پسر مایکل شوماخر ، میک شوماخر ، فصل آینده در فرمول 1 شرکت خواهد کرد


گتی ایماژ

میک شوماخر ، پسر افسانه اتومبیلرانی مایکل شوماخر ، فصل آینده به فرمول یک خواهد پیوست. این تیم روز چهارشنبه اعلام کرد شوماخر با تیم مسابقه ای آمریکایی Haas قراردادی چند ساله امضا کرده است. میک شوماخر در حال حاضر در فرمول 2 مسابقه می دهد و تنها یک مسابقه در زنجیره ای جدول رده بندی را هدایت می کند.

شوماخر جوان قصد دارد اولین بازی خود در فرمول یک را دقیقاً 30 سال پس از اولین حضور پدرش در گرندپری بلژیک 1991 انجام دهد. وی در 44 شروع سه پیروزی در فرمول 2 کسب کرده و در سال 2018 قهرمان مسابقات فرمول 3 اروپا شد.

شوماخر در بیانیه ای گفت: “احتمال حضور در شبکه فرمول 1 در سال آینده من را فوق العاده خوشحال و فقط گنگ می کند.” “من می خواهم از تیم Haas F1 ، Scuderia Ferrari و آکادمی راننده فراری برای اعتماد به من تشکر کنم. من همچنین می خواهم به پدر و مادرم اعتراف و ابراز عشق کنم – من می دانم که همه چیز را مدیون آنها هستم. من همیشه اعتقاد داشته ام که آرزویم درباره فرمول 1 محقق شود. “

مایکل شوماخر فعالیت درخشان خود را انجام داد و در آن هفت قهرمانی جهان را با تیم های مسابقه ای بنتون و فراری به دست آورد. او قبل از شکستن این رکورد در سال جاری ، بیشترین برد (91) را در تاریخ فرمول یک داشته است. مایکل شوماخر در معرض دید عموم مردم نیست زیرا در سال 2013 هنگام اسکی در کوه های آلپ فرانسه از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شدیدی شد. پس از این حادثه ، وی به مدت یک سال در کما پزشکی قرار گرفت.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>