[ad_1]

anthony-davis-lakers.jpg

فصل NBA 2020-21 نزدیک گوشه است و شب افتتاحیه 22 دسامبر تعیین شده است. با این حال ، قبل از آن ، ما باید در طول خارج از فصل عجله کنیم. اولین پیش نویس NBA برای سال 2020 است که برای 18 نوامبر تعیین شده است و پس از آن ما مستقیماً به آژانس رایگان در تاریخ 20 نوامبر خواهیم رفت.

تیم ها تاکنون مجاز به جذب بازیکن نیستند ، اما فعالیت های زیادی در این لیگ وجود دارد. بازیکنانی که گزینه های آخرین سال قرارداد خود را دارند باید تصمیم بگیرند که آیا می خواهند منصرف شوند و به یک بازیکن آزاد تبدیل شوند یا درگیر شوند و پول تضمین شده را بگیرند.

بزرگترین اسامی این لیست آنتونی دیویس ، مایک کانلی و گوردون هیوارد است ، اگرچه هیوارد تنها کسی است که واقعاً تنش زیادی دارد. دیویس منصرف شد ، اگرچه انتظار می رود بار دیگر با لیکرز قرارداد ببندد ، در حالی که کانلی در آخرین سال معامله خود درگیر است و 34.5 میلیون دلار درآمد عالی خواهد داشت. در جای دیگر ، DeMar DeRozan توافق کرده است که 27.7 میلیون دلار با سان آنتونیو اسپرز برای فصل 21-2020 قرارداد داشته باشد.

همانطور که همه حرکات شروع به غلتیدن می کنند ، در اینجا یک ردیاب برای اطلاع شما از همه اتفاقاتی که برای بازیکنان آزاد که گزینه های بازیکن دارند وجود دارد.

نمایندگان رایگان با گزینه های پخش[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر