پیگیری تجارت NBA: پلیکان ها استیون آدامز را از تندر خریداری می کنند. دلار را برای Jrue Holiday تجارت کنید


فصل خارج از فصل NBA این بار با سرعت بسیار خوبی پیش خواهد رفت ، زیرا لیگ باید قبل از فصل های عادی 22 دسامبر در پیش نویس ، آژانس رایگان ، اردوی آماده سازی و پیش فصل قرار گیرد. پیش نویس NBA سرانجام اینجاست ، و یک آژانس رایگان از دو روز پس از 20 نوامبر آغاز می شود. اگرچه تیم های آگهی های مختلف برای در دسترس قرار دادن نام های بزرگتر در سال 2021 در این فصل بازار آژانس های آزاد قدرتمند نخواهد بود ، اما انتظار می رود بازار معاملات بسیار فعال باشد.

پس از پایان مهلت قانونی معاملات در لیگ ، معاملات اکنون می توانند رسمی شوند و تیم ها شروع به تقسیم بازیکنان و گزینه ها برای موقعیت بهتر خود برای فصل آینده می کنند. در اینجا آخرین معاملات اعلام شده در لیگ وجود دارد.

پلیکان در معاملات با چندین تیم استفان آدامز را به دست آورد

اوکلاهما سیتی تندر در این فصل از سال همچنان به بازسازی ترکیب خود ادامه می دهد ، زیرا این تیم از طریق تجارت از کریس پاول و مرکز شروع استفان آدامز نقل مکان کرده است. طبق گفته Adrian Voynarovsky از ESPN.com ، آدامز به عنوان بخشی از تجارت چند تیمی برای بسته ای که دورهای اول و دوم آینده را به شهر اوکلاهاما بازمی گرداند ، به نیواورلئان پلیکانس می رود.

تندر Trevor Ariza را در معاملات سه تیم خریداری می کند

گفته می شود Trevor Ariza دوباره در حرکت است. به گفته آدریان ووناروفسکی از ESPN.com ، پیستونز توافق کرده اند که آریزا را بفرستند و به عنوان بخشی از تجارت سه تیمی شامل دالاس ماوریکس ، غرامت برای اوکلاهاما سیتی تندر را آماده کنند. ماوریکس علاوه بر جابجایی آریزا ، دلون رایت را به دیترویت و جاستین جکسون را به شهر اوکلاهما می فرستد. تندر همچنین جیمز جانسون را به دالاس خواهد فرستاد.

سلتیکس با Enes Canter معامله می کند تا Blazers را در یک معامله با سه تیم ردیابی کند

تیم های بوستون سلتیکس ، پورتلند تریل بلیزر و ممفیس گریزلیز بر سر توافق با سه تیم برای اعزام Enes Canter به Trail Blazers توافق کرده اند. به گفته آدریان ویناروسکی از ESPN. علاوه بر این ، Trail Blazers ماریو Hezonya را به Grizzly می فرستد ، وی همچنین سی امین انتخاب کلی در پروژه 2020 ، Desmond Bain را دریافت کرد. در همین حال ، طبق گفته وویناروفسکی ، سلتیکس Canter را از کتابهای خود حذف می کند و همچنین یک نسخه پیش نویس آینده را از گریزلی دریافت می کند.

سلتیکس وینسنت پوآیر را با تندر برای دور دوم عوض می کند

سلتیکس با لیست نهایی روبرو است. حتی پس از معامله شماره 30 به طور کلی و دیدن انصراف گوردون هیوارد از قرارداد ، همه 15 لیست آنها محاسبه شد. برای ایجاد یک فضای اضافی برای کار با این فصل غیر آنها اعلام کردند یک بازرگان روز پنجشنبه مرکز ذخیره Vincent Poirier را برای دور دوم مشروط (احتمالاً 55 برتر دفاعی) به اوکلاهما سیتی تندر ارسال می کند. این حرکت از نظر بسکتبال معنای زیادی ندارد ، اما مکان دیگری را در لیست سلتیکس ایجاد می کند تا در یک آژانس رایگان استفاده شود.

رزمندگان به استثنای تجارت خود کلی اوبری جونیور را می بلعند

جنگجویان به لطف استثنای تجاری 17.2 میلیون دلاری که در تابستان گذشته توسط آندره ایگوودالا به ممفیس ارائه شد ، فرصتی نادر برای اضافه کردن استعداد سربازان داشتند. طبق گفته های آنها ، آنها اکنون از آن برای بدست آوردن قرارداد 14.4 میلیون دلاری کلی اوبری جونیور از اوکلاهاما سیتی تندر استفاده می کنند. ESPN آدریان وجناروفسکی. اگر رعد و برق بین شماره 21 و 30 قرار بگیرند ، تاندربولت ها برای 20 امین دوره گلدن استیت انتخاب می کنند. اگر نه؟ تندر برای دور دوم دو گزینه دریافت خواهد کرد. Warriors برای پذیرفتن اوبری بار مالیاتی سنگینی را پرداخت خواهد کرد ، اما وقتی Clay Thompson امسال ظاهر شود ، آنها به همه کمکی که می توانند داشته باشند نیاز دارند.

جاز تجارت اد دیویس ، دو دور دوم که به نیکس می رود

جاز طبق آن حقوق کمی پرداخت می کند ESPN آدریان وجناروفسکی. اد دیویس ، که حدود 5 میلیون دلار بدهکار است ، همراه با دو انتخاب دور دوم راهی نیویورک نیکس می شود. این اقدام به جاز کمک کرد تا اتاقی زیر خط مالیات لوکس برای بازنویسی جردن کلارکسون و جستجوی یک نماینده آزاد به جز مودیان سطح متوسط ​​ایجاد کند. از طرف دیگر ، نیکس سرانجام از فضای خود برای جمع آوری دارایی استفاده می کند ، همانطور که بسیاری اظهار داشتند که باید در سال 2019 داشته باشند.

حتما بخوانید:
دانیل جیکوبز در برابر گابریل روزادو: پیش بینی نبرد ، نقشه ، شانس ، زمان شروع ، کارت زیر ، نحوه تماشا ،

پیستون ها به حرکت خود ادامه می دهند و با GM Troy Weaver جدید سر و کار دارند. این بار آنها یک مرد بزرگ ایستاده را به Dewayne Dedmon اضافه کردند تا جای تونی اسنل مهاجم را بگیرد و از خیری توماس محافظت کند ، به گفته آدریان ویناروسکی از ESPN. ددمون در صورت از دست دادن کریستین وود در یک آژانس رایگان ، بیمه مرکزی را برای پیستون ها فراهم می کند. آتلانتا همچنان تلاش می کند تا در کنفرانس شرقی رقیب شود و ممکن است اسنل و توماس چهره های چرخشی برای آنها باشند.

تجارت جاز تونی بردلی و شماره 38 پیستونز را برای بررسی در آینده می برد

پیستونز در اولین پیش نویس Troy Weaver به عنوان GM دیترویت چندین حرکت انجام داد و یک بزرگ مرد دیگر را نیز اضافه کرد ، تونی بردلی از یوتا جاز را به دست آورد ، و همچنین حقوق 38 امین انتخاب NBA در سال 2020 را به دست آورد. توسط آدریان ویناروسکی از ESPN. بردلی عمق پیستون ها را در بالشتک جلو مانند یک مرد بزرگ قائم که می تواند دقیقه ها از نیمکت دور باشد فراهم می کند.

Sixers در حال تجارت با مهاجم باسابقه ال هورفورد ، همراه با انتخاب دور اول محافظت شده در سال 2025 ، 34 امین انتخاب کلی در پیش نویس 2020 و حقوق نگهبان صرب واسیلیجه میچیچ در مورد اوکلاهاما سیتی تندر برای نگهبان باسابقه دنی گرین است. میچیچ 26 ساله یکی از بهترین نگهبانان اروپا به حساب می آید. تندر همچنین در چارچوب این معامله ترانس فرگوسن را به Sixers می فرستد. هورفورد سه سال برای قرارداد 4 ساله 109 میلیون دلاری که فصل گذشته با سیکسرز امضا کرد فرصت دارد ، در حالی که گرین یک سال از قرارداد فعلی خود باقی مانده است و قرار است در پایان فصل 21-2020 یک آژانس رایگان نامحدود باشد.

نیکس شماره 23 ، آنته تومیچ از جاز را برای انتخاب 27 ، 38 دریافت می کند

نیویورک در اولین بازی انتخاب بالاتری کسب کرد تا با شماره 8 خود در پیش نویس چهارشنبه کنار بیاید ، تیم را اعلام کرد. جاز همچنین پیش نویس حقوق دور دوم 2008 آنته تومیچ را که انتظار نمی رود در NBA بازی کند ارسال کرد. برنامه نیویورک برای خرید جدید در پروژه مشخص نیست ، شاید این می تواند بخشی از یک بسته خرده فروشی بزرگتر قبل یا در طول پروژه چهارشنبه شب باشد.

باکس بوگدانوویچ را از کینگز برای دیوینچنزو ، ایلیاسووا ، ویلسون خریداری کرد

بوگدان بوگدانوویچ 28 ساله با عقد قراردادی جدید به جمع باکس ها خواهد پیوست که هنوز شرایط آن گزارش نشده است. همچنین میلواکی در این معامله جاستین جیمز وینگر را بدست خواهد آورد.

با این حرکت و معامله قبلی اعلام شده برای Jrue Holiday ، باکس سر و صدای بزرگ او را ایجاد کرد. به نظر می رسید بوگدانوویچ یک هدف منطقی است زیرا آنها تابستان گذشته ترجیح ندادند مالکوم بروگدن را دوباره به خدمت بگیرند ، زیرا او ترکیبی جذاب از تیراندازی و بازی سازی را به لیستی جذب کرد که به هر دو نیاز داشت. میلواکی سازندگان کافی نداشت ، حتی در زمان حضور Brogdon ، و بوگدانوویچ به جرمی کمی آب اضافه می کند که تقریباً در فصل عادی غیرقابل توقف است ، اما می تواند در آینده پلی آف منجر به بن بست شود.

باکس برای انتخاب بلدسو ، هیل ، سه انتخاب دور اول Holiday را از پلیکان بدست آورد

Jury Holiday ، 30 ساله ، یکی از بهترین مدافعان لیگ و یکی از بهترین بازیکنان در بازار تجاری است. او یکی از معدود محافظان لیگ است که در هنگام محافظت از محیط از اریک بلدسو فروکش نمی کند و اندازه او باعث انعطاف پذیری بیشتر او می شود. از همه مهمتر ، تعطیلات یک ارتقا massive گسترده در انتهای دیگر دادگاه است. برای دو فصل متوالی ، تخلف غالب در فصل منظم میلواکی در برابر دفاع های نخبه پلی آف محکم و قابل پیش بینی به نظر می رسید. احتیاج به همبازی های بیشتری وجود داشت و Holiday نیز همین را فراهم کرد ، در حالی که فقط هویت اصلی خود را تقویت کرد. در فصل گذشته ، وی برای پلیکان به طور متوسط ​​19.1 امتیاز ، 6.7 پاس گل و 4.8 ریباند داشت.

هیل یکی از بهترین ذخیره های لیگ در فصل گذشته بود و باکس در معامله با دو بازیکن با یک چرخش برای یک بازیکن ، عمق زیادی را فدا کرد. این مسئله با توجه به پیشبرد فصل خارج از فصل و نیاز به تیراندازی بیشتر ، مشکلی است که باید برای دفتر جلویی حل شود. Holiday یک تیرانداز نقطه عطیل اما مناسب نیست ، که مناسب دوره این لیست در Milwaukee است. هیل یک استثنا بود – او فصل گذشته 46 درصد از سه امتیاز برجسته خود را کسب کرد.

حتما بخوانید:
What Is Haute Couture?

تریل بلیزرز ، کووینگتون را از راکتز برای آریزا ، دو انتخاب دور اول ، بدست آورد

رابرت کاوینگتون برای بلیزرها که فصل گذشته پس از جدایی از الفاروک آمینو و مو هارکلز فاقد عمق بال بودند ، خوش آمدید. نمونه اولیه وینگر 3-D مدرن NBA ، 6-7 کاوینگتون ، 36 درصد امتیاز 3 گلزنی است که باید بتواند در خطای پورتلند که در فصل گذشته سومین کارآیی بود ، زمین را برای دامیان لیلارد و سی جی مک کولوم پاک کند. در 113.2 امتیاز در 100 مالکیت.

راکت ها از آریزا که میانگین 12.2 امتیاز ، 5.1 ریباند و 1.8 سرقت را به دست آورد ، در حالی که 36 درصد قوس سه امتیازی را در چهار فصل با هیوستون از 2014-2018 به ثمر رساندند ، استفاده کردند. ممکن است آریزا هنوز تمایل نداشته باشد به دنبال املاک و مستغلات در هوستون باشد. اگر راکت ها واقعاً به بهبودی متعهد هستند ، او با توجه به تجربه ای که در مسابقات قهرمانی دارد ، یک نامزد قوی برای مدعی شدن است.

خورشیدها پل را از تندر به خاطر اوبر ، روبیو ، جروم ، لکا به دست می آورند

به نقل از The Athletic’s Shams ، ققنوس پس از به دست آوردن کریس پل از “تندر” در ازای کلی اوبری جونیور ، ریکی روبیو ، تای جروم و جالن لک ، به عنوان تیمی قرار دارد که می تواند برای کسب مقام در پلی آف مرحله بعدی بجنگد. چارانیا پل با مونتی ویلیامز ، سرمربی تیم که در روزهای ابتدایی او با نیواورلئان مربیگری کرده بود ، دوباره متحد می شود. نگهبان کهنه سربازان راهنمایی مورد نیاز شدید خورشیدها را فراهم می کند. با نصب پاول به عنوان نگهبان اصلی ، این امر بخشی از حملات هجومی را از دووین بوکر می گیرد ، که در نهایت می تواند تحت نظر پل به تمام توانایی های خود برسد.

از نظر تندر ، این دومین معامله ای است که فرانشیز تاکنون در خارج از فصل انجام داده است ، اما این بار بازگشت اوبره ، روبیو ، جروم و لکه به آنها قطعات جدیدی را برای آینده می دهد.

لیکرز ، گرین ، 2020 ، اولین دور تندر را برای شرودر معامله می کند

لیکرز پس از قهرمانی در حباب NBA ، قبلاً اقداماتی را انجام داده است تا اطمینان حاصل کند که می تواند از تاج خود برای فصل 21-2020 دفاع کند. طبق ادریان ویناروفسکی از ESPN ، لس آنجلس دنی گرید و 28 امین انتخاب کلی در پیش نویس NBA 2020 را برای دنی شرودر می فرستد. این گارد پیشکسوت به لس آنجلس بازیکن دیگری می دهد که می تواند برای خودش بسازد ، این بازیکن در صورت نیاز به استراحت ، به تقویت نیمکت کمک می کند. وی در صورت عدم جذب مجدد راخون رونو ، که گفته می شود گزینه بازیکن 2.6 میلیون دلاری خود را برای فصل آینده رد کرد ، باعث بازگشت لیکرز می شود و او را به بازیکن آزاد نامحدود تبدیل می کند. قرارداد شرودر پس از این فصل آینده منقضی می شود ، بنابراین به LA امکان می دهد تا سال 2021 نیز انعطاف پذیر باشد.

شرودر متحرک برای تندر نشان می دهد که این تیم در فصل 21-2020 بهبود کامل خواهد یافت. بازگشت انتخاب دور اول به سادگی به سهام انتخابی که OKC طی دو سال گذشته جمع کرده اضافه می کند و تندر هم اکنون می تواند گرین را به دلیل انتخاب پیش نویس دیگر یا احتمالاً یک جوان دیگر ، به تیم رقیب دیگری تبدیل کند.

پیستونز براون را به موسی به نت ها فرستاد ، انتخاب دور دوم در سال 2021

طبق گزارشات نت ، سرسختی بروس براون را می تواند برای تیمش به ارمغان بیاورد ، در حالی که پیستونز به مصاف زنان موسی می رود که به عنوان بیست و نهم در پیش نویس NBA 2018 انتخاب شد. از ویناروفسکی. موسی هرگز پایگاه خود را در Nets پیدا نکرد ، اما فرصت بیشتری برای اثبات خود با تیمی از دیترویت پیدا می کند که در مرحله بهبودی است.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsüilaclarim.com.trgates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul