[ad_1]

Kyle-trask-gators-qb-2020-1400.jpg
USATSI

از اواخر ماه اکتبر ، فوتبال پس از کالج کالج ، نام تجاری جدید ، البته ساده ای به نام فصل کاسه دریافت کرد. همانطور که توصیف شد ، ائتلاف یک فروشگاه یک مرحله ای برای همه چیز در کالج های بزرگ فوتبال است. با شروع فصل جام ، کمتر از یک ماه – Frisco Bowl در 19 دسامبر برای اولین بار است – این شرکت اولین مجموعه پیش بینی جام خود را منتشر کرد. آنها البته از پیش بینی های منتشر شده توسط جری پالم در CBS Sports هر هفته جدا هستند.

با توجه به جدول رده بندی فعلی ، مسابقات پلی آف فوتبال کالج ، قرعه کشی بین کنفرانس ها و “بحث های رهبری کنفرانس جام” ، به نظر می رسد این چشم انداز پرده را برای جایی که تیم ها واقعاً زمستان امسال می توانند تضعیف کند ، ضعیف می کند.

از میان مسابقات قابل توجه ، انتظار می رود که Clemson و Notre Dame در Rose Bowl ، یکی از نیمه نهایی پلی آف فوتبال کالج به مصاف هم بروند. این از لحاظ نظری سومین باری است که دو تیم امسال به مصاف هم می روند. آنها قبلاً یک بار ، 47-40 دو وقت اضافه برای ایرلندی ها بازی کرده اند و احتمالاً در بازی قهرمانی ACC دوباره دیدار خواهند کرد. نیمه نهایی دیگر که در Sugar Bowl برگزار شد ، آلاباما و اوهایو را دو برابر کرد.

انتظار می رود در شش کاسه سال نو ، فلوریدا و میامی در کاسه نارنجی دیدار کنند ، جورجیا و سین سیناتی در کاسه هلو و تگزاس A&M و آیووا در کاسه پنبه دیدار خواهند کرد. با این کار SEC در شش سال جدید سه تیم به SEC می دهد و ایالت آیووا را به عنوان قهرمان Big 12 طراحی می کند.

نکته قابل توجه این که انتظار می رود BYU در روز بیر سال نو در جام بیرمنگام شرکت کند ، و نشان دهد که تفاوت پاما بین سال جدید شش و جام سطح پایین چقدر است.

می توانید طرح کامل کاسه را در زیر مشاهده کنید.

فصل جام[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر