[ad_1]

obi-toppin-dayton.jpg

نیویورک نیکس اوبی توپین را به عنوان شماره 8 پیش نویس NBA برای سال 2020 انتخاب کرده است. توپین ، بازیکن ملی اجماع سال پس از یک فصل ستاره ای در دیتون ، یکی از غیرمعمول ترین چشم اندازهای قرعه کشی است. او برای یک برنامه دانشگاهی با خون آبی بازی نمی کند و در سن 22 سالگی در میان قدیمی ترین بازیکنان انتخاب شده در این کلاس خواهد بود. اما تولیدات او در دیتون کاملاً صحبت می کند و برخلاف بسیاری از ستاره های قبلی کالج که خود را به عنوان یک حرفه ای به آتش کشیدند ، حداقل بخشی از بازی های توپین باید به خوبی در NBA ترجمه شود.

Toppin به لطف توانایی نخبه در پرش و کاردستی نزدیک به سبد ، یک بازی عالی برای گرفتن و پرتاب ، حتی به عنوان یک تازه کار خواهد بود. فقط این او را به یک بازیکن هجومی ارزشمند تبدیل می کند. شانس او ​​برای شهرت به بقیه بازی امیدوارکننده امیدوار کننده او بستگی دارد. توپین 39 درصد از سه امتیاز خود را در فصل گذشته در دیتون کسب کرد. او توپ را برای یک مرد بزرگ به خوبی اداره می کند ، و اگرچه اندازه او می تواند محدود کننده موقعیت در برابر مراکز باشد ، اما او باید در برابر عدم تطابق اساسی رشد کند. او به دلیلی با عماره استودمایر مقایسه کرد. توپین این شانس را دارد که بهترین بازیکن هجومی در این کلاس باشد.

باید برای جبران کمبودهای خود در دفاع باشد. توپین برای بازی در وسط خیلی کوچک است و به اندازه کافی سریع نیست که بتواند به عنوان یک قدرت مدرن در دفاع عمل کند. این حرکت به خوبی به پهلو حرکت نمی کند ، اغلب به صورت شماتیک در جای اشتباهی قرار دارد و کاملاً شلیک کننده است. آینده توپین متکی به یافتن راهی برای بازی حداقل در دفاع متوسط ​​است. با حمله تهاجمی اش ، این تنها چیزی است که او نیاز دارد.

این امر خصوصاً اکنون درست است که او با میچل رابینسون ، یکی از بهترین مردان بزرگ دفاعی بسکتبال ، جفت خواهد شد. یک دهه پیش ، نیکس Stoudemire را به یک آژانس رایگان اضافه کرد و بهترین قطعه بسکتبال را که این حق رای دادن در این قرن دیده است ، راه اندازی کرد. اکنون در Toppin استعداد مشابهی را یافته اند. نیکز ممکن است در لیست خود قدرت زیادی به جلو داشته باشد ، اما توپین باید موقعیت لازم را برای جلو بردن آنها داشته باشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر