پیش بینی نبرد Terence Crawford vs Kell Brook ، نقشه ، شانس ، زمان شروع ، نحوه تماشا ، بررسی


آخرین بار کل بروک ، قهرمان سابق وزن سبک وزن IBF ، برای راه رفتن به هیچ عصا احتیاج نداشت ، یا هنوز حق جمع آوری تأمین اجتماعی را پیدا نکرده بود. با این حال گفته های او که روز شنبه در مقابل تورنس کرافورد قهرمان بدون شکست WBO بازگشت به این نام متصل است این است که بروک فقط با نام در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.

بروک (39-2 ، 27 ناک اوت) اگرچه سوار یک سری سه مبارزه بود ، اما هفته گذشته هنگام مصاحبه با “مورنینگ کمبت” فقط وقتی می توانست بخندد که آیا او نخست وزیر 34 ساله خود بود ، فقط می توانست بخندد منقضی شده.

بروک گفت: “این باعث می شود لبخند بزنم.” “این باعث لبخند من می شود زیرا من همه این پسران 24 ساله را در قلب با فشار دادن آنها در پیست می کوبم. شما خواهید دید که چه مقدار از من مانده است و باور کنید ، من چیزهای زیادی مانده ام. من آماده راک اندرول هستم.”

شکست های تنها بروک در مقابل قهرمان 147 پوندی ارول اسپنس جونیور و ناوشکن وزن متوسط ​​گرنادی گولوکین بود که دومی شاهد بروک در دو دسته بود. هر دو جنگ فوق العاده رقابتی بود ، زیرا بروک هر بار در اثر شکستگی استخوان مداری تسلیم شد و به دلیل آسیب دیدگی مجبور به عقب نشینی شد.

با این حال ، هیچ یک از اینها مانع از ایجاد شانس کرافورد (36-0 ، 27 کیلوگرم) در بحث در مورد بهترین پوند برای پوند این ورزش ، مورد علاقه فوق العاده 1600- نشد. بروک ، که فقط 16 ماه بزرگتر است ، 900+ خارجی است.

از نظر بروک ، او خوشحال است که یک بار نادیده گرفته می شود و معتقد است که اگر کرافورد معتقد باشد مرد متولد بهترین روزهای انگلیس پشت سر او است ، به نفع او خواهد بود.

بروک گفت: “امیدوارم که چنین باشد. اگر این کار را بکند ، بیداری خشن رخ خواهد داد ، باور کنید ، زیرا من چیزهای زیادی برای او به ارمغان خواهم آورد.” “من متمرکز هستم و هر آنچه در تمرینات از من خواسته شده را انجام داده ام. من فوق العاده متناسب و فوق العاده قوی هستم. من در راه هستم و آماده ام تا پادشاه پوند را برای بوکس در بوکس از سلطنت برکنار کنم.

“این همان چیزی است که مبارزان آرزوی شرکت در نبردهایی از این دست را دارند. اکنون فرصت من برای حضور در آنجا است. فشار بر ترنس است. او با کسی مثل من جنگ نکرده است.”

به دلیل تقسیم بندی سیاسی و شبکه بوکس ، کرافورد که هنوز قادر به جذب نام های بزرگ در مسابقات سنگین وزن نیست ، مجبور شده است بنشیند و منتظر بماند تا 147 پوند افزایش یابد تا مبلغ تبلیغاتی خود ، باب آرام از Top Rank ، خلاق باشد. یافتن کبریت های مناسب.

نتیجه تا حد زیادی برای کرافورد ضربه خورده بود یا از دست رفت ، که جف هورن را از گرفتن عنوان قهرمانی خود در WBO در سال 2018 متوقف کرد ، قبل از اینکه سه گانه دفاع از عنوان را در برابر خوزه بناویدز جونیور ، امیر خان و اگیدیوس کاوالیاساساس محو کند. همانطور که دومی در نبردی که به طور غیرمنتظره ای رقابتی بود ، یک ناکدان شگفت آور ایجاد کرد.

حتما بخوانید:
برنامه کالج فوتبال 2020: 86 بازی در حال حاضر به دلیل COVID-19 به تعویق افتاده یا لغو شده اند

نمی توانید بوکس و MMA کافی بدست آورید؟ از دو مورد از بهترین های تجارت در دنیای ورزش های رزمی دریافت کنید. با لوک توماس و برایان کمبل در Morning Kombat مشترک شوید برای بهترین تجزیه و تحلیل و اخبار دقیق ، از جمله بررسی جامع Crawford v. بروک در زیر.

بروک اگر بتواند شکل قدیمی خود را بازیابد ، می تواند سخت ترین مسابقه ای در خط هافبک باشد که کرافورد تاکنون داشته است. بخشی از آن اما باید منتظر ماند ، خصوصاً که بروک پس از مشکلی در ساخت دسته وزنه سبک با 154 پوند تأخیر به کارزار انتخاباتی پرداخت.

در هر صورت ، کرافورد همان شخص غیر عاطفی معمولی خود است و با این نبرد مانند بقیه رفتار می کند.

کرافورد روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “او تنها حریفی نیست که فکر می کرد می خواهد مرا متوقف کند یا من را ناک اوت کند ، وارد جنگ شد.” “او فقط باید به قول خود عمل کند.

“من همیشه احساس می کردم که یک پوند برای یک پوند در دنیا شماره یک هستم. این همان کاری است که می کنم. من کسی نیستم که مبارزه را کنار می گذارد ، اما نمی توانم در مورد او همان حرف را بزنم. بهترین ها را برای او آرزو می کنم.”

بروک نه تنها ادعا می کند که دوباره متولد می شود ، با توجه به اینکه یک پیروزی بزرگ در این آخر هفته او را به عنوان یک بازیکن جدی در بخش پول بوکس منجمد می کند ، بلکه همچنین در حالی که جستجو می کرد از ادی هیرن و مربی برندان Ingle جدا شد. شروع تازه .

بروک برای این نبرد اردوی تمرینی خود را به اسپانیا منتقل کرد و با کارلوس فرمنتو ، مربی جدید ، که در اینستاگرام ملاقات کرد ، پیوست و گفت که “با دیدن فیلمهای نبردهای کرافورد برای تهیه یک برنامه بازی” “وسواس” دارد.

“[Crawford] او باید به من نشان دهد که عالی است. شرط می بندم که او عالی است ، اما باید آن را به من نشان دهد. ” من او را دیده ام و حالش خوب است. من نمی توانم هیچ اشتباهی به شما بگویم ، اما من کسی هستم که او را از تخت سلطنت پایین می کشم در ستاره ها نوشته شده است. وقتی ترنس می آید و در نبردها تعداد بازدیدها را تغییر می دهد ، من را سرگرم نخواهد کرد زیرا من عادت کرده ام که او را در اردوگاه برندان اینگل ببینم ، که مدرسه درستی بود که “شاهزاده” نسیم [Hamed] آمده از.

“من می توانم او را با قدرت شگفت زده کنم. تعادل و مشت خوبی دارم. این یک نبرد واقعی است و من معتقدم که او این را می داند.”

مسابقه دیگر شنبه شب بازی برگشت برای عنوان فوق العاده پرواز بین جوشوا فرانکو و اندرو مولونی خواهد بود. پس از آنکه مولی در ماه نوامبر سال 2019 وضعیت موقت خود را حفظ کرد ، فرانکو در ماه ژوئن تصمیم سختی نسبت به مولونی گرفت تا تاج WBA را بدست آورد. اکنون جفت 115 پوندی بار دیگر مبارزه خواهد کرد. فرانکو در حرفه حرفه ای خود تنها یک باخت داشته است ، که در سال 2018 توسط لوکاس لئون ناک اوت شد. او در سه سال گذشته با چهار پیروزی و دو تساوی خوب کنار رفت.

حتما بخوانید:
پیستون چیست و طرز کار آن چگونه است؟

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: شنبه 14 نوامبر محل: MGM Grand – لاس وگاس ، نوادا
  • زمان شروع: 10:00 PM ET
  • کانال تلویزیون: ESPN | پخش زنده: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)

کارت جنگ ، شانس

  • ترنس کرافورد (c) -1600 در مقابل Kell Brook +900 ، عنوان وزنه سبک WBO
  • جوشوا فرانکو (c) -200 برابر اندرو مولونی +170 ، عنوان فوق العاده پرواز WBA

پیش بینی

علی رغم موفقیت غیرمنتظره ای که کاوالیاوسکاس برای جلب او داشت ، بیشتر بازی هافبک کرافورد مسلط و قابل پیش بینی بود. در نگاه اول ، بروک مطمئناً همه ابزارها را در اختیار دارد تا اولین مبارز نخبه ای باشد که واقعاً “جوان” را در مسافت های طولانی آزمایش می کند ، با توجه به کاربردهای همه کاره او به عنوان یک بوکسور کاملاً گرد و با قدرت نهایی و وقت زیاد.

البته همه اینها به این بستگی دارد که آیا بروک انگیزه و گاز کافی در مخزن داشته باشد تا بتواند جنگنده ای را که شان پورتر را شکست داده و برای کسب اولین عنوان جهانی خود در سال 2014 هدایت کند و تا حد زیادی با اسپنس مبارزه کرده باشد. حتی سه سال بعد آسیب دیدگی چشم.

بهترین فرصت بروک این است که با فرود ضربات محکم با دست راست ، سرعت نبرد را کم کند و بخواهد کرافورد پویا را به یک مسابقه شطرنج بکشاند. اگر او ثابت کند که به همان راحتی که توانایی کرافورد در تغییر موقعیت دارد راحت است ، توانایی های زیادی برای رقابت وجود دارد.

اما بحث در مورد خفقان كردن كرافورد كار بسیار آسان تری نسبت به آنچه كه هست است ، بیشتر به این دلیل است كه ضریب هوشی او در كشتی بسیار بالا است و او قادر است نه تنها ژست های ژانگ را تغییر دهد ، بلكه به راحتی بین بوكس ​​مسافت و از درون با نیت بد حمله می کند.

کرافورد آنقدر خوب است که حتی بهترین نسخه از بروک از شش سال پیش نیز هرگز نتوانسته بود او را شکست دهد. و این واقعیت که تصور اینکه بروک همان جنگنده است دوباره دشوار است به کسی کمک می کند تا درک کند که چرا این شانس در کرافورد چنین محبوبیت زیادی دارد.

به دنبال بروک باشید تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهد و احتمالاً بیشتر منتقدان خود را با این که چقدر می تواند در نیمه اول رقابت کند متعجب خواهد کرد. سپس به دنبال کرافورد باشید تا کاری را انجام دهد که همیشه آن را به نحو احسن انجام می دهد – قبل از متوقف شدن ، تنظیمات را انجام دهید و دیر راه بروید.

انتخاب کنید: کرافورد از طریق TKO10
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید