پنج شنبه شب بهترین های شرط بندی برای کاردینالز و سیه هاکس در فوتبال


دیشب خواب بدی دیدم. من آن را کابوس نمی دانم زیرا این یک رویای بد به معنای یک فیلم ترسناک نبود. بیشتر شبیه یکی از آن فیلم ها بود که شما را وحشت زده می کند زیرا بسیار واقع گرایانه است. خواب دیدم که فصل فوتبال کابوس میشیگان تمام نشده است.

ولورینز در آخر هفته گذشته نیز با کنترل مغلوب راتگرز از کنترل خارج شد. البته ، از آنجا که میشیگان میشیگان است ، وی در طول فصل جیم هاربو را اخراج نکرد. میشیگان چنین کاری نمی کند. و همچنین او پس از یک فصل 1-9 که تیم بارها و بارها منفجر شد ، به هاربو شلیک نکرد. در عوض ، بین دو طرف اختلاف ایجاد شد ، زیرا توافق شد که این پروژه به سادگی کار نمی کند.

این همه خیلی طبیعی به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ میشیگان ممکن است به 1-9 نرسد ، اما این یک سناریو کاملاً غیرقابل قبول نیست. خوب ، واقعیت همه چیز فقط با ادامه رویا بدتر شد. ببینید ، یک روز پس از آنکه میشیگان و هاربو اعلام کردند در راه هستند ، یک کنفرانس مطبوعاتی دیگر برگزار شد. یکی که جیم هاربو جایگاه جدید خود را اعلام کرد.

این سمت سرمربی شیکاگو خرس بود.

بنابراین ، بله ، من امروز کمی متزلزل شده ام زیرا همه چیز خیلی واقعی به نظر می رسد! و من آن را دوست ندارم! خوشبختانه اتفاقات زیادی در دنیای ورزش در حال رخ دادن است تا من را از این سناریوی کابوس منحرف کند. بنابراین بیایید خبرها را بشناسیم و سپس اقدامات امشب را بررسی کنیم.

حتما بخوانید:
جری جونز در فیلم Cowboys: سال اول با مایک مک کارتی ، مشابه فصل افتتاحیه با جیمی جانسون

خوب ، بیایید مقداری پول بدست آوریم

همه زمان های شرق و همه فرصت ها از طریق ویلیام هیل Sportsbook


🔥 بلیط گرم

کاردینال ها در Seahawks ، 8:20 بعد از ظهر | تلویزیون: روباه
انتخاب: زیر 57 (-115)
: با توجه به اینکه سیاتل در این فصل دفاع بدی انجام داده است ، قرار گرفتن در زیر هر بازی که می خواهید ترسناک باشد. به طور کلی ، در بازی های سیاتل به طور تصادفی 6-3 پیش نرفت. اگرچه من نگران هستم ، طبق برآوردهای من مقدار کل این بازی هنوز خیلی زیاد است و دوست دارم کمتر مصرف کنم ، تا زمانی که مقدار کل بالاتر از 56 باشد. سیاتل با شکسته وارد این بازی می شود و هفته کوتاه هیچ کمکی نخواهد کرد. تایلر لاکت برای آخرین بار هنگام دیدار این تیم ها کاردینال ها را شکست ، اما لوکت امشب در صورت مدیریت صد در صد نخواهد بود ، که تضمینی نیست. سپس وضعیت نامناسبی وجود دارد که وضعیت سیاتل هنگام دویدن رو به عقب است.

آیا می خواهید هر روز بعد از ظهر در صندوق ورودی خود انتخاب کنید؟ برای عضویت در خبرنامه CBS HQ PM ما اینجا را کلیک کنید

سرانجام ، به همان اندازه که راسل ویلسون عالی است ، کمپین Let Russ Cook در هفته های اخیر سرد شده است. ویلسون کمی فانک را پشت سر می گذارد ، اما او راسل ویلسون است ، بنابراین دیوانه نیست که فکر کنی امشب از پس آن بر می آید. فقط انتظار ندارم

در مورد کاردینال ها ، آنها هفته گذشته با تشکر از سلام مری در بالای آخرین ثانیه مقابل بوفالو قرار گرفتند ، اما بازدهی که در آخرین لحظه به سلامتی ماریس احتیاج داشت ، رویکرد تکراری نیست. و در حالی که این دو تیم فقط چند هفته پیش در آریزونا از نظر بازی های دسته ای 71 امتیاز کسب کردند ، من تمایل دارم که ببینم در بازی دوم این فصل بین تیم ها ارزش بیشتری از پایین وجود دارد. هر دو می دانند که از دیگری چه انتظاری دارند و می توانند تعدیلاتی انجام دهند. این منجر به بازی های با امتیاز پایین تر می شود.

حتما بخوانید:
خطوط داستانی لیگ قهرمانان اروپا: درگیری اینترمیلان با رئال مادرید

یک روند کلیدی: Under در چهار بازی اخیر آریزونا 4-0 است.

آنچه SportsLine درباره این بازی می گوید در اینجا است: مدل طرح ریزی SportsLine در سری 114-74 است و ایده توزیع ، مقدار کل و خط پول امشب را دارد.


انتخابات

گتی ایماژ

🏈 NFL

انتخاب: Seahawks زیر 29.5 امتیاز (+100) – من اینجا کمی دو برابر می شوم. من همه دلایلی را که دوست دارم ایرادات امشب را دوست داشته باشم مرور کردم ، و دلیل اصلی آن این است که من در مورد بازی سیاتل سوالات زیادی دارم. امشب ممکن است یکی از آن شب هایی باشد که راسل ویلسون کیپ سوپرمن را می پوشد و می رود. به احتمال زیاد او فقط راسل ویلسون خواهد بود ، که معمولاً به اندازه کافی خوب است ، اما با وجود بسیاری از علامت های سوال در اطراف او ، من فقط نمی دانم که او نقش مکمل را دارد. از آنجا که ارزش برای این مبلغ ارائه می شود ، آن را از دست نمی دهم.

روند اصلی: در دو هفته گذشته ، راسل ویلسون هنگام برداشتن 11 کیسه ، دو تاچ داون و چهار رهگیری را انداخته است.

. دانشکده فوتبال

تولان در تولسا ، ساعت 19:30 | تلویزیون: ESPN
انتخاب: کمتر از 54.5 (-110) –
از زمانی که مایکل پرات دانشجوی سال اول ورود به عنوان QB اصلی در سومین بازی فصل تیم قرار گرفت ، تخلف تولان به مرحله دیگری منتقل شد. با شروع به کار پرات ، تولان در شروع بازی هایش به طور متوسط ​​39.9 امتیاز در هر بازی کسب کرده است ، اگرچه عملکرد 66 امتیازی مقابل Southern Miss این عدد را کمی تحریف می کند. هنوز هم ، تمرکز بر یک حمله سریع یکی از راه های کمک Tulane به QB مسلح ، اما بی تجربه خود بود. او امشب با دفاع از تولسا روبرو می شود که در موفقیت در برابر دویدن شانزدهم است. از طرف دیگر ، دفاع Tulane فقط 3.33 یارد در هر بار حمل اجازه می دهد که در جایگاه 19 قرار دارد. اینها همچنین دو مورد از 25 دفاع برتر در نرخ پاس هستند ، به این معنی که هیچ یک از QB ها نباید وقت زیادی برای پرتاب داشته باشند. پیش بینی ای را انجام دهید که خواستار وزش باد شدیدی است که در طول شب می وزد ، و احساس می شود یک بازی برای موفقیت دفاع ایجاد شده است.

کلید روند: زیر 13 سال در 13 بازی خانگی تولسا.

🔒 انتخاب روز SportsLine: زک چیمینی ، متخصص SportsLine ، که با 13 انتخاب آخر خود در برابر گسترش کاردینال ها 10-3 است ، گزینه خود را برای بازی روز پنجشنبه آریزونا و سیاتل آزاد کرد.


Ndo بررسی DFS

USATSI

MVP یا کاپیتان شما

کیلر موری – اگر قسمت اول این خبرنامه را خوانده باشید ، از دیدن موری در اینجا تعجب نخواهید کرد. او در این فصل فقط یک هیولای کاملاً خارق العاده بود ، چه در DFS و چه در لیگ های طولانی. باید بدانم تنها تیمی که من در لیگ فصل طولانی 10-0 دارم و در درجه اول به لطف او بر لیگ تسلط دارم. او در این فصل به طور متوسط ​​در هر بازی سه تاچ داون دارد اگر تاچ داون های پاس و تاچ داون های سریع او را ترکیب کنید. و این توانایی عجله است – او به طور متوسط ​​67.1 یارد در هر بازی دارد – که چنین کف بالایی به او می دهد.

ارزش

کارلوس هاید – ما نمی دانیم امشب در سیاتل چه وضعیتی پیدا خواهیم کرد و همچنین نمی دانیم که چگونه ترافیک تقسیم می شود. با این وجود ، در میان گزینه های موجود ، هاید را در اینجا بهترین دوست دارم. او آخرین بار در اولین بازی بین این دو بازی اکشن دید و در مجموع با 76 یارد و یک امتیاز به پایان رسید. من امشب انتظار زیادی از او ندارم ، اما او نیازی به تحقق قیمت خرید ندارد.

مشاوره کامل ترکیب

تیم DFS از SportsLine’s Insider ورزش های فانتزی روزمره را برای شما فراهم کرده است. مایک مک کلور با بازی DFS نزدیک به 2 میلیون دلار درآمد کسب کرد و جیکوب گیبس در سال گذشته به عنوان یکی از دقیق ترین متخصصان فانتزی قرار گرفت. علاوه بر این ، از SportsFine DFS Optimizer کاملاً جدید استفاده کنید تا از 10،000 شبیه سازی عکس های بهینه NFL DFS بدست آورید.


فوتبال لوازم فوتبال پنجشنبه شب

گتی ایماژ

  • کیلر موری بیش از 0.5 رهگیری (-115)
  • راسل ویلسون زیر 308.5 یارد (-115)
  • کارلوس هاید تحت 12.5 متری دریافت (-115)
  • Greg Olsen Under 24.5 Receiving Yards (-130)
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید