پوست شروع به ساخت کلاژن بیشتری میکند

افراد دارای سابقه مشکلات مرتبط با لخته شدن خون و همچنین افرادی که از داروی آکوتان استفاده میکنند، بایستی از به کارگیری درمارولر خودداری کنند. چه کسانی میتوانند در درمارولر استفاده کنند؟ همچنین می توانید برای مرطوب نگه داشتن پوست از هیالورونیک اسید استفاده کنید و PH پوست را نرمال کنید و سرم های حاوی HA نیز گزینه مناسبی می باشند و تا 12 ساعت بعد از درمان از هیچ محصول آرایشی استفاده نکنید و اجازه ندهید که براش های آرایشی به پوست شما برخورد داشته باشند که این کار باعث به وجود آمدن مشکلات پوستی می شود. غلتاندن درمارولر را آغاز کنید، اول باید بصورت عمودی این کار را انجام دهید (2 بار).

اگر هنگام درمارول کردن پوست احساس می کنید 1 یا 2 سوزن پوست شما را می کشد، باید استفاده از آن را درمارولر 1 متوقف کنید. در صورت استفاده مکرر از این ابزار در طول هفته (پس از حدود 10 تا 15 بار استفاده)، درمارولر را تعویض کنید. این درمارولرها دارای سوزنهایی با طول متفاوت میباشند و جهت خرید در دسترس عموم نمیباشند. امکان دارد مشاهده نتیجه بین دو یا شش ماه طول بکشد.

همچنین در هر قسمتی از پوست که دارای خال، التهاب پوستی یا رزاسه است نیز بایستی از به کارگیری درمارولر خودداری شود. این درمارولر از ۵۴۰ نیدل ساخته شده است. زمان مشاهده نتیجه حاصل از درمارولر به نوع پوست، درمارولر مورد استفاده و دفعات به کارگیری این ابزار میباشد. طراحی این درمارولر طوری است که با کشیدن چند مرتبه این دستگاه نتیجه ای همانند دستگاههای گران قیمت را مشاهده خواهید کرد. بعد از استفاده از درمارولر اسکیناوو ، می بایست برخی نکات بهداشتی و ایمنی را رعایت کنید. بلند کردن درمارولر از روی پوست بعد از ۶ تا ۸ مرتبه کشیدن روی پوست بسیار مهم است چون در غیر این صورت به نظر میرسد که یک گربه روی صورت شما پنجول کشیده است.

حتما بخوانید:
معرفی بیمه شخص ثالث چرا بیمه

این روش ممکن است باعث درد خفیفی در پوست سر شود که ظرف ۴۸ ساعت از بین می رود. روش ها و ابزارهای مختلفی برای تولید دوباره کلاژن در پوست طراحی شده اند که از ساده ترین و محبوب ترین آن ها می توان به درمارولر اشاره کرد. در ادامه با روش استفاده از درمارولر بیشتر آشنا خواهید شد. با توجه به این که درمارولر سبب ایجاد سوراخ در پوست میشود، استفاده از ابزار با کیفیت پایین میتواند سبب بروز مشکلات برای پوست اشخاص شود. از این سایز سوزن ها باید یک بار هر چهار تا شش هفته استفاده کرد.