[ad_1]

untitled-design-2020-12-02t154050-730.jpg
گتی ایماژ

بر اساس این گزارش ، LiAngelo Ball قراردادی یک ساله و بدون ضمانت با Detroit Pistons امضا خواهد کرد Athletic’s Sham Harania. بال برادر میانی خانواده ستاره های بسکتبال است. برادر بزرگتر لونزو شماره 2 NBA Draft 2017 بود و در حال حاضر در نیواورلئان پلیکانز بازی می کند. برادر کوچک لاملو فقط شماره 3 شارلوت هورنتس بود. اما LiAngelo هرگز به عنوان برادران با استعدادتر خود اعلام نشد.

وقتی او UCLA را ترک کرد ، در سال 2018 جدا شد و در لیگ تابستان بازی نکرد. از آنجا ، او در انجمن بسکتبال لس آنجلس از پدرش بازی کرد ، و در حالی که این امر به او کمک کرد تا یک قرارداد G League را از اوکلاهاما سیتی بلو به دست آورد ، قبل از بازی در یک بازی برای آنها ، این فصل به دلیل همه گیری COVID-19 لغو شد.

او اکنون شانس اثبات تعلق خاطر خود در سطح NBA را خواهد داشت ، اما بر اساس ساختار این قرارداد به عنوان معامله ای غیر تضمین شده ، بال احتمالاً بیشتر به عنوان یك اردوی تمرینی دیده می شود تا به عنوان یك قسمت واقعی از لیست دیترویت. پیستونز لیست کاملی دارد ، بنابراین مگر اینکه Ball واقعاً در اردو بدرخشد و بازیکن دیگری را زمین بزند ، این احتمالاً فرصت او برای مبارزه برای حضور در لیگ G است.

هنوز هم ، این فرصتی است که برادر میانی بال هرگز از تیم NBA بدست نیاورد. فرضیه فرضیه ، بر اساس تولید محدود وی در مدت حضور کوتاه در UCLA و مشخصات تازه کار باورنکردنی او ، این بود که LiAngelo به سادگی بازیکن NBA نخواهد بود. ممکن است هنوز هم نباشد اما پیستونز به او فرصتی می دهد تا خلاف این را ثابت کند و برای کسی که هنوز حتی یک بازی G-League انجام نداده است ، چنین شانس هایی نادر است. اگر هرگز امیدوار باشد که به آرزوهای خود در NBA برسد ، مجبور خواهد شد از این مزیت استفاده کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر