[ad_1]

در یک تجارت پرفروش – حداقل از نظر نام – که مدتی است شایعه منتشر می شود ، جادوگران واشنگتن روز چهارشنبه جان وال را فرستادند و از انتخاب دور اول آینده راکت ها در ازای راسل وستبروک دفاع کردند ، همانطور که برای اولین بار گزارش شد آدریان ویناروسکی از ESPN.

باز هم ، به نظر می رسد معامله بزرگی برای نام های مربوطه باشد. اما این معامله در واقع مربوط به وستبروک یا وال نیست ، که هر دو در زمینه حرفه ای خود هستند و بازیکنانی با قرارداد تقریباً یکسان ، اگر نباشند یکسان هستند. خیر ، این معامله مربوط به بردلی بیل است ، که واضح است جادوگران می خواهند او را حفظ کنند و امیدوارند که در بلندمدت به آن ادامه دهند.

هیچ رازی نیست که بیل و وال مایل به ادامه کار با یکدیگر بودند. با توجه به اینکه چقدر جادوگران می خواهند Beal را مورد استناد قرار دهند ، به هیچ وجه او را در این معامله راهنمایی نکرده اند. او وستبروک را انتخاب کرد. شعبده بازانی که از دو منظر به این معامله نگاه می کنند ، همین کار را کردند.

در کوتاه مدت ، آنها معتقدند که وستبروک در این مرحله از وال بهتر است و بنابراین فرصت بیشتری برای بازگشت به اعماق آنچه که یک مسابقه نسبتاً آزاد در کنفرانس شرقی است احساس می شود. در دراز مدت ، آنها معتقدند که این زنده ماندن دوباره طعمه ای است که برای ترغیب بیل ، یک نماینده آزاد در سال 2022 ، نیاز دارند.

تا آخرین لحظه ، هرکسی که معتقد باشد راسل وستبروک ، در این مرحله از زندگی حرفه ای خود ، نوعی بازیکن یا هم تیمی است که ستاره دوم را در اوج دوران حرفه ای خود برای ماندن در یک تیم فریب دهد ، اشتباه می کند. این بدان معنا نیست که بیل هیچ علاقه ای به بازی با وستبروک در سال 2022 نخواهد داشت. این بدان معناست که جادوگران در میز بسیار بیشتر از شخصی که امکانات تقریباً نامحدودی دارد ، نیاز خواهند داشت.

فیل در اتاق این است که آیا جادوگران قبلاً مجبور بودند با بیل تجارت کنند یا هنوز باید سال آینده به دنبال او باشند. به نظر می رسید الان از پنجره بیرون خواهد بود. امتناع از انتخاب دور اول ، اگرچه محافظت شده ، کاری نیست که تیم در صورت برنامه ریزی برای شروع بازیابی انجام دهد.

جادوگران ظاهراً فکر می کنند که بیل ارزش ساختن دارد و از ارزش عظیم تجاری خود برای این کار صرف نظر می کنند. این می تواند یک اشتباه باشد. اما واشنگتن اکنون حداقل برای دو فصل آینده همه کاره است. اگر بیل در سال 2022 به تنهایی قدم بگذارد ، جادوگران حداقل برای اولین بار در سال 2023 دفاع قرعه کشی خود را انجام داده اند ، این بدان معناست که اگر آنها در سال اول بدون بیل بدبو شوند ، در صورت افتادن حداقل گزینه خود را حفظ می کنند 14 برتر

اما این یک تسلیت کوچک برای تیمی است که اگر بخواهد هم اکنون در Biel درآمد کسب کند ، می تواند یک سری دور اول به علاوه بازیکنان جوان را انتخاب کند. Beale گزینه شماره 1 یک تیم نیست. ممکن است استدلال کنید که او حتی شماره 2 هم نیست ، مگر اینکه مجموعه ای باشد که عمق بیشتری نسبت به استعدادهای درجه یک ایجاد می کند.

آیا جادوگران حرکت دیگری در کیف خود دارند؟ با حضور وستبروک ، بیل و دیویس برتانس که اخیراً در آن حضور داشته اند ، آیا می خواهید قرعه کشی سال گذشته Rui Hachimura و قرعه کشی Deni Avdija امسال را برای شلیک در Big 3 انجام دهید؟ همکار من سام کوین رودی رابرت را انداخت. جالب هست.

از دیدگاه خوب ، وستبروک با بیل خیلی بهتر از جیمز هاردن عمل می کند. او می خواهد در خط حمله خود پیشگام باشد و بیل به عنوان یک نگهبان تیراندازی سنتی و یک بازی ساز ثانویه یک شریک طبیعی است. Bertans ، یکی از بهترین تیراندازان جهان را اضافه کنید و فاصله برای به حداکثر رساندن ایجاد سراشیبی Westbrook منطقی است.

این چیزی است که در مورد من است. جادوگران نمی خواهند یک قدم به عقب بروند. آنها می خواهند بیل را حفظ کنند و به درستی اعتقاد دارند که تنها راه این کار قرار دادن تیم برنده در زمین است. آنها به این مهم دست یافته اند. وستبروک نسبت به تلاش برای بازی سرسختانه خود در یک تیم و سیستم تثبیت شده ، بسیار مطمئن تر است ، و تیمی از کارت های وحشی را که دارای فرصت ضربه هستند ، هدایت می کند. به همین دلیل هرگز در هوستون معنی پیدا نکرد.

در واشنگتن ، این کمی بیشتر منطقی است. او و وال بازیکنان مشابهی هستند ، اما باز هم ، بیل مشخصاً نمی خواست با وال بازی کند ، و همچنین عدم اطمینان در مورد اینکه چگونه وال حتی به نظر می رسد که در اثر پاره شدن آشیل به نظر می رسد ، عدم اطمینان وجود دارد. این مرد تقریباً دو سال است که در یک بازی NBA بازی نکرده است. یک شرط مطمئن این است که وستبروک در حال حاضر بازیکن بهتری از وال است.

بنابراین جادوگران برای دو فصل بعدی همه کار کردند و پس از آن می توانستند بیل را بیهوده از دست بدهند. در اصل ، آنها تصمیم گرفته اند که تنها راه مناسب برای بازداشت Biel ، از دست دادن دادگاه است ، زیرا تجارت با او چاره ای به نظر نمی رسد. نام وستبروک در تجارت است ، اما همه چیز در مورد Beale است. آیا این نوع سرمایه گذاری ارزش دارد؟ ما هنوز کشف نکرده ایم.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر