن چهارمین جنگ برای هفته 12 بین پیتزبورگ استیلرز و بالتیمور ریونز رخ نخواهد داد ، اما لیست کاملی در هر دو طرف وجود نخواهد داشت. در ابتدا این مسابقه قرار بود در روز شکرگذاری برگزار شود ، اما دستیابی به موفقیت در COVID-19 در Ravens باعث شد که یکشنبه موکول شود ، که بعداً به سه شنبه تغییر یافت. بالاخره چهارشنبه بعد از ظهرهمانطور که بالتیمور اکنون برای اولین بار در 10 روز آزمایشات صفر داد. این خبر خوبی است ، اما فولادی ها ساعاتی قبل از شروع یک ضربه نهایی را متحمل شدند ، که می تواند برای کلاغها سود زیادی داشته باشد.

تیم گفت که مورکیس پونیسی ، هشت بار مرکز پرو بول استیلرز ، از این درگیری بزرگ AFC North محروم شد – ساعاتی قبل از شروع به لیست ذخیره / COVID-19 منتقل شد. این یک ضربه قابل توجه به جرم مایک تاملین است ، که با این واقعیت تشدید می شود که آنها نیز بدون بازگشت جیمز کانر خواهند بود. در دفاع ، آنها پاسور پویا Stephon Tuitt را که در لیست COVID و دور از تیم قرنطینه است ، از دست می دهند.

در یک بازی که احتمالاً کاشت پلی آف برای چندین تیم را تعیین می کند ، دیگر نه فولاد و نه ریونز که لیست های کامل را ارائه می دهند ، دیگر یک مسابقه جالب ارائه نخواهند کرد که خیلی بیشتر است.

این رابرت گریفین ، سوم ، برای مسابقات Ravens با سوپر بولر MVP در لیست COVID شروع خواهد شد ، و به تعدادی از بازیکنان اصلی اضافه می شود که شامل مارک اینگرام هستند ، با حمایت کاله کمپبل ، خط دفاع متیو جودون ، مارک اندروز ، گیرنده گسترده ویلی اسنیاد و همکاران در مجموع ، Ravens با 16 بازیکن که به دلیل پروتکل COVID-19 حذف شده اند ، بیرون می آید ، اما همه در لیست حتی از راه دور با معنی Pouncey برای جلو فولاد برابر نیستند. غیبت او به طور عمده بر روی بازیکن خط حمله بن روتلیسبرگر و همچنین به طور کلی بازی در حال اجرا تأثیر خواهد گذاشت.

این واقعاً یک مسابقه کاملاً شکسته و به طور جدی به تعویق افتاده است که باید از چهارشنبه آغاز شود ، اما سرانجام آماده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر