پلیس گفت ، فوتبالیست تگزاسی پس از زخمی شدن بر اثر اصابت گلوله در طی معامله آشکار مواد مخدر ، جان خود را از دست داد


گتی ایماژ

پلیس سن مارکوس روز چهارشنبه تأیید کرد ، هامبرائیل وینترز ، مدافع ایالتی تگزاس بر اثر اصابت گلوله درگذشت. در همین حال ، دو نفر دیگر دستگیر و به قتل وی متهم شده اند.

بر اساس گزارش پلیس ، پلیس به تماسهای شورت شلیک شده سه شنبه شب پس از ساعت 9 شب به یک مجتمع مسکونی در سن مارکوس پاسخ داد. در آنجا پلیس وینترز را با اصابت گلوله به سینه پیدا کرد. تلاش ها برای احیای او بی نتیجه بود و در صحنه مرگ کشته شد.

پلیس با جمع آوری مصاحبه ها دریافت که وینترز به همراه دو نفر دیگر به نامهای آنالیسا بلکمن و مایکل آیفاناچو قصد خرید چند اونس ماری جوانا را داشتند. وینترز در جریان معامله مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد ، در حالی که بلکمن و ایفاناچو به قتل تا حد مرگ متهم شدند.

مربی تگزاس ، جیک اسپاویتال ، بیانیه زیر را چهارشنبه منتشر کرد:

“تیم فوتبال دانشگاه ایالتی تگزاس ما از درگذشت عضو تیم و دوستمان ، خامبرائیل وینترز بسیار ناراحت است. من امروز صبح با بازیکنان ملاقات کردم تا اخبار خامبریل را به اشتراک بگذارم. ما به عنوان یک تیم کنار هم خواهیم بود و در طول این زمان بسیار دشواری است. افکار و تسلیت ما با خانواده و عزیزان هابرائیل است. “

Winters ، دانشجوی سال دوم ، در سال 2020 بازی نکرد و به عنوان یادبود افتخاری کنفرانس کمربند All-Sun 2019 انتخاب شد.
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
و جزء بهترین برند های لوازم خانگی ایرانی هستند
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme