[ad_1]

ترور لارنس ، جاستین فیلدز ، تراویس اتین و یک گروه با استعداد از پخش کنندگان متداول ترین عناوین پروژه NFL 2021 خواهند بود ، اما بگذارید همین حالا به شما بگویم: کلاس عالی عالی است. بسیاری از استعدادها با تراشه های آبی که شایسته انتخاب در نیمه بالای دور اول هستند و تعداد کمیاب از مدافعان از مرحله 1 ، که در نهایت ثابت می شود یک انتخاب عالی به ارزش روز 2 است.

و نکته جالب اینجاست: سر و صدای زیاد قبل از فصل درباره موقعیت از نظر پروژه زیاد نبود و سپس گریگوری روسو از میامی تصمیم گرفت که بزرگترین پتانسیل را ترک کند. حتی در این فصل ناهموار دانشگاه ، شتاب دهنده های مختلف خارجی در رادار NFL ظاهر شده اند.

در زیر شما با تمام مدافعان لبه ای که باید بشناسید آشنا خواهید شد.

کویتی پای ، میشیگان

بهترین ویژگی ها: دو و میدانی ، چرخش ، قدرت
نقاط ضعف: کارهای دستی

اولین باری که پای را تماشا می کنید ، بلافاصله متقاعد می شوید که قیمت آن تقریباً 6 فوت 2 و 240 پوند است. این یک کشش افراطی دفاعی کوچکتر و یک خمیدگی محکم در گوشه آن است. وقتی متوجه شدید که او در لیست 6-4 و 272 پوندی است ، متوجه می شوید که در نیمه اول دور اول با استعداد سر و کار دارید. مردانی که بزرگ نیستند نباید – و معمولاً چنین نمی کنند – همانگونه که Paye حرکت می کند حرکت کنند. و این به پی ایمان می دهد ، که در تابستان شماره 1 در لیست “Freaks” بروس فلدمن قرار گرفت ، که در 40 بازیکن برتر ورزش دوست فوتبال دانشگاه قرار گرفت.

او در سال 2020 سریع شروع کرد ، و به همراه مزایای انحراف ورزشی اش – زرادخانه متنوع تر و موثرتری از حرکت سریع را نشان داد.

گریگوری روسو ، میامی

بهترین ویژگی ها: طول ، انفجار ، انرژی
نقاط ضعف: کارهای دستی

روسو احتمال “آزمایشگاه داخلی” است به این معنا که اگر در پایان یک بازی ویدیویی یک مدافع انعطاف پذیر ساخته اید ، NCAA Football را برگردانید! – اندازه گیری های ستاره را از میامی به او می دهید. روسو در فصل گذشته 7 فوت 7 و 265 پوند به عنوان دانشجوی تازه وارد با پیراهن قرمز در لیست قرار گرفت. دستهایش هرگز تمام نمی شود.

اما روسو فقط اولین کسی نیست که می خواهید هنگام رسیدن به استادیوم حریف از اتوبوس پیاده شوید. او همچنین یک شگفتی ورزشی است. بیشتر بازیکنان بلندی مانند روسو سر سخت هستند. اینگونه نیست و این واقعیت آن را برای خطوط حمله حمله پیچ و تاب می کند. بسیاری از 15.5 کیسه وی در سال 2019 در چنین نمایش هایی است. در حرکتهای سریع او تنوع زیادی وجود ندارد ، اما با توجه به اینکه روسو هنوز فوتبال زیادی بازی نکرده است ، او نوعی چشم انداز مربی است که باید باور کند می تواند جنبه خوب بازی او را توسعه دهد.

پاتریک جونز ، پیتسبورگ

بهترین ویژگی ها: انفجار ، موتور سیکلت ، حرکت سریع
نقاط ضعف: چرخش ناسازگار

جونز با 6 فوت 5 و 260 پوند در این لیست قرار دارد ، اما به نظر می رسد که او می تواند حجم بیشتری را به نیمه پایین خود اضافه کند ، که معمولاً برای اکثر لبه ها چیز خوبی است. اما مرد ، جونز اکنون بسیار قدرتمند است. و این همه تبدیل از سرعت به قدرت است. قبل از مقاومت (در صورت لزوم) منفجر می شود و به گاو نر تکیه می کند.

