پله ، کریستیانو رونالدو ، سایر ستارگان ورزش در واکنش به مرگ اسطوره فوتبال دیگو مارادونا واکنش نشان دادند


گتی ایماژ

اسطوره فوتبال دیگو مارادونا روز چهارشنبه درگذشت. وی 60 ساله بود. به گفته وی ، مارادونا در خانه خود درگذشت و مرگ وی به دلیل یک مشکل قلبی تنفسی بود کلارین.

به تازگی ، مارادونا سهم خوبی از مشکل سلامتی داشته است. او اوایل ماه نوامبر در بیمارستان بستری شد و سرانجام تحت عمل جراحی فوری مغز قرار گرفت تا لخته خون را درمان کند. این عمل موفقیت آمیز بود و مارادونا از بیمارستان مرخص شد.

مارادونا به عنوان یکی از با استعدادترین بازیکنان تهاجمی که این ورزش دیده است ، از کار خواهد افتاد. این ستاره فوتبال آرژانتین را در جام جهانی 1986 به پیروزی رساند و در طول دوران حرفه ای خود در تیم ملی 91 گل به ثمر رساند. او همچنین مسئول یکی از به یادماندنی ترین اهداف تاریخ این ورزش است – گل “دست خدا” برابر انگلیس در جام جهانی 1986.

وی پس از پایان دوران بازیگری خود به عنوان مربیگری ، به عنوان مربی تیم ملی فعالیت کرد. وی تا زمان مرگ مربی تیم Gimnasia de La Plata بود.

ستاره سابق فوتبال برزیل و افسانه همکار پله یکی از بسیاری از افراد دنیای ورزش بود که روز چهارشنبه به مارادونا ادای احترام کرد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>