پیش نویس NBA: Warriors جیمز ویزمن را می گیرد و در نهایت کلی تامپسون را از دست می دهد. LaMelo Ball بازار راسل وستبروک را خنک می کند


پس از یک سال و نیم حدس و گمان به لطف قطع COVID-19 ، که تقویم NBA را شش ماه تغییر داد ، سرانجام پروژه NBA برای سال 2020 در این کتاب قرار دارد. سه انتخاب برتر آنتونی ادواردز برای مینه سوتا تیمبرولوز شماره 1 ، جیمز ویزمن برای گلدن استیت واریورز شماره 2 و توپ لا ملو شماره 3 برای شارلوت هورنتس بود.

هیچ آتش بازی وجود نداشت که بسیاری از ما فکر کنیم شاهد ورود به این پروژه هستیم. هیچ معامله بزرگی وجود ندارد. هیچ انتخابات بسیار شگفت انگیزی وجود ندارد ، حداقل زود نیست. اما هنوز بحث های زیادی وجود دارد. بنابراین بیایید وارد آن شویم. در اینجا بزرگترین یافته های من از پروژه 2020 وجود دارد.

1. جنگجویان ویزمن را بدست می آورند و در نهایت تامپسون را از دست می دهند

قبل از رسیدن به اولین انتخاب NBA Draft در سال 2020 ، برخی از اخبار هوشیارانه ، کلا تامپسون ، گلدن استیت واریورز ، که کریس هینز از گزارش های یاهو رنج می برد ، در مرکز توجهات قرار گرفت. “آسیب قابل توجه آشیل” هنگام آموزش در جنوب کالیفرنیا. هیچ چیزی تأیید نشده است تامپسون برای تعیین آسیب دیدگی و شدت دقیق روز پنجشنبه تحت آزمایشات قرار می گیرد اما خوب به نظر نمی رسد. بیل ریتر از CBS Sports همچنین گزارش داد که انتظار می رود آسیب دیدگی جدی تلقی شود.

گذشته از نگرانی تامپسون در مورد کل لیگ ، س immediateال اصلی این بود: آیا این می تواند روی استراتژی Warriors تأثیر بگذارد؟ به نظر نمی رسد که او این کار را انجام می دهد. با انتخاب شماره 2 ، گلدن استیت جیمز ویزمن ، 7 فوت با ورزشکاری نخبه را گرفت ، که بلافاصله خود را به عنوان مرکز شروع در نظر گرفته شده جنگجویان در کنفرانس غرب قرار داد ، که دوباره به مسابقات بزرگ مردان بزرگ برای آنتونی دیویس و نیکولا جوکیچ نیاز داشت.

ویزمن مدتی است که با گلدن استیت در ارتباط است. این دوباره از منظری مناسب منطقی به نظر می رسد ، و بار دیگر نیازهای مبرم لیست را به عنوان یک بزرگ قانونی برآورده می کند که می تواند زمین را مدیریت کند ، به عنوان شریک لابی استف کاری کار کند و از تیمی که اندازه ندارد دفاع کند.

مصدومیت تامپسون را می توان توسط اندرو ویگینز در نظر گرفت ، که اگر تامپسون برای مدت طولانی از میادین دور بود ، به عنوان گلزن و مدافع بالدار بسیار کم هزینه شد. گزارش شده بود که تقریباً در هر معامله ای که جنگجویان تحقیق می کردند و تقریباً در هر معامله بالقوه ای که فکرش را می کردید ، ویگینز شخصی بود که پول را به نتیجه می رساند. شاید Warriors تصمیم گرفت که با عدم اطمینان در مورد تامپسون نتوانند او را از دست بدهند. شاید آنها تصمیم گرفته بودند که به هر حال او را جابجا نکنند. خواهیم دید که آیا اخباری از این سناریوی احتمالی پس از روشن شدن وضعیت جراحت تامپسون درز کرده است.

2. آیا LaMelo Ball بازار وستبروک را خنک می کند؟

برایان ویندورست ، ESPN Insider اخیراً در پادکست زک لو اعلام کرد که براساس گفتگوی گسترده وی با رهبران لیگ ، در واقع هیچ بازار معاملاتی برای راسل وستبروک وجود ندارد. جای تعجب نیست. وی طی دو سال آینده با کمتر از 85 میلیون دلار بدهکار با گزینه 46 میلیون دلاری بازیکن دیگر برای 2022-23 ، بدهکار بود و بیایید صادقانه بگویم ، او ثابت نکرده است که آماری بیش از آمار طی چند سال گذشته است.

با این اوصاف ، تنها تیمی که به عنوان خواستگار قانونی وستبروک در مورد او صحبت شد ، شارلوت هورنتس است که شاید فکر نمی کرد LaMelo Ball در مجموع به شماره 3 سقوط کند. او این کار را کرد. و با حضور بال ، به نظر می رسد دیگر جایی برای وستبروك وجود ندارد ، كه اظهار تمایل خود به بازگشت به نقش سابق ACS خود در كنترل توپ در ابتدای حمله را كرده است. این شغل اکنون متعلق به بال است که کمترین هیجان را برای یکی از امتیازات فراموش شده NBA به ارمغان می آورد.

3. دستمزد تمیز کردن Sixers

خیلی طول نکشید که داریل موری در فیلادلفیا اوضاع را بهم زد. در ساعت های منتهی به پیش نویس ، موری آل هورفورد را به همراه قرعه کشی چهارشنبه چهارشنبه و 2025 دور اول – به جای دنی گرین ، که به تازگی توسط لیکرز به OKC منتقل شده بود ، به تندر فرستاد. و ترنس فرگوسن.

حتما بخوانید:
جیم شوارتز می گوید که او در مقایسه با کالوین جانسون (duh) سعی کرد از DK Metcalf تعریف کند

هورفورد برای سیکسرز ناخوشایند بود و قرارداد او یکی از بدترین شرایط لیگ محسوب می شود ، زیرا وی در سه فصل آینده 81 میلیون دلار تضمین می کند که در پایان آن 37 ساله خواهد شد. از طرف دیگر ، سبز یک قرارداد منقضی است. او فصل بعد 15 میلیون دلار درآمد کسب کرد و سپس از کتاب بیرون آمد. همچنین ، گرین می تواند شلیک کند ، مهارت کمبودی ناخوشایند در فیلی.

صحبت از تیراندازان ارزان قیمت شد ، بعداً همان شب سیکسرها ست کاری را از ماوریکس به زمین انداختند و جاش ریچاردسون را که فصل آینده با 10.8 میلیون دلار در بازار است با گزینه بازیکن 11.6 میلیون دلار در 22-222021 به بازار فرستاد. در این میان کاری یکی از بهترین گلزنان لیگ است و برای سه فصل آینده سالانه به طور متوسط ​​چیزی بیش از 8 میلیون دلار معامله کرده است. او کاملاً کنار بن سیمونز قرار خواهد گرفت و بخشی از فاصله را تا زمینی که درگذشت به جوئل امبیید می دهد.

شب عالی برای سیکسرها. آنها پول را قطع کردند و دو پسر را اضافه کردند که بهترین مهارت آن چیزی است که فیلی بیشتر از همه به آنها نیاز دارد.

4- گرگها از انگشتان ادواردز عبور می کنند

در اینجا چیزهای زیادی برای گفتن وجود ندارد که هزار بار در ماه گذشته گفته نشده است: ادواردز همه چیز قابل اندازه گیری دارد – یک ورزشکار نخبه با ساختار ایمنی دقیق که بتواند با سطل زیادی ورزشکار خود را شکست دهد یا از آن سبقت بگیرد. او یک جهنده نرم دارد ، اما در فصلی در گرجستان درصد خوبی شلیک نکرده است و انتخاب شوت های او سخت است که سخاوتمندانه باشد.

در دفاع ، دوباره ، او تمام ابزارهای جسمی را برای خوب بودن در اختیار دارد ، اما سوالاتی در مورد تمایل او برای شروع وجود دارد و دفاع با تمایل شروع و پایان می یابد. این چیزی نیست که من می گویم. اینها افرادی هستند که به سختی بدنبال او می گشتند و می گفتند. خواهیم دید.

در پایان ، این یک پروژه ضعیف در بالای صفحه بود. ما ورودی را می دانستیم. همه بهترین چشم اندازها دارای نقص بودند ، بنابراین تقریباً برعکس ادواردز و کمی شکل بود. LaMelo Ball در کنار D’Angelo Russell نسبتاً اضافی خواهد بود و اگر کارل-آنتونی تاونز در مرکز کاهش یابد ، از لحاظ تئوری ، نیاز به James Wiseman وجود دارد ، اگرچه محافظ چرخ در کنار Towns بدترین ایده در جهان نیست.

5. تعجب دیگر برای خورشیدها

در سال 2019 ، سانز کام جانسون را با انتخاب یازدهم انتخاب کرد ، در حالی که بیشتر پیش بینی ها او را در دهه 20 ، شاید حتی در اواخر دهه 20 سوق می داد ، و به عنوان دامنه وحشی در نظر گرفته شد. به نظر می رسد انتخاب بسیار خوبی است. جانسون در طول سال تازه بازی برای Suns خوب بود و به عنوان یک تیرانداز ناک اوت با Devin Booker و حالا Chris Paul و یک مدافع خوب تعجب کرد.

سریع به سال 2020 منتقل شد و سانز جالن اسمیت ، مرد 6-10 بزرگ ، شماره 10 را گرفت. روی کاغذ ، این محدوده به اندازه انتخاب جانسون نیست. بسیاری از طعنه ها او را در دامنه 12-15 قرار داد اما گری پریش ما او را دوست نداشت. او به کلنگ یک D- داد و گفت که او اسمیت را در اواخر نوجوانی رانندگی کرد.

شما در حال تماشای یک فیلم در مورد اسمیت هستید و او یک فیلم بزرگ بزرگ است. او می تواند توپ را روی زمین قرار دهد. او می تواند بیرون برود و جامپرهایی با ریتم طبیعی بسازد. سان ها DeAndre Ayton را به عنوان بزرگترین اصلی خود می دانند ، اما اگر اسمیت بتواند کف را بکشد ، این یک جفت شدن نیست که نمی تواند کار کند. وقتی اشعه خورشید روی ساعت ظاهر شد و تیریس هالیبرتون هنوز روی آن بود ، طبیعی به نظر می رسید. اما خورشیدها راهی متفاوت از آنچه انتظار می رفت را طی کردند. خواهیم دید که آیا دوباره کار می کند یا خیر.

حتما بخوانید:
مواد شیمیایی پر کاربرد در ساختمان کاشی لند

6. هاوکس چه کاری انجام می دهد؟

ما فکر می کردیم که آتلانتا می تواند 6 of از جای خود خارج شود ، اما در عوض در جای آنها ماند و Onyeke Okongwu را گرفت – یک فوق العاده فوق العاده ورزشی 6 فوت و 9 متر که مقایسه ای با Bam Adebayo انجام داد. این سیستم از 7 بال بازشو عبور کرده و با توجه به هر پروفایل خوانده شده ، سرعت و چابکی برای گسترش دفاعی تا محیط برای بازیهای مدرن یکی از ضروریات است.

مسئله این است که هاوک ها در حال حاضر جان کالینز و کلینت کاپلا را در سطح پایینی دارند و آنها تازه دیوی ددمن را برگردانده اند. هیچ چیز نمی توان گفت که شما نمی توانید چهار بزرگ را در لیست خود داشته باشید ، و هنگامی که شش نفر برتر هستید ، یک استراتژی مشترک را انتخاب کنید تا از کسانی که فکر می کنید بهترین بازیکن هستند استفاده کنید و بعدا نگران مناسب بودن باشید. هنوز هم می توان در اینجا چیزی درست کرد.

هاوکس از دور اول کنار رفت تا کاپلا را به عنوان بخشی از تجارت 4 تیمی که رابرت کاوینگتون را به هوستون فرستاد ، بدست آورد ، اما من فکر نمی کنم که آنها را از انتقال او برای بازگشت مناسب باز دارد. برای من کالینز می ماند. من هیچ اطلاعاتی برای حمایت از این موضوع ندارم. رئیس جمهور هاوکس ، تراویس شلنک ، هر بار که با کالینز صحبت می کردم با اشتیاق صحبت می کرد. او یک بازیکن در حال ظهور در سطح 20 و 10 با یک منطقه تیراندازی است که نشانه هایی از او در حال تبدیل شدن به یک تهدید واقعی است.

در حالی که تلاش می کنند Trae Young را با تیمی محاصره کنند که هم می تواند نقاط ضعف آنها را بپوشاند و هم شایسته نقاط قوت آنها باشد ، خواهیم دید که این بازی چگونه این بازی را انجام می دهد.

7. چه کشش ناخوشایندی

همه ما وارد این پروژه شدیم و انتظار آتش بازی با چشم اندازهای بسیار قطبی و تیم هایی را داشتیم که ظاهرا خارش دارند تا معاملات انجام دهند. در عوض ، ما یک دسته انتخاب گچ داریم و هیچ معامله بزرگی نداریم. ما از این فکر فرو رفتیم که یکی از دو انتخاب اول را می توان به هیچ چیز منتقل کرد. شنیدیم بوستون سعی داشت به یک قرعه کشی روی بیاورد … هیچ چیز. ما شنیده ایم که آتلانتا سعی دارد با شماره 6 انتخابی خود کاری انجام دهد … هیچ. ما فکر کردیم که ممکن است بین این دو تیم ، از جمله گوردون هیوارد ، که وقت اضافی برای تصمیم گیری در مورد گزینه بازیکن 21-20-20 داشت ، معامله ای انجام شود ، اما نام او حتی یک بار هم ظاهر نشد (هرچند که به زودی انتظار دارم).

هیجان انگیزترین نام پروژه ، LaMelo Ball ، به شاخ های ترسناک راه یافت. تنها چیزی که باعث شد کسی آن را برطرف کند ، تیریس هالیبرتون بود ، که تقریباً 96 درصد از کشور هرگز در مورد او چیزی نشنیده بودند ، “با” شماره 12 به دست پادشاهان “افتاد” ، هنگامی که بسیاری از مردم فکر می کردند این ممکن است به اندازه شماره 6 برای آتلانتا و مطمئناً شماره 10 برای خورشیدها. حرکت را متوقف کنید. یک خواب آور کلاسیک در تعداد انگشت شماری از مکان ها بیشتر از حد ممکن خوابیده است.

اگر در خبری که لوک کنارد به سمت کلیپرز می رود و لندری شامت به سمت نت ها می رود ، من از صندلی پایین نمی افتم. شب با یک انفجار مناسب آغاز شد که سیکسرها در ازای دنی گرین با ال هورفورد در OKC معامله کردند و بعداً همان شب جاش ریچاردسون را به مأمورین فرستاد. اما این شامل هیچ یک از نامهای بزرگ در پیش نویس ها نبود. صبح چهارشنبه ، با پیش بینی هرج و مرج کامل ، به یک نمایش رادیویی در لاس وگاس رفتم. در عوض ، تقریباً تا انتخابات بیستم خوابم برد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma