پیگیری تجارت NBA: جنگجویان برای به دست آوردن کلی اوبر جونیور از تندر؛ دلار را برای Jrue Holiday تجارت کنید


فصل خارج از فصل NBA این بار با سرعت بسیار خوبی پیش خواهد رفت ، زیرا لیگ باید قبل از فصل عادی 22 دسامبر در پیش نویس ، آژانس رایگان ، اردوی آماده سازی و پیش فصل قرار بگیرد. سرانجام ، پروژه NBA اینجا است که دو روز پس از 20 نوامبر یک آژانس رایگان شروع می کند. اگرچه تیم های آگهی های مختلف برای در دسترس قرار دادن نام های بزرگتر در سال 2021 در این فصل بازار آژانس های رایانه قدرتمند نخواهد بود ، اما انتظار می رود بازار معاملات بسیار فعال باشد.

اکنون که مهلت قانونی معاملات در لیگ برداشته شده است ، اکنون می توان معاملات را رسمیت داد و تیم ها شروع به تقسیم بازیکنان و گزینه ها برای موقعیت بهتر خود برای فصل آینده می کنند. در اینجا آخرین معاملات اعلام شده در لیگ وجود دارد.

سلتیکس وینسنت پوآیر را با تندر برای دور دوم عوض می کند

سلتیکس با لیست نهایی روبرو است. حتی پس از معامله شماره 30 به طور کلی و دیدن انصراف گوردون هیوارد از قرارداد ، همه 15 لیست آنها محاسبه شد. برای ایجاد یک فضای اضافی برای کار با این فصل غیر آنها اعلام کردند یک بازرگان روز پنجشنبه مرکز ذخیره Vincent Poirier را برای دور دوم مشروط (احتمالاً 55 برتر دفاعی) به اوکلاهما سیتی تندر ارسال می کند. این حرکت از نظر بسکتبال معنای زیادی ندارد ، اما مکان دیگری را در لیست سلتیکس ایجاد می کند تا در یک آژانس رایگان استفاده شود.

رزمندگان به استثنای تجارت خود کلی اوبری جونیور را می بلعند

جنگجویان به لطف یک استثنا تجاری 17.2 میلیون دلاری که تابستان گذشته توسط آندره ایگوودالا به ممفیس ارائه داد ، فرصتی نادر برای اضافه کردن استعداد سربازان داشتند. طبق گفته های آنها ، آنها اکنون از آن برای بدست آوردن قرارداد 14.4 میلیون دلاری کلی اوبری جونیور از اوکلاهاما سیتی تندر استفاده می کنند. ESPN آدریان وجناروفسکی. شرایط نهایی معامله هنوز مشخص نیست ، اما با وجود ساختار دقیق ، جنگجویان برای تصاحب اوبری بار مالیاتی سنگینی را پرداخت می کنند. با این حال ، با عرضه Clay Thompson برای سال ، آنها به همه کمکی که می توانند داشته باشند نیاز دارند.

جاز تجارت اد دیویس ، دو دور دوم که به نیکس می رود

جاز طبق آن حقوق کمی پرداخت می کند ESPN آدریان وجناروفسکی. اد دیویس ، که حدود 5 میلیون دلار بدهکار است ، همراه با دو انتخاب دور دوم راهی نیویورک نیکس می شود. این حرکت به جاز کمک کرد تا اتاقی زیر خط مالیات لوکس برای بازنویسی جردن کلارکسون و جستجوی یک نماینده آزاد ، به استثنای مودیان سطح متوسط ​​، ایجاد کند. از طرف دیگر ، نیکس سرانجام از فضای خود برای جمع آوری دارایی استفاده می کند ، همانطور که بسیاری اظهار داشتند که باید در سال 2019 داشته باشند.

پیستون ها به حرکت خود ادامه می دهند و با GM Troy Weaver جدید سر و کار دارند. این بار آنها یک مرد بزرگ ایستاده را به Dewayne Dedmon اضافه کردند تا جای تونی اسنل مهاجم را بگیرد و از خیری توماس محافظت کند ، به گفته آدریان ویناروسکی از ESPN. ددمون در صورت از دست دادن کریستین وود در یک آژانس رایگان ، بیمه مرکزی را برای پیستون ها فراهم می کند. آتلانتا همچنان تلاش می کند تا در کنفرانس شرقی رقیب شود و ممکن است اسنل و توماس چهره های چرخشی برای آنها باشند.

تجارت جاز تونی بردلی و شماره 38 پیستونز را برای بررسی در آینده می برد

پیستونز در اولین پیش نویس Troy Weaver به عنوان GM دیترویت چندین حرکت انجام داد و یک بزرگ مرد دیگر را نیز اضافه کرد ، تونی بردلی از یوتا جاز را به دست آورد ، و همچنین حقوق 38 امین انتخاب NBA در سال 2020 را به دست آورد. توسط آدریان ویناروسکی از ESPN. بردلی عمق پیستون را در بالشتک جلو مانند یک مرد بزرگ قائم که می تواند دقیقه ها از نیمکت دور شود فراهم خواهد کرد.

حتما بخوانید:
سقف متحرک اتوماتیک

Sixers در حال تجارت با مهاجم باسابقه ال هورفورد ، همراه با انتخاب دور اول محافظت شده در سال 2025 ، 34 امین انتخاب کلی در پیش نویس 2020 و حقوق نگهبان صرب واسیلیجه میچیچ در مورد اوکلاهاما سیتی تندر برای نگهبان باسابقه دنی گرین است. میچیچ 26 ساله یکی از بهترین نگهبانان اروپا به حساب می آید. تندر همچنین در چارچوب این معامله ترانس فرگوسن را به Sixers می فرستد. هورفورد سه سال برای قرارداد 4 ساله 109 میلیون دلاری که فصل گذشته با سیکسرز امضا کرد فرصت دارد ، در حالی که گرین یک سال از قرارداد فعلی خود باقی مانده است و قرار است در پایان فصل 21-2020 یک آژانس رایگان نامحدود باشد.

نیکس شماره 23 ، آنته تومیچ از جاز را برای انتخاب 27 ، 38 دریافت می کند

نیویورک در اولین بازی انتخاب بالاتری داشت تا با شماره 8 خود در پیش نویس چهارشنبه کنار بیاید ، تیم را اعلام کرد. جاز همچنین پیش نویس حقوق دور دوم 2008 آنته تومیچ را که انتظار نمی رود در NBA بازی کند ارسال کرد. برنامه نیویورک برای خرید جدید در پروژه مشخص نیست ، شاید این می تواند بخشی از یک بسته خرده فروشی بزرگتر قبل یا در طول پروژه چهارشنبه شب باشد.

باکس بوگدانوویچ را از کینگز برای دیوینچنزو ، ایلیاسووا ، ویلسون خریداری کرد

بوگدان بوگدانوویچ 28 ساله با عقد قراردادی جدید به جمع باکس ها خواهد پیوست که هنوز شرایط آن گزارش نشده است. همچنین میلواکی در این معامله جاستین جیمز وینگر را بدست خواهد آورد.

با این حرکت و معامله قبلی اعلام شده برای Jrue Holiday ، باکس سر و صدای بزرگ او را ایجاد کرد. به نظر می رسید بوگدانوویچ یک هدف منطقی است زیرا آنها تابستان گذشته ترجیح ندادند مالکوم بروگدن را دوباره به خدمت بگیرند ، زیرا او ترکیبی جذاب از تیراندازی و بازی سازی را به لیستی جذب کرد که به هر دو نیاز داشت. میلواکی سازندگان کافی نداشت ، حتی در زمان حضور Brogdon ، و بوگدانوویچ به جرمی کمی آب اضافه می کند که تقریباً در فصل عادی غیرقابل توقف است ، اما می تواند در آینده پلی آف منجر به بن بست شود.

باكز در سه دور اول برای Bledsoe، Hill از Holidays از Pelicans خرید

Jury Holiday ، 30 ساله ، یکی از بهترین مدافعان لیگ و یکی از بهترین بازیکنان در بازار تجاری است. او یکی از معدود محافظان لیگ است که وقتی صحبت از محافظت از محیط می شود ، از اریک بلدسو فروکش نمی کند و اندازه او باعث انعطاف پذیری بیشتر او می شود. از همه مهمتر ، تعطیلات یک ارتقا massive گسترده در انتهای دیگر دادگاه است. برای دو فصل متوالی ، تخلف غالب در فصل منظم میلواکی در برابر دفاع های نخبه پلی آف محکم و قابل پیش بینی به نظر می رسید. احتیاج به همبازی های بیشتری وجود داشت و Holiday نیز همین را فراهم می کرد ، در حالی که فقط هویت اصلی خود را تقویت می کرد. در فصل گذشته ، وی برای پلیکان به طور متوسط ​​19.1 امتیاز ، 6.7 پاس گل و 4.8 ریباند داشت.

هیل یکی از بهترین ذخیره های لیگ در فصل گذشته بود و باکس در معامله با دو بازیکن با یک چرخش برای یک بازیکن ، عمق زیادی را فدا کرد. این مسئله با توجه به پیشبرد فصل خارج از فصل و نیاز به تیراندازی بیشتر ، مشکلی است که باید برای دفتر جلویی حل شود. Holiday یک تیرانداز نقطه عطیل اما مناسب نیست ، که مناسب دوره این لیست در Milwaukee است. هیل یک استثنا بود – او فصل گذشته 46 درصد از سه امتیاز برجسته خود را کسب کرد.

تریل بلیزرز ، کووینگتون را از راکتز برای آریزا ، دو انتخاب دور اول ، بدست آورد

رابرت کاوینگتون از بلیزرها که فصل گذشته پس از جدایی الفاروک آمینو و مو هارکلز فاقد عمق بال بودند ، خوش آمدید. نمونه اولیه وینگر 3-D مدرن NBA ، 6-7 كوینگتون ، 36 درصد 3 امتیازی است كه باید بتواند در خطای پورتلند كه در فصل گذشته سوم شد ، زمین را برای دامیان لیلارد و سی جی مك كولوم پاك كند. در 113.2 امتیاز در 100 مالکیت.

حتما بخوانید:
Fantastic Football Weekly List 13: در اینجا لیستی از افرادی است که می توانید از این مکمل های انصراف چشم پوشی کنید

راکت ها از آریزا که میانگین 12.2 امتیاز ، 5.1 ریباند و 1.8 سرقت را به دست آورد ، در حالی که 36 درصد قوس سه امتیازی را در چهار فصل با هیوستون از 2014-2018 به ثمر رساندند ، استفاده کردند. ممکن است آریزا هنوز تمایل نداشته باشد به دنبال املاک و مستغلات در هوستون باشد. اگر راکت ها واقعاً به بهبودی متعهد هستند ، او با توجه به تجربه ای که در مسابقات قهرمانی دارد ، یک نامزد قوی برای مدعی شدن است.

خورشیدها پل را از تندر به خاطر اوبر ، روبیو ، جروم ، لکا به دست می آورند

به نقل از The Athletic’s Shams ، ققنوس به عنوان تیمی قرار دارد که می تواند پس از به دست آوردن کریس پاول از تندر در ازای کلی اوبری جونیور ، ریکی روبیو ، تای جروم و جالن لک ، برای موقعیت های پلی آف بجنگد. چارانیا پل با مونتی ویلیامز ، سرمربی تیم که در روزهای ابتدایی او با نیواورلئان مربیگری کرده بود ، دوباره متحد می شود. نگهبان کهنه سربازان راهنمایی مورد نیاز شدید خورشیدها را فراهم می کند. با نصب پل به عنوان نگهبان اصلی ، او مقداری از حملات هجومی را از دوین بوکر می گیرد ، که در نهایت می تواند تحت نظر پل به تمام توانایی های خود برسد.

از نظر تندر ، این دومین معامله ای است که فرانشیز تاکنون در خارج از فصل انجام داده است ، اما این بار بازگشت اوبره ، روبیو ، جروم و لکه به آنها قطعات جدیدی را برای آینده می دهد.

لیکرز ، گرین ، 2020 ، اولین دور تندر را برای شرودر معامله می کند

لیکرز پس از قهرمانی در حباب NBA ، قبلاً اقداماتی را انجام داده است تا اطمینان حاصل کند که می تواند از تاج خود برای فصل 21-2020 دفاع کند. به گفته آدریان ووناروسکی از ESPN ، لس آنجلس دنی گرین و 28 امین انتخاب کلی در NBA Draft در سال 2020 را برای دنی شرودر می فرستد. این گارد پیشکسوت به لس آنجلس بازیکن دیگری می دهد که می تواند برای خودش بسازد ، که در صورت نیاز به استراحت لبران جیمز و آنتونی دیویس ، باید به تقویت نیمکت کمک کند. وی همچنین در صورت عدم جذب مجدد راخون روندو از لیکر ، که طبق گزارشات گزینه بازیکن 2.6 میلیون دلاری خود را برای فصل آینده منصرف کرده ، از او حمایت می کند و از این طریق وی را به بازیکن آزاد نامحدود تبدیل می کند. قرارداد شرودر پس از این فصل آینده منقضی می شود ، بنابراین به LA امکان می دهد تا سال 2021 نیز انعطاف پذیر باشد.

شرودر متحرک برای تندر نشان می دهد که این تیم در فصل 21-2020 بهبود کامل خواهد یافت. بازگشت انتخاب دور اول به سادگی به سهام انتخابی که OKC طی دو سال گذشته جمع کرده اضافه می کند و تندر هم اکنون می تواند گرین را به دلیل انتخاب پیش نویس دیگر یا احتمالاً یک جوان دیگر ، به تیم رقیب دیگری تبدیل کند.

پیستونز براون را به موسی به نت ها فرستاد ، انتخاب دور دوم در سال 2021

طبق گزارشات نت ، سرسختی بروس براون را می تواند برای تیمش به ارمغان بیاورد ، در حالی که پیستونز با زن موسی که در بیست و نهممین مسابقه 2018 NBA بود ، بازی می کند. از ویناروفسکی. موسی هرگز پایگاه خود را در Nets پیدا نکرد ، اما فرصت بیشتری برای اثبات خود با تیمی از دیترویت پیدا می کند که در مرحله بهبودی است.
منبع: pencil-news.ir