دستهای او به جای “کارآمد” بهتر است “فعال” توصیف شود ، اما من دوست دارم که جونز هنگام حمله به یک حمله برنامه ای داشته باشد. با گذشت زمان ، حرکت های او باید موثرتر شوند. او همان چیزی را که من به او می گویم “چرخش سطح بالا” است ، چشمک می زند – زبان خود را می چرخاند – اما وقتی او به راحتی از کنار خط دفاع رد می شود ، کلیک هایی وجود دارد. با این حال ، من می گویم که ضعف برای جونز احمقانه است. در بازی او هیچ چیز دوست داشتنی نیست.

جیسون او ، پن

بهترین ویژگی ها: کرک ، خم شدن
نقاط ضعف: برای یک انتقال سریع برنامه ریزی می کند

بازیکن شماره 4 در فهرست “Freaks” فلدمن ، اووه احتمالاً در وجد است تا در این کارخانه در ایندیاناپولیس تمرین کند. او با 6 پا 5 و 252 پوند با بازوهای بریده و بلند ، به قسمت نگاه می کند و فکر نمی کنم لبه تندی در کشور وجود داشته باشد که لبه را با سرعت غیر تخریب شده بیشتری نسبت به Oweh خم کند. خیلی ترسناک است. و او به عنوان دونده سرعت المپیک کنار می رود.

حالا آیا سبک کاراته دست ساز چشمک می زند؟ نه واقعا. اما ستاره پن استیت دقیقاً نوعی شگفت انگیز ورزشی است که زودتر پیش نویس می گیرد و از همه مهمتر اینکه فقط می تواند با قدرت بدنی خود در بعضی مواقع در NFL پیروز شود در حالی که جزئیات خوب بازی خود را تیز می کند.

رشاد ویور ، پیتسبورگ

بهترین ویژگی ها: قدرت ، دست ، غوطه وری
نقاط ضعف: شیوع ، ورزشکاری کلی

ویور در حال حاضر ملت را تحت فشار رهبری می کند و یک چشم انداز سرگرم کننده است زیرا او یک تکنسین قدرتمند است ، نوع کمیاب برای ملاقات. بازیکنان قدرتمند معمولاً آنقدر به قدرت خود اعتماد می كنند كه مهارت چندانی ندارند. و اکثر تکنسین ها کوچک هستند و هیچ پاپی در دست آنها نیست ، بنابراین باید در کنار آنها عالی باشید.

بافنده 6 پا و 270 پوند اغلب نبردهای تهاجمی را با نیرویی فوق العاده شوکه می کند و او یک استاد بالغ در صنایع دستی است. درست زمانی که فکر می کردم ویور را قلاب می کنم ، او در نیمه بالایی خود یک فرو رفتن مضحک قرار داد تا در مسیری که به سمت مهاجم بازی می کند دور یک مسدود کننده بیرونی را بزند. من روی زمین بودم. شتاب و انقباض آن از کالیبر روز 2 است ، اما اندازه ، طول ، قدرت ، مانورهای سریع و این غوطه وری ناخوشایند شایسته دور اول است.

جوزف اوسای ، تگزاس

بهترین ویژگی ها: سرعت ، انرژی
نقاط ضعف: بازوهای ناسازگار ، طول

خط اوسایی که یک خط “سریع” کلاسیک است ، با انرژی و سرعت بیرون یا وقتی که برای شیرین کاری استفاده می شود ، برنده می شود. شما در فیلمی بازی نمی یابید که نشان دهد او به طور بی رویه به قسمت عقب حمله می کند. من فکر می کنم اوسای سریعتر از سرعتش است اما اکثر بازیکنان خط حمله قادر به پیشی گرفتن از او در فضا نیستند.

بعضی اوقات اوسای به سرعت چشمک می زند و از قدرت کافی برخوردار است. اما او در فیلم خیلی طولانی به نظر نمی رسد ، این اجازه می دهد شاخک های توهین آمیز وارد قاب او شوند و او را در نقطه حمله انکار کنند. در مورد خم شدن؟ میانگین. من واقعاً دوست دارم تگزاس از آن در نقش مستقیم تری به عنوان عجله استفاده کند. اغلب از او خواسته می شود تا در قسمت داخلی لبه سایه بان کند تا در برابر دویدن کمک کند.

کارلوس باشام ، جنگل ویک

بهترین ویژگی ها: اندازه ، انفجار ، خم شدن
نقاط ضعف: اختلاف

باشام اولین دور قبل از فصل در رادار بود زیرا او گربه بی نظیری است. شماره 2 در لیست Freaks ، باشام در حال حرکت مضحکانه 5 فوت 5 و 285 پوندی است و در لبه Wake Forest بازی می کند. تیم های NFL عاشق این هستند که او دارای استعداد ورزشی و قدرت هرکول در دستان خود باشد تا در بعضی مواقع لگد بزند.

او همچنین می داند که چگونه از دستان خود استفاده کند. دیدن یک شنای سریع 285 کیلوگرمی یک منظره جالب است. با وجود تعادل اندازه و ورزشکاری الهام بخش ، باشام برای کشش های طولانی ناپدید می شود و مرکز ثقل بالاتر او آسیب می بیند. در بازی او چشمک می زند ، اما ترس از قوام واقعی است.

فیلیپس ، میامی

بهترین ویژگی ها: طول ، ورزشکاری ، دست در دست
نقاط ضعف: مرکز ثقل بالا ، جراحات؟

شماره 2017 2017 در کلاس 247 ورزشی کار خود را در UCLA آغاز کرد ، با آسیب دیدگی روبرو شد ، از فوتبال بازنشسته شد ، سپس بازگشت و به میامی منتقل شد. کاملاً داستانی. و در سال 2020 با طوفان رشد می کند. از نظر صفات ، فیلیپس همه چیز را دارد. این کار طولانی ، ذاتاً ورزشی ، چابک است و کارهای دستی آن هم قدرتمند و هم متنوع است. در مجموع ، این مسئله انسداد یک زمین فوتبال را برای انسان دشوار می کند.

اگر او در UCLA یک مشت آشفتگی متحمل نشده بود ، احتمالاً در مورد فیلیپس به عنوان کاندیدایی انتخاب می شد که در این 10 رتبه برتر جدول رده بندی انتخاب می شود. ما فقط چیزهای زیادی از آن را ندیده بودیم. اکنون او کاملاً سالم است ، به همه ما این لوکس را می دهد که هر هفته شاهد هرج و مرج مدافع پیشرفته و ورزشی هستیم. در موارد نادر ، او کمی بالا بازی می کند ، که کنترل آن را در نقطه حمله آسان تر می کند.

میجی سندرز ، سین سیناتی

بهترین ویژگی ها: طول ، ورزشکاری ، بازوهای سریع
نقاط ضعف: وزن ، خم شدن

سندرز به نظر می رسد یک محکم تکان داده شده است که با دفاع Bearcats بازی می کند. او یک ورزشکار طبیعی است که تقریباً کنار گذاشته می شود بی پروا در گوشه و کنار پرواز می کند. چه خوب – سندرز آنقدر صاف است که اگر متوجه شود یک بازیکن خط حمله در منطقه ای که تازه از آنجا خارج شده و خیلی عجله دارد متوجه می شود و خیلی طولانی است.

حرکت سندرز یک ضربه سریع است که به او کمک می کند او را از گوشه گوشه و فوتبال سوق دهد. سرعت بسته شدن و شعاع هندلینگ آن خارق العاده است. اگر یک رهگذر یا دونده در جایی نزدیک او باشد ، سندرز احتمالاً آنها را به چمن خواهد برد. در حالی که در اندازه های 6 فوت 5 و 258 پوندی قرار دارد ، سندرز می تواند حدود 10 پوند به قاب خود اضافه کند تا توانایی قرار دادن لبه ها را بهبود بخشد ، اما او قبلاً با پرخاشگری زیادی بازی می کند. سرانجام ، ساندرز به اندازه او از نظر ورزشی روان است ، فقط خمیده منطقی است ، که برای یک مدافع قد بلند طبیعی است.

آزیز اوجولاری ، جورجیا

بهترین ویژگی ها: شیوع ، ورزشکاری کلی
نقاط ضعف: قدرت ، دستان موثر

اوزولاری با پیراهن دوم دانشجویی روی صحنه آمد. او یک بازیکن با قدرت است و دارای هدایای چشمگیر ورزشی است که در هر بازی ظاهر می شود. با 6 فوت 3 و 240 پوند ، طولی نمی کشد که در سنگرها حرکت می کند ، همانطور که در این اندازه انتظار می رود.

او می فهمد که در هر شتاب نمی تواند فقط به ویژگی های ورزشی خود اعتماد کند ، اما دستانش پویا و موثر نیستند. او هنوز آنقدر فوتبال بازی نکرده است. در ابتدای دور اول حرکتی برای تحت فشار قرار دادن اوزولاری وجود دارد. در حال حاضر من چشم اندازی برای این سطح نمی بینم.

کوینسی روشه ، میامی

بهترین ویژگی ها: برنامه هایی برای انتقال سریع ، سرعت
نقاط ضعف: طول ، ورزشکاری

روشه وقتی دستانش را تکان می دهد مانند یک کهنه سرباز پنج ساله NFL به نظر می رسد. او عجله خارق العاده خود را دفع می کند ، از داخل ، شنا ، حرکت ، سر خوردن ، چرخش – روش های زیادی برای غلبه بر بلوک وجود دارد.

در حدود 6 فوت 3 و 240 پوند ، او در مسابقات NFL مبارزه طولانی تری می کند و در بهترین حالت بالاتر از یک ورزشکار متوسط ​​است (مگر اینکه ثابت کند اشتباه من در ترکیب است). بازیکنان پیشرفته کاملاً در مسابقات NFL جایگاهی دارند ، آنها معمولاً در دور اول انتخاب نمی شوند. این نوع – به ویژه در سریع ترین مکان ها – اغلب از موقعیت پیش نویس خود پیشی می گیرند ، اما باید توسط تیمی با یک هماهنگ کننده دفاعی منطقی انتخاب شوند که فقط در ابتدای کار خود از آنها در یک نقش محدود استفاده کند.

جردن اسمیت ، UAB

بهترین ویژگی ها: طول ، صافی ، بازوها
نقاط ضعف: قدرت ، اندازه

اسمیت مانند یک بسکتبالیست با بالشتک های شانه و کلاه ایمنی 6 فوت 7 و 255 پوندی به نظر می رسد – به نظر من وزن ذکر شده سخاوتمندانه است. او گویی در استراحت سریع فوران می کند. سپس ، وقتی با توهین روبرو شد ، آماده شنا در داخل و یا فرار از کنار او است. من معتاد به تماشای استفاده دست او هستم.

در بازی او قدرت زیادی وجود ندارد که بتواند در مرحله بعدی فقط وزن بیشتری روی فریم او داشته باشد. و گرچه 6-7 به نظر ترسناک می رسد ، اما لزوما بهترین ویژگی لبه به لبه نیست. خوشبختانه برای اسمیت ، این فوق العاده طولانی است ، بنابراین لازم نیست به اندازه دیگران نگران مسدودکننده های طولانی باشید که اولین تماس را برقرار می کنند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir