[ad_1]

kyle-schwarber.png
گتی ایماژ

بازیکن بیس بال که پس از حراج نشدن از یک طرفدار تشکر کرده و یا از آن طرف خداحافظی کند – اساساً نسخه ای از بیس بال برای برش یا آزاد کردن – لزوماً شایسته خبر نیست. با این حال ، در مورد Kyle Schwarber and the Cubs ملت ، چیزهای بیش از آنچه در نگاه اول به نظر می رسد وجود دارد.

شوارتبر چهارشنبه شب حراج نشد. روز پنجشنبه ، او پیامی را برای طرفداران کابز در توییتر گذاشت:

این متن است:

شیکاگو … از پیش نویس ها ، تا پلی آف 5 در 6 سال ، تا قهرمان سری جهانی! من می خواهم از همه هواداران برای حمایت گسترده طی 7 سال حضور در سازمان تشکر کنم. هرگز خیلی قدیمی نیست که بتوانید به قسمت چپ بروید و بتوانید به شما سلام کنید. با وریگلی واقعاً متفاوت است. این یک لذت مطلق بود که هر روز به آنجا می رفتم و با پسران برای شما سنگ زنی می کردم ، و من جاودانه از هم تیمی ها ، مربیان ، کارکنان و هوادارانم سپاسگزارم. بازم از ته قلبم ممنون! تا اینکه دوباره با هم ملاقات کنیم.

شوارتبر در سال 2014 توسط دانشگاه ایندیانا در دور اول این پروژه در رده چهارم قرار گرفت و ژوئن بعدی اولین بازی MLB خود را انجام داد. او بلافاصله به خاطر قدرت باورنکردنی اش دوست داشت. او در 69 بازی 16 بار به عنوان یک تازه کار ظاهر شد و سپس با فصل بعد 2015 خود هواداران کابز را نشان دائمی داد.

یک انفجار مضاعف رخ داد که توله ها در بازی وایلد کارت با پیروزی 98 دزدان دریایی با نتیجه 3 بر صفر به میدان رفت (او قبلاً در بازی اول سوار شده بود)

در مورد انفجار در صفحه ویدیو در برابر 100 کاردینال پیروز در دور بعدی چطور؟

گرچه توله سگها در NLCS توسط Mets مورد اصابت گلوله قرار گرفتند ، شوارتبر پس از فصل به عنوان تازه کار با پنج بازی خانگی در 9 بازی به پایان رسید.

در فصل بعد ، او در اولین بازی دوم خود ACL را شکست. او برای این فصل نامگذاری شد ، اما سرانجام در چهار بازی AL از سری جهانی 2016 به DH بازگشت و او 7 بار به 17 رسید (412.4). او در بازی 2 برنده 5-1 دو میزبان شد. او 5 بر 3 پیروز شد ، از جمله ضربه ای که در دهم بازی را با پیروزی آغاز کرد ، در بازی 7.

چهار فصل بعدی با شوارتبر و کابز فراز و نشیب های زیادی داشته است ، اما به دلیل بازی های پلی آف 16-2015 ، او برای همیشه در قلب طرفداران توله ها در همه جا نزدیک و عزیز نگه داشته خواهد شد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir