[ad_1]

ufc-battle-night.jpg
گتی ایماژ

راه رسیدن به رویداد اصلی روز شنبه برای جک هرمانسون چیزی جز روان نبود. هرمانسون پس از گذراندن تعدادی از مخالفان برنامه ریزی شده ، در هدر وزن متوسط ​​جدیدترین کارت UFC Fight Night از UFC APEX در لاس وگاس با ماروین وتوری روبرو می شود.

هرمانسون ابتدا باید در رویداد اصلی روی نقشه با دارن تیل روبرو می شد ، اما تیل به دلیل مصدومیت زمین خورد. نبرد برنامه ریزی شده بعدی با کوین هلند ، که پس از مثبت شدن هالند برای COVID-19 ، از هم پاشید. کمتر از یک هفته پس از این رویداد ، UFC موفق شد جایگاه هرمانسون را بر روی نقشه نجات دهد و وتوری را وارد عمل کند.

وتوری قرار بود 12 دسامبر در یو اف سی 256 با ژاکاره سوزا مبارزه کند ، اما در هنگام برخورد هلند با سوزا موافقت کرد که تاریخ را عوض کند و با هرمانسون بجنگد. این خبر خوبی برای وتوری است ، زیرا او یک اردوگاه کامل را با تمرکز بر شانس خود برای تیتر یک کارت مقابل هرمانسون در اختیار دارد.

وتوری وارد یک سری از سه نبرد شد که آخرین باختش در فاصله نزدیک از قهرمان وزن متوسط ​​اسرائیل آدسانیا بود. هرمانسون با از دست دادن حذفی توسط جارد کانونیر ، با ارائه کالوین گاستلوم در ژوئیه ، بزرگترین پیروزی در حرفه حرفه ای خود ، برگشت.

در اینجا کارت جنگ UFC Fight Night با آخرین احتمالات از طریق William Hill Sportsbook وجود دارد.

نقشه UFC Fight Night ، شانس

ماروین وتوری -150

جک هرمانسون +125

وزنه های متوسط

تپه جاماهال -175

Ovince Saint Preux +150

وزنه های سنگین سبک

Taila Santos -220

Montana De La Rosa +180

وزنه های پروازی بانوان

رومان دولیدزه -200 جان آلن هنر +170 وزنه های سنگین سبک
Movsar Evloev -625 Nate Landwehr +450 وزن های پر

اطلاعات مربوط به تماشای UFC Fight Night

تاریخ: 5 دسامبر زمان شروع: 10:00 PM ET
محل: UFC APEX – لاس وگاس ، نوادا
کانال تلویزیون: ESPN2 جریان: ESPN +

پیش بینی

جک هرمانسون در مقابل ماروین ویتوری: یک دلیل وجود دارد که احتمال وقوع پس از اعلام نبرد بسیار زیاد است ، زیرا هرمانسون در بیشتر کتابهای ورزشی در کمتر از یک ساعت از یک مورد علاقه به یک فرد خارجی تبدیل می شود. هرمانسون وظایف دفاعی بزرگی دارد که بارها و بارها در هشت ضلعی ظاهر شده است. وتوری واقعاً یک آزمایش سخت به اسرائیل آدسانیا داد و بنابراین نشان داد که او درگیر جنگ سختی نیست. هر دوی این افراد ابزارهای زیادی برای استفاده در هر مرحله از بازی دارند ، اما وتوری مبارزه بهتری دارد که به او امکان می دهد مکانی را که در آن جنگ است کنترل کند و این ممکن است کلید اصلی استفاده از مشکلات دفاعی هرمانسون انتخاب: Marvin Vettori از طریق UD[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر