پنج شیر بزرگ در شکرگذاری: سکه های گردان ، قتل عام شکرگذاری ، باری سندرز و موارد دیگر


شیرهای دیترویت تقریباً به اندازه بوقلمون و پای کدو مترادف با شکرگذاری هستند. بازی روز پنجشنبه برابر هوستون تگزاس ، 81 امین بار است که شیرها با شکرگذاری بازی می کنند. و در حالی که سابقه شکرگذاری آنها 37-41-2 متوسط ​​بود ، دیترویت موفق شد پیروزی های خارق العاده ای را در مقابل تماشاگران تلویزیون ملی بدست آورد.

قبل از اینکه مت استفورد و هم تیمی هایش روز پنجشنبه با دشان شاواتس و تگزاسی ها روبرو شوند ، پنج بازی شکرگذاری که تاکنون انجام شده اند را معرفی می کنیم. این لیست شامل چندین عملکرد فردی به یاد ماندنی و همچنین پیروزی های چشمگیری است که طرفداران شیرها که بازی ها را تماشا کرده اند به زودی فراموش نخواهند کرد.

5- شیرها بسته بندی کننده های پرحرف را غرق می کنند

قبل از بازی 2013 شکرگذاری بین شیرها و بسته بندها ، جاش ستون ، نگهبان سابق اسباب بازی ، هنگام حضور در رادیو Green Bay چند نکته در مورد محافظت از شیرها داشت. شیرها که از کلمات Seton به عنوان انگیزه استفاده می کردند ، مشکلی برای شکست دشمن طولانی مدت لشکر خود نداشتند ، 40-10. مت استفورد برای 300 یارد و سه تاچ داون پرتاب کرد که شامل پاس سه ماهه سوم از گیرنده کالوین جانسون بود که شش پاس را برای 101 یارد گرفت. پشتوانه های در حال اجرا Reggie Bush و Joyke Bell با هم جمع شدند تا 310 یارد جهانی و دو تاچ داون جمع شوند.

دفاع شیرها به سرپرستی نادوکونگ سوخ ، حمله به Packers را برگزار کرد که شامل Aaron Rodgers نبود ، که به دلیل مصدومیت بازی را از دست داد. پس از بیرون آمدن راجرز ، شیرها 7 بار مت فلین را اخراج کردند ، در حالی که فقط 126 متری اجازه داد. این پیروزی نه تنها به یک سری باخت 5 بازی در برابر بسته ها خاتمه داد ، بلکه بزرگترین پیروزی شیرها برابر گرین بی از سال 1973 را رقم زد.

حتما بخوانید:
بزرگترین گل دیگو مارادونا: تماشا کنید که فوق ستاره آرژانتینی دفاع انگلیس را در طول جام جهانی 1986 قطع می کند

4- باری خرس ها را می سوزاند

شیرها با هدایت 167 یارد سریع و سه لمس توسط باری سندرز ، در پیروزی 55-20 شکرگذاری بر Bears در سال 1997 ، نزدیک به 500 یارد را جمع کردند. و 15 متری ساندرز در حالی که امیدهای پلی آف خود را زنده نگه داشت به دیترویت کمک کرد تا در این بازی پیروز شود. این بازی یکی از بسیاری از نمایشهای به یاد ماندنی این فصل برای سندرز بود که پس از عجله برای 2،053 یارد و هدایت شیرها به فصل ، MVP لیگ را با برت فاور به اشتراک گذاشت.

3. ’95 شیرها در مسابقه پیست مقابل وایکینگ ها پیروز می شوند

با هدایت 410 یارد و چهار ضربه نهایی توسط اسکات میچل ، مهاجم خط حمله ، شیرها با برتری 21 بر 7 در پیروزی 44-38 پیش افتادند. سه گیرنده شیر – برت پریمان ، هرمان مور و جانی مورتون – هر کدام بیش از 100 یارد دریافت کردند. این سه نفر در مجموع 27 جلب برای 382 یارد و چهار تاچ داون انجام دادند. باری سندرز برای 138 یارد عجله کرد ، که شامل محله چهارم 50 حیاط او بود.

دیترویت در مقابل نمایش های فاخر وارن مون (384 یارد ، سه لمس کردن) و گیرنده های جیک رید ، کریس کارتر و آمپ لی مقاومت کرد ، که با هم 20 پاس برای 293 یارد و سه تاچ داون گرفتند. این پیروزی به شیرها کمک می کند تا پس از شروع فصل 2-5 در پلی آف جایگاهی کسب کنند.

2. شیرها از گاف غلبه بر سکه استفاده می کنند

جروم بتیس متولد دیترویت بخشی از رسوایی ترین گردش مالی سکه در تاریخ NFL است. پس از اینکه وقت اضافی را با یک گل ثانیه آخر مجبور کردند ، به نظر می رسد فولادی ها برای شروع دوره اضافی پس از تماس بتیس با صف ، برنده سکه شده اند. اما مدیر ارشد وقت ، فیل لاکت قضاوت کرد که بتیس با سر تماس گرفت و توپ را به شیرها اعطا کرد. همانطور که بتیس و استیلرز اعتراض کردند ، پایان 28 حیاط از چارلی بوچ تا هرمان مور به تعیین گل پیروزی جیسون هانسون کمک کرد تا شیرها برتری پیدا کنند ، 19-16. پیتسبورگ ، پس از یک شروع 7-4 ، دیگر در فصل 1998 پیروز نخواهد شد. این پیروزی همچنین آخرین بازی روز شکرگذاری برای سندرز بود که با اعلام خارج از فصل بازنشستگی همه را شوکه کرد.

حتما بخوانید:
مطبوعات دیلی غرب. 22 اکتبر 1947

1. “قتل عام شکرگذاری”

بسته های 62 ‘پس از کسب اولین قهرمانی خود تحت هدایت وینس لومباردی ، 10 بازی اول خود را به دست آوردند که شامل 9-7 میخ خوردن شیرها بود ، که مورد توجه کتاب لومباردی در سال 1962 اجرا به نور روز بود. با این حال ، بسته بازی ها در بازی برگشت چندان خوشحال نبودند ، زیرا دو پاس خط دفاع میلت آلو به گیل کوگدیل ، لیونز را با نتیجه 14-0 آغاز کرد.

دونفره دفاعی تالار مشاهیر دیترویت از “قطار شب” لین و دیک لبو رهگیری های مدافع تالار مشاهیر پکرز ، بارت استار را ضبط کردند که به پیروزی شیرها کمک کرد ، 26-14. مورخان NFL معتقدند که شیرها 11 کیسه را با Starr ثبت کرده اند ، از جمله شش راجر براون ، که همچنین Starr را در منطقه ایمنی نهایی اخراج کرد. این بازی با خوشحالی در دیترویت با عنوان “قتل عام شکرگذاری” به یادگار مانده است. این تنها باخت برای بسته داران 62 است که در 5 دهه گذشته دومین قهرمانی خود را به دست آوردند.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید